Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Cytat
BlueOrchid
no strasznie, podbiegam do niej, wyciagam ją za włosy z tego jej autka, kradne jej te ciuszki w które sie wystroila,rysuje lakier na aucie i uciekam!
A tak serio to chyba jakas chora jestes... chcesz tez tak miec to sie wez do roboty, zarób i sobie kup, albo znajdz sobie bogatego faceta jak tak Cie zazdrosc zzera. zalosne.



Zapomniałaś dodać,że przebijasz opony:)

no jak widze panne jadaca lansiarskim samochodem to zdejmuje spodnie i wypinam dupe. Laska zawsze sie zagapi i spowoduje wypadek. A autko do kasacji ;-) Dziala, sprawdz sama ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-19 20:41 przez edytka86.

Cytat
alpina
Cytat
BlueOrchid
no strasznie, podbiegam do niej, wyciagam ją za włosy z tego jej autka, kradne jej te ciuszki w które sie wystroila,rysuje lakier na aucie i uciekam!
A tak serio to chyba jakas chora jestes... chcesz tez tak miec to sie wez do roboty, zarób i sobie kup, albo znajdz sobie bogatego faceta jak tak Cie zazdrosc zzera. zalosne.



Zapomniałaś dodać,że przebijasz opony:)
no tak racja zapomnialam, dzieki za przypomnienie :D oczywiscie przebijam opony zeby nie mogla dalej pojechac, bo jeszcze znow by sie na mnie natknela i wkurzyla bym sie podwójnie a wtedy to już w ogóle nie ręcze za siebie! :D

:-O
głupszego wątku tutaj nie widziałam

wcale na to nie zwracam uwagi, nie intryguja mnie takie osobniczki, ani to co maja

niezweryfikowana
Posty: 966
Ostrzeżenia: 1/5

hahahah, mam poważniejsze zmartwienia.

a co to kogo obchodzi.
z reguły jest tak że rodziców mają kasiastych . i tyle. albo zarobiła

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

OMG. Jak zdam prawko to sobie kupię BMW i też będę się lansować w deszczową pogodę i wkurzać takie osoby jak Ty.

-,-

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

kurde, będę Was wkurzać samochodem :<

mam to gdzieś:D
mnie irytuje jak widzę dziewczynę z mimi w zimę:D

tak, wkurzam sie... podchodze do niej i ją wyzywam, a czasami jak mnie poniesie to jej przywale!

nic, a niby czemu mam na to jakoś specjalnie reagować

Cytat
edytka86
no jak widze panne jadaca lansiarskim samochodem to zdejmuje spodnie i wypinam dupe. Laska zawsze sie zagapi i spowoduje wypadek. A autko do kasacji ;-) Dziala, sprawdz sama ;-)


Hahahaaaa a zniszczyłaś wątek :D

nic nie myślę, bo sama mam zamiar kupić sobie lansiarski samochód w przyszłym miesiącu.
Co mam myśleć ? dorobiła się, to ma,
że wystrojona?normalne jak to kobieta, też się stroję

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

On ciągle dzwoni