Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Się pracuje się ma, chociaż ja nie kupiłabym drogiego auta bo za to wole wygrać jakiś przetarg,kupić jakąś nieruchomość.

zazdrościć samochodu ? mam w życiu inne priorytety...

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Inezzz
jak sie wykształciła, zapracowała to ma. Proste. Tylko pogratulować:) Jakoś staram się nie zazdrościć.

no nie koniecznie, czesto jest tak że to rodzice kupuja takie rzeczy, a gowniarze sie tylko lansują. Ale mnie to raczej śmieszy niż wkurza.

nic nie myślę bo sama jeżdże samochodem:D

a co to za roznica jakim autem i kto....

przebijam opony, tłukę szyby i urywam lusterka, dlaczego on ma a ja nie ?!

a tak na poważnie to nie interesuje mnie kto czym jeździ

Cytat
modliszka80
Cytat
Inezzz
jak sie wykształciła, zapracowała to ma. Proste. Tylko pogratulować:) Jakoś staram się nie zazdrościć.

no nie koniecznie, czesto jest tak że to rodzice kupuja takie rzeczy, a gowniarze sie tylko lansują. Ale mnie to raczej śmieszy niż wkurza.

Ja wiem, tylko jednak wolę wierzyć że ktoś coś sam osiągnął, a nie dał dupy staruszkowi i ma. Lub że rodzice sponsorują. Dla mnie to zero. W życiu nic łatwo nie przychodzi, mi od rodziców byłoby wstyd wziąć 50zł co dopiero auto czy cos

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

hehe xD 1co pomyslałam to to ze twoj facet jezdzi maluchem xD samochód to samochód, kochana wazne ze jedzie ;p

ludzie! jakbym chciała i postarała się to też mogę sobie kupić samochód i nie muszę nikomu zazdrościć. zazdrość to bardzo płytka cecha. ja jestem szczęśliwa że mam to co mam i nie zwracam uwagi na samochody. blacharstwo to też płytka cecha.

Cytat
maliniara
przebijam opony, tłukę szyby i urywam lusterka, dlaczego on ma a ja nie ?!

a tak na poważnie to nie interesuje mnie kto czym jeździ

jeszcze powinnaś rysować pazurami lakier:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-19 10:35 przez kiciek1985.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Inezzz
Cytat
modliszka80
Cytat
Inezzz
jak sie wykształciła, zapracowała to ma. Proste. Tylko pogratulować:) Jakoś staram się nie zazdrościć.

no nie koniecznie, czesto jest tak że to rodzice kupuja takie rzeczy, a gowniarze sie tylko lansują. Ale mnie to raczej śmieszy niż wkurza.

Ja wiem, tylko jednak wolę wierzyć że ktoś coś sam osiągnął, a nie dał dupy staruszkowi i ma. Lub że rodzice sponsorują. Dla mnie to zero. W życiu nic łatwo nie przychodzi, mi od rodziców byłoby wstyd wziąć 50zł co dopiero auto czy cos

no mam dokładnie tak samo, wole miec 20 zl w portfelu do przysłowiowego pierwszego niz wziasc od rodziców. Niestety wielu moich znajomych ma wszystko od rodziców. A śmieszy mnie gadka ich, że np buduje sobie dom. Czesto mam ochote powiedziec nie ty tylko rodzice tobie. Ale co mnie to:)

ile masz lat? :) widzę, że typowa zazdrośnica.

nie, bo juz za miesiac sama taki bede miala :D

Cytat
ecri16
Cytat
olia_
przejdzie mi przez myśl że to pewnie panienka która wyrwała 70 letniego bogacza ale zaraz potem mi wstyd ;)
mam to gdzieś, niech się im dobrze jezdzi :)

Heheheh właśnie,też mam taki odruch jako pierwszy,że albo dostała od tatusia,albo od "misiaczka" albo nie wiem co,ale potem staram się opamiętać i marznąć sobie w spokoju :D




Z tymi bogatymi tatusiami lub facetami to zwykły stereotyp.
Samochód rzecz nabyta;) Dzis masz a jutro jezdzisz autobusem.
To,że akurat jedzie fajnym autem to też złudna rzecz. Ja często jezdziłam służbowymi wypasionymi furami i też ktoś mógł sobie pomysleć pewne rzeczy;)
Np moi sąsiedzi długo mysleli,że te auta to moje. A tu guzik prawda:) Kiedyś w ramach jakiejsc firmowej promocji jezdziłam tydzień BMW mega lansiarskim. Miałam go tylko na tydzień, ale frajda nieziemska. Dlatego wiem,że nie ma co ludzi oceniać po tym czym jezdzi aktualnie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-19 10:42 przez alpina.

Cytat
kiciek1985
ludzie! jakbym chciała i postarała się to też mogę sobie kupić samochód i nie muszę nikomu zazdrościć. zazdrość to bardzo płytka cecha. ja jestem szczęśliwa że mam to co mam i nie zwracam uwagi na samochody. blacharstwo to też płytka cecha.
Cytat
maliniara
przebijam opony, tłukę szyby i urywam lusterka, dlaczego on ma a ja nie ?!

a tak na poważnie to nie interesuje mnie kto czym jeździ

jeszcze powinnaś rysować pazurami lakier:P
przepraszam, zapomniałam o pazurach ;)

Myśle sobie że ma szczęście jak ma taką fure :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Błagam oświećcie