Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:05:34

Cytat
kleszczu
yyyy dla mnie to głupie :)
- facet powinien zabiegać o kobietę i "walczyć o nią"
- a w związku powinno być partnerstwo i oboje się powinni starać pielegnować związek

popieram

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:06:29

No jej ja mam teraz podobną sytuację ale ja nie będę o NIEGO WALCZYĆ tylko oboje będziemy się starać o ten związek ;)
przynajmniej tak chcę zrobić .
A co do autorki... nie walcz o niego tylko codziennie staraj się o ten związek nie mówię żebyś tylko Ty przecież on też ... musi !;)
Powodzonka

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:08:04

Cytat
mc85
Cytat
allicia
O faceta się nie walczy - to tak, jakby pułapka miała gonic mysz... A swoją drogą, co się dziś z tymi facetami porobiło???


świetnie zobrazowane :)
popieram

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:08:59

ale jak to o niego nei walczysz? nie rozumiem ? z kim on jets? księżniczką zza Siedmiogrodu? czy pokojem na swiecie by walczyc o niego?

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:11:15

Cytat
cihuutka
No jej ja mam teraz podobną sytuację ale ja nie będę o NIEGO WALCZYĆ tylko oboje będziemy się starać o ten związek ;)
przynajmniej tak chcę zrobić .
A co do autorki... nie walcz o niego tylko codziennie staraj się o ten związek nie mówię żebyś tylko Ty przecież on też ... musi !;)
Powodzonka

Właśnie o to pytam - jak?!
Cytat
karolinkaa1989
Walczyć o niego czy może o uczucie między Wami? bo to raczej różnica jest. Generalnie o faceta się nie walczy... napisz może jakie te błędy są,które tak często popełniasz albo coś więcej bo tak to my niewiele pomożemy.

Często krzycze mówię mu że jest żałosny choć wcale tak nie uważam denerwuje się robię jazdy dziwne i afery...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 17:20 przez chce_Pogadac.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:20:59

Cytat
chce_Pogadac
Cytat
cihuutka
No jej ja mam teraz podobną sytuację ale ja nie będę o NIEGO WALCZYĆ tylko oboje będziemy się starać o ten związek ;)
przynajmniej tak chcę zrobić .
A co do autorki... nie walcz o niego tylko codziennie staraj się o ten związek nie mówię żebyś tylko Ty przecież on też ... musi !;)
Powodzonka

Właśnie o to pytam - jak?!

to musisz pogadać z nim jakie Twoje zachowanie się jemu nie podoba i czego oczekujecie na wzajem od siebie
my nie wiemy jaki on jest i na czym mu zależy w związku
Cytat
chce_Pogadac
Cytat
cihuutka
No jej ja mam teraz podobną sytuację ale ja nie będę o NIEGO WALCZYĆ tylko oboje będziemy się starać o ten związek ;)
przynajmniej tak chcę zrobić .
A co do autorki... nie walcz o niego tylko codziennie staraj się o ten związek nie mówię żebyś tylko Ty przecież on też ... musi !;)
Powodzonka

Właśnie o to pytam - jak?!
Cytat
karolinkaa1989
Walczyć o niego czy może o uczucie między Wami? bo to raczej różnica jest. Generalnie o faceta się nie walczy... napisz może jakie te błędy są,które tak często popełniasz albo coś więcej bo tak to my niewiele pomożemy.

Często krzycze mówię mu że jest żałosny choć wcale tak nie uważam denerwuje się robię jazdy dziwne i afery...

to sama sobie odpowiedziałaś nie obrażaj go, nie rób tego czego nie chciałabyś by on robił względem Ciebie,
traktuj go tak jak sama chcesz być traktowana. proste i logiczne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 17:22 przez kleszczu.

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:22:41

Cytat
mc85
Cytat
allicia
O faceta się nie walczy - to tak, jakby pułapka miała gonic mysz... A swoją drogą, co się dziś z tymi facetami porobiło???


świetnie zobrazowane :)

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:24:33

Cytat
chce_Pogadac
Cytat
cihuutka
No jej ja mam teraz podobną sytuację ale ja nie będę o NIEGO WALCZYĆ tylko oboje będziemy się starać o ten związek ;)
przynajmniej tak chcę zrobić .
A co do autorki... nie walcz o niego tylko codziennie staraj się o ten związek nie mówię żebyś tylko Ty przecież on też ... musi !;)
Powodzonka

Właśnie o to pytam - jak?!
Cytat
karolinkaa1989
Walczyć o niego czy może o uczucie między Wami? bo to raczej różnica jest. Generalnie o faceta się nie walczy... napisz może jakie te błędy są,które tak często popełniasz albo coś więcej bo tak to my niewiele pomożemy.

Często krzycze mówię mu że jest żałosny choć wcale tak nie uważam denerwuje się robię jazdy dziwne i afery...
to nie krzycz, nie rób afer, nie mów że jest żałosny i się poprawi. jak się wkurzysz to wyjdź na chwile do drugiego pokoju, policz do 10, uspokój się i wróć normalnie pogadać. weź go na spacer, zrób jedzonko które lubi, pochwal czasem. a najlepiej jak siądziecie pogadacie i zaczniecie się razem starać

JAK walczyć o FACETA

02 sie 2011 - 02:07:40

hmm ciężka sprawa pogadajcie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-02 02:08 przez 6MoNi9.

JAK walczyć o FACETA

02 sie 2011 - 02:08:37

nie da się tak "nie rób tego" jakbym mogła to bym nie robiła ale mam za duży problem z sobą niestety. Chodzę na terapię jak na razie marne skutki

JAK walczyć o FACETA

17 sie 2011 - 18:33:28

No ale jak się skrzywdzi faceta i to bardzo i potem się tego żałuje to też się nie walczy o faceta "bo kobieta nie ma walczyć tylko odwrotnie"? Dziewczyny ! No co wy....

JAK walczyć o FACETA

17 sie 2011 - 19:08:23

Heh, muszę się zapytać mamy jak ona prawie 30 lat skutecznie WALCZY o ojca :D
a tak poważnie to myślałam, że o inną walkę chodzi i miałam odpisać "walcz pazurami"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-17 19:09 przez 83Marti.

JAK walczyć o FACETA

18 sie 2011 - 11:10:42

Chodzi o to jak odzyskać zaufanie faceta którego zawiodłam i który generalnie ma mnie dość ale widocznie jeszcze kocha bo sam nie wytrzymuje i odzywa się, dzwoni...

JAK walczyć o FACETA

18 sie 2011 - 12:32:32

Walczą bokserzy na ringu . Co to za tekst ze się o kogoś walczy czy nie. Po prostu okazuje się uczucia a nie walczy

JAK walczyć o FACETA

18 sie 2011 - 12:36:35

zrób mu przysługę i zostaw, by mógł znaleźć szczęście. Jak można powiedzieć swojemu ukochanemu, a raczej wykrzyczeć że jest żałosny? Nie jesteś jego warta. On zasługuje na kogoś dużo lepszego niż Ty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chłopak z supermarketu.