Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Myślę, że moja szafa jest pełna o wiele lepszych ubrań i idę szybko do mojego o wiele fajniejszego samochodu!!! ;)

Dawno nie było tak debilnego wątku.Moje gratulacje dla zieleniejącej z zazdrości założycielki:/

A które,według ciebie,samochody są lansiarskie? Myślę,że żyjemy w czasach,w których praktycznie każdy samochód nowszy niż Fiat 125 lub 126P może być lansiarski:P
A tak poważnie to co w tym złego,że zadbana,modna kobieta jeżdzi fajnym autkiem? To nie jej wina,że jest ponuro,że pada a ona jest dobrze ubrana i jeżdzi "lansiarskim" samochodem.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
mamamamamamamamama
Cytat
mrymrysia
Mnie tylko wkurza to kiedy ja stoję na przejściu na pieszych i moknę, wszyscy kierowcy z dupami umoszczonymi na podgrzewanych fotelach mają to gdzieś. A na dokładkę chlusną mi w twarz błotem. Ale mało mnie obchodzi czy to jest super laska czy stary dziadek.
a co maja stawac na kazdym przejsciu i przepuszczac kazdego bo deszcz pada? tez nie przesadzaj...maja to gdzies a co maja sie rozczulac ze ci zimno czy ze mokniesz? jeszcze niech stana i ci podwozke zaproponuja.

jestes strasznie arogancka i chamska. Nie obrazaj mnie nazywajac mnie glupią bo z tego co piszesz to własnie jestes jedna z tych dmuchanych lala za pieniadze rodziców. Moi rodzice nauczyli mnie przede wszystkim szacunku do ludzi i do zarobionych pieniedzy a twoi czego cie nauczyli? bycia opryskliwa i chamską?

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
modliszka80
Cytat
mamamamamamamamama
Cytat
mrymrysia
Mnie tylko wkurza to kiedy ja stoję na przejściu na pieszych i moknę, wszyscy kierowcy z dupami umoszczonymi na podgrzewanych fotelach mają to gdzieś. A na dokładkę chlusną mi w twarz błotem. Ale mało mnie obchodzi czy to jest super laska czy stary dziadek.
a co maja stawac na kazdym przejsciu i przepuszczac kazdego bo deszcz pada? tez nie przesadzaj...maja to gdzies a co maja sie rozczulac ze ci zimno czy ze mokniesz? jeszcze niech stana i ci podwozke zaproponuja.

jestes strasznie arogancka i chamska. Nie obrazaj mnie nazywajac mnie glupią bo z tego co piszesz to własnie jestes jedna z tych dmuchanych lala za pieniadze rodziców. Moi rodzice nauczyli mnie przede wszystkim szacunku do ludzi i do zarobionych pieniedzy a twoi czego cie nauczyli? bycia opryskliwa i chamską?

nie znasz mnie wiec nie oceniaj po jednej czy dwóch wypowiedziach:) i przede wszystkim nie najezdzaj na moich rodziców bo to jest żałosne;p i powiedz mi co zlego jest w tym ze pieniadze rodzicow bo nie rozumiem?;D gdybys sama miala taka mozliwosc to napewno bys korzystala a ze nie masz to musisz wyladowac swoja zlosc na innych i wkurzac sie swoja sytuacja;D

nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze ten watek napisal facet

Najbardziej wkurza mnie to, że ludzie bardziej zwracają uwagę na innych, niż na siebie.

Olaboga ;) Za mną ostatnio jechał focus RS, sama tez mam focusa, ale zwykłego, i pomyslałam sobie że pewnie niezłe ciacho go prowadzi ;) gdy stanął obok mnie na światłach, spojrzałam zainteresowana a tam - platynowa sztuczna blondi ;) Akurat w tamtej chwili chętnie zamieniłabym się samochodami :)

Cytat
ona8
nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze ten watek napisal facet

A wiesz ze momentami też miałam takie wrażenie?

Cytat
Iruska
nie , nie wkurzamy się. jestem dorosłą osobą a nie zazdrosną o byle gówno gówniarą.
dokładnie haha

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
modliszka80
Cytat
mamamamamamamamama
Cytat
mrymrysia
Mnie tylko wkurza to kiedy ja stoję na przejściu na pieszych i moknę, wszyscy kierowcy z dupami umoszczonymi na podgrzewanych fotelach mają to gdzieś. A na dokładkę chlusną mi w twarz błotem. Ale mało mnie obchodzi czy to jest super laska czy stary dziadek.
a co maja stawac na kazdym przejsciu i przepuszczac kazdego bo deszcz pada? tez nie przesadzaj...maja to gdzies a co maja sie rozczulac ze ci zimno czy ze mokniesz? jeszcze niech stana i ci podwozke zaproponuja.

jestes strasznie arogancka i chamska. Nie obrazaj mnie nazywajac mnie glupią bo z tego co piszesz to własnie jestes jedna z tych dmuchanych lala za pieniadze rodziców. Moi rodzice nauczyli mnie przede wszystkim szacunku do ludzi i do zarobionych pieniedzy a twoi czego cie nauczyli? bycia opryskliwa i chamską?

przeciez to ty zaczelas najezdzac na mnie i to ty piszesz cos o mnie i moich rodzicach nie znajac mnie! i jeszcze jedno nie wyładowuje sie na nikim. Matko jakie ty masz pojecie o wszystkim;/

nie wiem czego miałabym jej zazdrościć hehe może dostała auto od tatusia, jak jest wystrojona fajnie wyglada no to w czym problem ? nie stać mnie na takie ubrania i auto no trudno raczej patrze na nia z zachwytem niz z zazdroscia :P i sobie mysle ze kiedys sie tez takiego auta dorobie i tyle

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z facetem