Obecnie rozmawiamy o:

zdrowy styl życia

gorący temat

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Przyłapałam go....:/

07 sie 2011 - 11:06:54

Kilka Z Was juz będzie wiedziało o co chodzi a mianowicie... ja i moj M. w ostatnim czasie mielismy kryzys ktory ustał
ale przy ostaniej kłotni dorwałam jego tel i pisal z kolezanka z pracy ale mu o tym nie powiedziałam i udawałam ze nie bylo sytuacji.......dodam ze to nie byly sms jak do kolezanki....
wczoraj byl na imprezie z kumplem dowiedziałam sie ze z ta kolezanka tez sie umowil i bawili sie w klubie razem......ale mniejsza juz o to wrocil do domu ok 3.00 i byl mocno wstawiony wiec mialam okazje aby dorwac jego telefon kolejny raz a tam patrze....takie sms ze masakra np.

"dobranoc:*,"
"jestes pod kazdym wzgledem idealna" -to mnie rozwaliło <wow>

tych sms-ow bylo wiecej ale nie mam sily ich cytowac:/

jak tylko te sms przeczytałam a bylo to kolo godz 6.00 zerwałam go na rowne nogi i zaczełam mu pokazywac co to ma byc.....
a on ze "pogwałciłam" jego prywatnosc "<hahahah>, co za bezczelnosc...........stwierdzil ze mam obsesje pod wzgledem tej kolezanki:/
i powiedział ze to JA mam PRZECHLAPANE U NIEGO ZA TO ZE JEGO PRYWATNE RZCZY dotykam!!!!!!!!!

To ona zawinil a nie ja i on powinien sie tlumaczyc czy cos a on jeszcze wine zwala na mnie:/ ca za ..........mam takie nerwy ze yyyyyyyyy

Cytat
mila21
Kilka Z Was juz będzie wiedziało o co chodzi a mianowicie... ja i moj M. w ostatnim czasie mielismy kryzys ktory ustał
ale przy ostaniej kłotni dorwałam jego tel i pisal z kolezanka z pracy ale mu o tym nie powiedziałam i udawałam ze nie bylo sytuacji.......dodam ze to nie byly sms jak do kolezanki....
wczoraj byl na imprezie z kumplem dowiedziałam sie ze z ta kolezanka tez sie umowil i bawili sie w klubie razem......ale mniejsza juz o to wrocil do domu ok 3.00 i byl mocno wstawiony wiec mialam okazje aby dorwac jego telefon kolejny raz a tam patrze....takie sms ze masakra np.

"dobranoc:*,"
"jestes pod kazdym wzgledem idealna" -to mnie rozwaliło <wow>

tych sms-ow bylo wiecej ale nie mam sily ich cytowac:/

jak tylko te sms przeczytałam a bylo to kolo godz 6.00 zerwałam go na rowne nogi i zaczełam mu pokazywac co to ma byc.....
a on ze "pogwałciłam" jego prywatnosc "<hahahah>, co za bezczelnosc...........stwierdzil ze mam obsesje pod wzgledem tej kolezanki:/
i powiedział ze to JA mam PRZECHLAPANE U NIEGO ZA TO ZE JEGO PRYWATNE RZCZY dotykam!!!!!!!!!

To ona zawinil a nie ja i on powinien sie tlumaczyc !!!!!!! a on jeszcze wine zwala na mnie:/ ca za ..........kretyn mam takie nerwy ze yyyyyyyyy






nigdy nie myslalam ze moje 5 lat z nim sie tak potoczy......smieszne....a ja jestem jego kolem ratunkowym gdyby mu nie wyszlo z ta kolezanka, czy co????



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-07 11:27 przez mila21.

Przyłapałam go....:/

07 sie 2011 - 11:08:48

Zostaw faceta. Powaznie. w ogole nie ma do Ciebie szacunku. Po co Ci to?

Przyłapałam go....:/

07 sie 2011 - 11:09:19

Zostaw go... Znajdziesz kogoś lepszego :)

Przyłapałam go....:/

07 sie 2011 - 11:10:11

Uuuu współczuję,nie chciałabym czegoś takiego przeczytać :/ Aczkolwiek przez to że był pijany to nie koniecznie mógł pisać z sensem,ja jak trochę popiję też jestem cała happy,wszystkich kocham i w ogóle wszyscy są cudowni a potem zastanawiam się,co mi odbiło,że tak gadałam :D

Przyłapałam go....:/

07 sie 2011 - 11:10:19

daj sobie z nim spokój - wiemy że to trudne będzie - ale jeśli zrobił to raz to zrobi i drugi

Przyłapałam go....:/

07 sie 2011 - 11:10:38

wes powystrzelaj mu ryja i go zostaw.

Przyłapałam go....:/

07 sie 2011 - 11:10:56

U mnie to samo... :/ Nie wiem co mam zrobić w takiej stuacji.. czy go zostawić.. ?

Przyłapałam go....:/

07 sie 2011 - 11:10:59

nie ma to jak odwracanie kota ogonem,olej go.. widocznie nie jest Ciebie wart.
kopa na rozpęd i tyle..byle nie za mocno żebyś nie pogwałciła jego prywatnej przestrzeni :)))

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Przyłapałam go....:/

07 sie 2011 - 11:11:10

co za bezczelny gnojek ;/ zostaw go bo i tak tamta dziewczyna jest dla niego idealna a nie ty...

Przyłapałam go....:/

07 sie 2011 - 11:11:24

taaaak, mam tak samo ;-D
szczerze? mam gorsze problemy niż przejmowanie się żywymi wibratorami ;-)

zweryfikowana
Posty: 932
Ostrzeżenia: 1/5

Przyłapałam go....:/

07 sie 2011 - 11:11:47

Po co Ci taki facet . ? Dupek jedenszkoda dla niego czasu

Przyłapałam go....:/

07 sie 2011 - 11:11:51

Niech spada na szczaw!!:)
Zerwij z nim i niech idzie do swojej idealnej.
A ty głowa do góry!!:D

zweryfikowana
Posty: 445
Ostrzeżenia: 1/5

Przyłapałam go....:/

07 sie 2011 - 11:11:58

nie zasługuje widocznie na Ciebie . zostaw go skoro woli inne

Przyłapałam go....:/

07 sie 2011 - 11:12:30

Kolezanki wyzej maja racje .. Zostaw go ! ;//

Przyłapałam go....:/

07 sie 2011 - 11:12:36

ALE TUPET ....... jeszcze wine zwala na mnie:/..........
jeszcze cytuje sama siebie, moj blad przycinełam cos.....
dodam jeszcze ze POWIEDZIAŁ ze to TYLKO kolezanka....jasne!!!!!!!
i tak bedzie z nia sms i tak a to co ja przeczytałam jej wyrwane z kontekstu........i nie wiem o co chodzi .....bo to tylko czesc rozmowy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-07 11:15 przez mila21.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GDZIE TE NASZE KORALOWE BUTY IDEAL?