Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

12 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozum faceta

25 paź 2011 - 22:27:55

zawsze mówię że są cofnięci w rozwoju..

Rozum faceta

25 paź 2011 - 22:36:16

Cytat
byk1965
afrodyta jestes troche mlodsza ode mnie ale byly to lepsze czasy i nie bylo tyle zdrad co teraz
a do dziewczat to mam taka aluzje. popatrzcie. sa agencje niby towarzyskie. kto tam przyjmuje. kobiety tak wiec kto kogo naklania do zdrady. nie wcisniecie mi kitu ze to wina tylko facetow.
a nie pomyślałeś, ze te agencje są dla wolnych facetów, którzy nie mają z kim uprawiać seksu? o.O
jak ktoś się juz decyduje na związek, nieważne facet czy kobieta, to ich obowiązkiem jest o ten związek dbać. a jak nie czują się w nim spełnieni to próbują coś naprawić a jak się nie uda to każde idzie w swoją stronę a nie krzywdzi osobę, którą niby kocha, bo jest niespełniony, niezaspokojony, niedoceniony czy coś jeszcze.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 22:39:09

Cytat
fantas
zawsze mówię że są cofnięci w rozwoju..
ale bez nich nie chcesz byc. to jak z debilem bedziesz sie wiazac a moze zakon. to tez jest wyjscie. sa faceci i FACECI tak jak i wsrod kobiet. czy uwazacie ze dajmy na to prostytutka ze wzgledu na to co robi ma byc skazana na samotnosc. chyba nie
Cytat
beatrx
Cytat
byk1965
afrodyta jestes troche mlodsza ode mnie ale byly to lepsze czasy i nie bylo tyle zdrad co teraz
a do dziewczat to mam taka aluzje. popatrzcie. sa agencje niby towarzyskie. kto tam przyjmuje. kobiety tak wiec kto kogo naklania do zdrady. nie wcisniecie mi kitu ze to wina tylko facetow.
a nie pomyślałeś, ze te agencje są dla wolnych facetów, którzy nie mają z kim uprawiać seksu? o.O
jak ktoś się juz decyduje na związek, nieważne facet czy kobieta, to ich obowiązkiem jest o ten związek dbać. a jak nie czują się w nim spełnieni to próbują coś naprawić a jak się nie uda to każde idzie w swoją stronę a nie krzywdzi osobę, którą niby kocha, bo jest niespełniony, niezaspokojony, niedoceniony czy coś jeszcze.
a nie pomyslalas o dzieciach? jest wiele malzenstw ktore trwaja w zwiazku ze wzgledu na dzieci. wg ciebie lepiej sie rozejsc i nie patrzec na dzieciakow



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 22:42 przez byk1965.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 22:47:26

Cytat
byk1965
a nie pomyslalas o dzieciach? jest wiele malzenstw ktore trwaja w zwiazku ze wzgledu na dzieci. wg ciebie lepiej sie rozejsc i nie patrzec na dzieciakow
z pewnością dzieci są bardzo szczęśliwe w związku gdzie tatuś zdradza mamusię albo mamusia tatusia. i gdzie widzą, jak tatuś i mamusia ciągle się kłócą. i gdzie widzą, jak tatuś nie szanuje mamusi, bo lata do jakiejś pani i mamusia przez to płacze. i z wiekiem z pewnością nabierają coraz większego szacunku do tatusia co jest zdradzany a siedzi z mamusią, albo do mamusi co jest zdradzana a siedzi z tatusiem. tak samo do zdradzajacego rodzica też szacunek mają olbrzymi.
nie wiesz, ze szczęśliwe dziecko to takie, które ma szczęśliwych rodziców? nie bój się, dzieci nie są głupie i widzą, ze coś jest nie tak między rodzicami i to przeżywają...

niezweryfikowana
Posty: 966
Ostrzeżenia: 1/5

Rozum faceta

25 paź 2011 - 22:48:50

Cytat
maaartynkaaa
płeć mózgu? dobre, ta teoria nie ma żadnych podstaw naukowych

mnie na psychologii biologicznej uczyli czego innego;D

Rozum faceta

25 paź 2011 - 22:51:33

zapytaj mojego faceta.... yh.



faceci to gnojki

Rozum faceta

25 paź 2011 - 22:57:37

widzisz
tacy sa faceci
chca miec kobiete na stale, aby sie przytulic i pogadac a zarazem chca czuc sie wolni i zdobywac. a moze chca sie dowartosciowac...

