Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 257
Ostrzeżenia: 3/5

O jej Kochane czy Wy tez tak macie?:)

01 sie 2011 - 08:27:37

Witajcie!

A więc. Chodzi o faceta :) Jestem z Moim juz 9 miesiecy i układa się super. Nie kłócimy się, świetnie sie dogadujemy. Jest jazz po prostu. Mieszkamy od siebie 56 km,a jednak widujemy sie w weekendy i w tygodniu średnio 2 razy dziennie. Robimy duzo rzeczy razem. Pływanie, bieganie, tenis i jazda na rolkach agresywnych,a koncząc na tancu. No i mianowicie chodzi mi o to czy wy tez tak macie... gdyż jak Mój jedzie do domu to az chce mi sie ryczeć,jestem cholernie smutna,a kolejne dni bez niego są takie ciężkie. Musiałam o to spytak ot tak.

Uszczypliwe komentarze prosze zostawcie dla siebie:)

O jej Kochane czy Wy tez tak macie?:)

01 sie 2011 - 08:31:08

Miałam tak jak byłam zakochana :)

niezweryfikowana
Posty: 257
Ostrzeżenia: 3/5

O jej Kochane czy Wy tez tak macie?:)

01 sie 2011 - 08:32:04

Cytat
bombell
Miałam tak jak byłam zakochana :)

Uuuu,a teraz mineło ?

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

O jej Kochane czy Wy tez tak macie?:)

01 sie 2011 - 08:33:16

Cytat
bombell
Miałam tak jak byłam zakochana :)

hehe dokładnie [; czas robi swoje, choć on twierdzi, że nadal ma motyle w brzuchu kiedy mamy sie spotkać po dłuższej rozłące.. no i cierpi na bezsenność kiedy mnie nie ma.
a ja jestem podła i śpię w najlepsze :D

zweryfikowana
Posty: 140
Ostrzeżenia: 1/5

O jej Kochane czy Wy tez tak macie?:)

01 sie 2011 - 08:33:18

Kiedyś też tak miałam :) Teraz "ten ktoś" to już mój mąż i jesteśmy już 5 lat razem :) Teraz mam go na co dzień 24 h na dobę :) Najważniejsza w związku jest przyjaźń, bo cała reszta jak uroda kasa praca... dzieci.. wszystko przemija... przemija....A jeśli się przyjaźnicie czyli po prostu lubicie to będzie was to trwale łączyć .. to takie niby zwyczajne ale trzeba się po prostu lubić. lubić spędzać z sobą czas... ja z moim mężem też uwielbiam i nie wyobrażam sobie z nikim innym :) Czyli TEŻ TAK MAM :) LUBIĘ TO:) HEHE

O jej Kochane czy Wy tez tak macie?:)

01 sie 2011 - 08:36:08

był taki wątek

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

O jej Kochane czy Wy tez tak macie?:)

01 sie 2011 - 08:37:08

ja jestem w związku na odległość dzieli mnie i mojego T. aż 98km :P a czasem 150km bo jeździ do ojca. i strasznie tęsknie za nim,jak odjeżdża ode mnie to rycze jak szlona i jestem na wszystko cięta :P zła:P wszystkich bym pogryzła:P i mam tak z dwa dni a później ide do koleżanki i mi przechodzi..
z moim T. nie widujemy się 2-3tygodnie ,teraz nie widzieliśmy się miesiąc..dziś przyjedzie :D:D

niezweryfikowana
Posty: 257
Ostrzeżenia: 3/5

O jej Kochane czy Wy tez tak macie?:)

01 sie 2011 - 08:38:50

O! Myślałam,że to ja jestem jakaś,a tu prosze!:D No coś cudownego. Dzis jest właśnie 'ten dzień' należących do tych smutnych bo wczoraj o 22 pojechał do domu i musiałam sie jakoś tu zaczepić... przed wyjsciem do pracy :)

No to fajnie,że był ;) to teraz sa dwa:D

O jej Kochane czy Wy tez tak macie?:)

