Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

Jaki fotelik samochodowy

35 minut temu

zabawki dla chłopców

56 minut temu

Urlop w górach

godzinę temu

Domek w górach

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

glupie pytanie, na to samo co kobiety tylko w 'meskiej wersji'

też takiego znam :) większość wydaje na markowe ciuchy,mecze i jazdy po świecie :)

Jeśli mają bardzo dużo pieniędzy to budują sobie domy, kupują samochody, markowe buty i ubrania i wydają trochę na podróże.

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

na auta, coraz to nowsze technologicznie gadżety, na markowe ciuchy, gadżety do aut, koniak 12, 18-letni i rzadko kiedy (jeśli nie są wolni) na swoje kobiety ;P mam chłopaka który zarabia 25tys miesięcznie i musi mieć każdą nowinkę techniczną itp ;p najdroższy alkohol, najlepsze auto w mieście - trzeba się liczyć z tym że zazdrośnice obrzucą Cię róznymi epitetami typu - p******a blachara itp

Cytat
nielegalnerymy
na auta, coraz to nowsze technologicznie gadżety, na markowe ciuchy, gadżety do aut, koniak 12, 18-letni i rzadko kiedy (jeśli nie są wolni) na swoje kobiety ;P mam chłopaka który zarabia 25tys miesięcznie i musi mieć każdą nowinkę techniczną itp ;p najdroższy alkohol, najlepsze auto w mieście - trzeba się liczyć z tym że zazdrośnice obrzucą Cię róznymi epitetami typu - p******a blachara itp

blachara to byś była gdyby to była prawda .

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
no_to_frugo
Cytat
nielegalnerymy
na auta, coraz to nowsze technologicznie gadżety, na markowe ciuchy, gadżety do aut, koniak 12, 18-letni i rzadko kiedy (jeśli nie są wolni) na swoje kobiety ;P mam chłopaka który zarabia 25tys miesięcznie i musi mieć każdą nowinkę techniczną itp ;p najdroższy alkohol, najlepsze auto w mieście - trzeba się liczyć z tym że zazdrośnice obrzucą Cię róznymi epitetami typu - p******a blachara itp

blachara to byś była gdyby to była prawda .
i to jest oceniane po pozorach... jak poznałam swojego chłopaka, to nie wiedziałam czym jeździ, ile ma domów, i ile ma kasy... okazało się to dopiero później, mercedes, dom tu i nad morzem, firma ojca... no ale jak twierdzisz, że jestem blacharą to ok :) ludzie mówią takie rzeczy z zazdrości :)

.... na głupie panny które w zamian za drina lub gadżet zrobią im dobrze wieczorową porą :D

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

a takich coraz więcej ;p

Cytat
1joanna986
.... na głupie panny które w zamian za drina lub gadżet zrobią im dobrze wieczorową porą :D
ale to zależy od typu.

Jakbym ja był wolny i bogaty to bym część pieniędzy odkładał, część zainwestował a część bym przeznaczył na dobry wygląd, auto, mieszkanie, rozrywkę. :)

na jedną studentkę rozleci się z 6 tysięcy miesięcznie do tego hotel czasem jakieś wspólne wakacje. Większość bogatych facetów woli mieć kobietę na stały układ na wyłączność a nie co chwile inna prostytutkę która sypia jeszcze z pięcioma innymi

Głupszego postu nie widziałam...
Dzięki za rozbawienie mnię xD
AAA.... odpowiedz : Moj bogaty facet wydaje na mnie xD

na dziewczyny, które wiedza jak ciągnąć od takich baranów kasę...

Cytat
monia_25
Na imprezy i drogie,markowe ciuchy
Dokładnie, mój tak robił jak był sam:samochód, ciuchy,perfumy, gadżety i ...imprezy. A teraz wydaje na mnie.. Tzn ja wydaję:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obiektywne zdanie, pomożecie ?