Rozum faceta

25 paź 2011 - 22:58:11

masz racje ale ty podalas marginalny przyklad gdzie nie ma sensu siedziec razem.to samo mozna powiedziec o rodzinach alkoholikow.tyle czy zawsze winny jest facet przy rozpadzie malzenstwa. chyba nie. ile jest kobiet ktore zdradzaja. tego juz nie widzicie. najlepiej widac wady u innych

Rozum faceta

25 paź 2011 - 23:10:11

Cytat
byk1965
masz racje ale ty podalas marginalny przyklad gdzie nie ma sensu siedziec razem.to samo mozna powiedziec o rodzinach alkoholikow.tyle czy zawsze winny jest facet przy rozpadzie malzenstwa. chyba nie. ile jest kobiet ktore zdradzaja. tego juz nie widzicie. najlepiej widac wady u innych
ale wątek jest o zdradzających facetach, nie kobietach;p jak dla mnie w momencie kiedy jedna strona zdradza to nie ma sensu siedzieć razem. ja bym nie mogła być z facetem, który zamiast ze mną porozmawiać, powiedzieć co jest nie tak, czego mu potrzeba, co robię źle, w czym powinnam być lepsza, leci do innej. a rodziny alkoholików to oddzielna bajka, tam dochodzi choroba jaką jest uzależnienie i współuzależnienie małżonka/małżonki. i nikt nie powiedział, ze zawsze facet jest winny, bo to nieprawda. ale są sytuacje, kiedy facet jest winny i są takie kiedy winna jest kobieta. tak samo jak są takie, kiedy winni są oboje...

Rozum faceta

25 paź 2011 - 23:13:47

nigdy nie ma tak ze winna jest jedna strona. ale watek jest rozum faceta i nie mowcie ze faceci to bezmozgowcy. tak nie jest a jest takie przyslowie ze w kazdym stadzie jest czarna owca

Rozum faceta

25 paź 2011 - 23:15:09

nie wszystkich nalezy wrzucać do jednego wora, baby też są takie. Już taka ich natura i tyle :)

Rozum faceta

25 paź 2011 - 23:20:49

Cytat
byk1965
nigdy nie ma tak ze winna jest jedna strona. ale watek jest rozum faceta i nie mowcie ze faceci to bezmozgowcy. tak nie jest a jest takie przyslowie ze w kazdym stadzie jest czarna owca
z tym się nie zgodzę, sorry

Rozum faceta

25 paź 2011 - 23:21:38

Ktoś mu musi prać, gotować itp.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 23:23:59

Cytat
Dunphy
Ktoś mu musi prać, gotować itp.
ktos jej musi kwiaty kupowac szalec za nia wymienic kontakt zarobic na rodzine itd

Rozum faceta

25 paź 2011 - 23:25:28

mi sie wydaje ze tutaj trzeba dorosnac do zwiazku a wczesniej sie 'wyszalec' nie wierze ze np facet ktory byl w zwiazku albo spotykal sie powazniej tylko z jedna kobieta bedzie wierny. zawsze bedzie go ciagnelo do czegos czego nie zna. a jak sie juz wyszaleje i zrozumie ze sa wazniejsze rzeczy niz sex czy flitrowanie bedzie dobrym facetem do zwiazku:) aczkolwiek to zalezy tez od usposobienia nie kazdy jest taki. dziewczyny tez czesto tak robia:P sama nie wiem dlaczego ,to chyba z czysto biologicznych powodow;p jakies hormony czy wewnetrzne instynkty czasem przeslaniaja zdrowy rozum:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

uwaga miłość