01 sie 2011 - 08:39:11

też tak mam ;)

niezweryfikowana
Posty: 257
Ostrzeżenia: 3/5

O jej Kochane czy Wy tez tak macie?:)

01 sie 2011 - 08:39:30

Cytat
Lajla18
ja jestem w związku na odległość dzieli mnie i mojego T. aż 98km :P a czasem 150km bo jeździ do ojca. i strasznie tęsknie za nim,jak odjeżdża ode mnie to rycze jak szlona i jestem na wszystko cięta :P zła:P wszystkich bym pogryzła:P i mam tak z dwa dni a później ide do koleżanki i mi przechodzi..
z moim T. nie widujemy się 2-3tygodnie ,teraz nie widzieliśmy się miesiąc..dziś przyjedzie :D:D

Rewelacja! to dziś sobie odbijecie tą tesknote !:) A na długo zostaje?:>

zweryfikowana
Posty: 2.110
Ostrzeżenia: 1/5

O jej Kochane czy Wy tez tak macie?:)

01 sie 2011 - 08:39:47

no mój mieszka hm 14 km i widujemy sie praktycznie codziennie ;p
ale jak sie szykuje dłuższa prfzerwa ja mam duzo nauki bądź on pray to jest mi smutno ale nie płacze ;d

O jej Kochane czy Wy tez tak macie?:)

01 sie 2011 - 08:41:30

Cytat
_mocca
Witajcie!

A więc. Chodzi o faceta :) Jestem z Moim juz 9 miesiecy i układa się super. Nie kłócimy się, świetnie sie dogadujemy. Jest jazz po prostu. Mieszkamy od siebie 56 km,a jednak widujemy sie w weekendy i w tygodniu średnio 2 razy dziennie. Robimy duzo rzeczy razem. Pływanie, bieganie, tenis i jazda na rolkach agresywnych,a koncząc na tancu. No i mianowicie chodzi mi o to czy wy tez tak macie... gdyż jak Mój jedzie do domu to az chce mi sie ryczeć,jestem cholernie smutna,a kolejne dni bez niego są takie ciężkie. Musiałam o to spytak ot tak.

Uszczypliwe komentarze prosze zostawcie dla siebie:)

Sądząc po wpisie za młoda jesteś na chłopaka :D

A uszczypliwe komentarze i tak bedą bo to forum - wolność słowa :D

zweryfikowana
Posty: 1.458
Ostrzeżenia: 2/5

O jej Kochane czy Wy tez tak macie?:)

01 sie 2011 - 08:41:36

ja mam męża w domu więc nie powiem...

niezweryfikowana
Posty: 257
Ostrzeżenia: 3/5

O jej Kochane czy Wy tez tak macie?:)

01 sie 2011 - 08:42:20

Cytat
IzusQa
Cytat
_mocca
Witajcie!

A więc. Chodzi o faceta :) Jestem z Moim juz 9 miesiecy i układa się super. Nie kłócimy się, świetnie sie dogadujemy. Jest jazz po prostu. Mieszkamy od siebie 56 km,a jednak widujemy sie w weekendy i w tygodniu średnio 2 razy dziennie. Robimy duzo rzeczy razem. Pływanie, bieganie, tenis i jazda na rolkach agresywnych,a koncząc na tancu. No i mianowicie chodzi mi o to czy wy tez tak macie... gdyż jak Mój jedzie do domu to az chce mi sie ryczeć,jestem cholernie smutna,a kolejne dni bez niego są takie ciężkie. Musiałam o to spytak ot tak.

Uszczypliwe komentarze prosze zostawcie dla siebie:)

Sądząc po wpisie za młoda jesteś na chłopaka :D

A uszczypliwe komentarze i tak bedą bo to forum - wolność słowa :D


Beata 23 lata :) A Ty ?

O jej Kochane czy Wy tez tak macie?:)

01 sie 2011 - 08:43:59

oj ciesz sie tym bo to minie :P i niekoniecznie jest to złe :) poprostu związek cały czas sie rozwija, przechodzi sie do kolejnych etapów :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ROZSTANIE po latach -grupa wsparcia