Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:36:50

czesc dziewczyny
chciałam sie was poradzic jak mam pogadac z facetem co powiedziec itp zeby do niego to dotarło
zaczeło sie od tego, ze jak zaczełam z nim chodzic to nie miał samochodu nie przeszkadzało mi to, tylko fakt ze jak chciał pozyczyc auto od brata to musiał pozniej odpłacac mu sie pod kazdym wzgledem az było to ponizające.
wreszcie kupił auto wszystko super bo mozemy robic co chcemy jezdzic gdzie chcemy i kiedy chcemy a teraz jest taki problem ze on wyskoczył mi z informacją ze sprzedaje auto bo nie ma za co je spłacac a wiecie co jest najlepsze...???? ze on ma dobrą prace ale ją olewa :/ szef go nie wywali bo on tam wszystko umi zrobic i jest za cennym pracownikiem ale odejmuje mu duzo z pensji a teraz tak olewał ze nie ma za co zapłacic raty i ubespieczenia :/ no co za kretyn:/ i tłumacze mu zeby nie olewał roboty itp dzisiaj powiedziałam ze jak sprzeda auto to z nim zerwe- napisałam to pod wpływem emocji i nie zerwe z nim nawet jak sprzeda dom;P ale jak ja mam z nim gadac zeby pracował uczciwie a nie...
wyszłam na materialistke wiem ale ja nie chce wrócic do tamtych czasów ://
jak zwykle nie ma watku na głownej ;PP

ZLE MNIE ROZUMIECIE POWIEDZIAŁAM ZE Z NIM ZERWE BO NIE WIEDZIAŁAM CO POWIEDZIEC TAK NAPRAWDE TEGO NIE ZROBIE:P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-07 20:54 przez lola17xD.

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:42:55

To porozmawiaj z nim szczerze co myślisz.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:45:02

Cytat
I_am_DEAF
To porozmawiaj z nim szczerze co myślisz.


powiedziałam dokłednie ,, przestan sie opier*** w robocie ile ty masz lat 21 czy 12?? jak sprzedaz auto to chyba z tobą zerwe bo nie bede sie prosic P... zebys mogł przyjechac na godzine...,, i sie nie odzywa do mnie :/

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:45:13

o matko padłam sory ale ile macie lat?

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:45:34

ehh co za leń, powinien szanowac to, że ma pracę i starać się dbać o swoją kobietę :)

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:47:02

Cytat
lola17xD
Cytat
I_am_DEAF
To porozmawiaj z nim szczerze co myślisz.


powiedziałam dokłednie ,, przestan sie opier*** w robocie ile ty masz lat 21 czy 12?? jak sprzedaz auto to chyba z tobą zerwe bo nie bede sie prosic P... zebys mogł przyjechac na godzine...,, i sie nie odzywa do mnie :/

Na jego miejscu bym z Tobą zerwała. Jak można komuś postawić ultimatum?

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:48:20

no cóż....uważam, że dajesz mu zły przykład.....Ty się opier.... w szkole to on się opier.... w pracy :D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:48:22

Cytat
modliszka80
o matko padłam sory ale ile macie lat?

on 21 ja 18. wyobraz sobie sytuacje ze musisz chłopaka brata sie prosic zeby mogł pozyczyc auto i przyjechac chociaz na godzinke a pozniej twoj chłopak za to musi wszystko za niego robic łacznie z kanapkami do pracy...:/ albo wiecej auta nie bedzie. a to wszystko przez to ze on potrafi sobie sam zrobic wolne albo przyjdzie do roboty i jest 2godz mniej :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-07 20:51 przez lola17xD.

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:49:35

Cytat
lola17xD
Cytat
modliszka80
o matko padłam sory ale ile macie lat?

on 21 ja 18. wyobraz sobie sytuacje ze musisz chłopaka brata sie prosic zeby mogł pozyczyc auto i przyjechac chociaz na godzinke a pozniej twoj chłopak za to musi wszystko za niego robic łacznie z kanapkami do pracy...:/ albo wiecej auta nie bedzie

A nie może do Ciebie wpaść np. autobusem?

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:52:15

zrobić kanapki, dla brata nie jest ani trochę poniżające - zwykły miły gest. mogłaś mu dać do zrozumienia, że powinien wziąć się do roboty, ale 'zerwę z tobą, jak nie będziesz miał samochodu'? dziewczyno ogarnij się! on jest twoim facetem czy szoferem?

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:52:32

Zerwiesz z nim, jak sprzeda auto? hahaha dobre :D sory, ale nie mam innego komentarza ;p

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:52:33

Obawialabym się być z takim facetem, bo życie to nie bajka i pracować trzeba, choćby po to żeby utrzymać rodzinę, którą kiedyś potencjalnie założycie.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:53:18

Cytat
I_am_DEAF
Cytat
lola17xD
Cytat
modliszka80
o matko padłam sory ale ile macie lat?

on 21 ja 18. wyobraz sobie sytuacje ze musisz chłopaka brata sie prosic zeby mogł pozyczyc auto i przyjechac chociaz na godzinke a pozniej twoj chłopak za to musi wszystko za niego robic łacznie z kanapkami do pracy...:/ albo wiecej auta nie bedzie

A nie może do Ciebie wpaść np. autobusem?

tez o tym myslałam sama teraz jak jest ciepło moge sie nawet na rowerze przejechac ale jestem zła bo tak sie cieszylismy ze w koncu ma swoje auto ze mozemy skoczyc do kina itp a teraz on je z własnej głupoty straci://

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:55:04

padałam przy tych kanapkach, brat mu pozycza auto za kanaki nie no to jest hit!! Ale tez zorzumy zalozycielke watku, przeciez chce dla chlopaka jak najlepiej, wreszcie poszedl o krok dlaej w swoim zyciu i to zaprzepaszcza. Tylko zle to rozegralaś, ja nie mam kompletnie pomyslu to od niego zalezy, moze cos tam popala w pracy i pozniej mysli z czego by tu zrobic kanapki dla barat jak sprzeda swoje auto

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:57:04

Cytat
skasna
Zerwiesz z nim, jak sprzeda auto? hahaha dobre :D sory, ale nie mam innego komentarza ;p
Dlaczego nie czytacie do końca ? To nie boli - gwarantuje :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak mam zagadać ?