Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

tabernakula sklep

1 minutę temu

zakupy internetowe

26 minut temu

Budowa domu

30 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzień chłopaka ;)

09 wrz 2011 - 17:18:07

Hej dziewczyny, licze na pomoc. ;) Chodzi mi o prezent na dzień chłopaka, ale problem leży w tym, że ja spotykam się z tym chłopakiem od jakiegoś miesiąca nie jesteśmy nawet oficjalnie parą, ale tak się zachowujemy i myślę, że będzie z tego coś poważniejszego ;) I mam problem z prezentem na dzień chłopaka, raczej nie kupie mu nic bardzo drogiego tylko chodzi mi o jakiś drobiazg. ;) Od razu mówię, że ramka ze zdjęciem czy jakaś maskotka odpada. Dodam może, że ja mam 18 lat a chłopak 20. ;)
Prooosze poradźcie mi coś :)

Dzień chłopaka ;)

09 wrz 2011 - 18:18:45

No jak na miesiąc to nie wiem kup mu lizaka dużego ;D. Ja kiedys kupilam , dla smiechu ;D.
A tak nie mam propozycji, dla mnie wrzesien za duzo ma ''dni'' do swietowania i bym musiala miec prezent na 3 okazje ogolnie

Dzień chłopaka ;)

09 wrz 2011 - 18:24:30

Ja mojemu jedynie złożę życzenia,może zrobię dla niego jakieś ciasto, bo we wrześniu po moich urodzinach ma imieniny i na początku października urodziny więc wolę kupić coś na imieniny i urodziny. Myślę nad koszulką i bluzą ; ) A na dzień chłopaka to może jakieś słodkości ?

Dzień chłopaka ;)

09 wrz 2011 - 18:58:25

Też myślałam nad jakimiś słodkościami :) Ale jeszcze może go jakoś sprytnie wypytam o jakieś rzeczy ;p

Dzień chłopaka ;)

09 wrz 2011 - 19:00:43

Skoro się nie spotykacie długo, to jestem za słodkościami :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Współcześni mężczyźni