Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czym zaskoczyć mężczyznę

30 lip 2011 - 09:46:22

w złym wątku :/ proszę o przniesienie lub usunięcie ;)
jak w temacie, ale chodzi mi o takie proste sprawy, codzienne, sprawić mu przyjemność. mnie to wiem jakieś kwiaty, miły sms, obiad, niespodziewany przyjazd, a mężczyznie? macie napewno jakieś takie proste rzeczy, które robicie, że cały czas za Wami szaleje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-30 09:46 przez maica.

czym zaskoczyć mężczyznę

30 lip 2011 - 09:48:29

Cytat
maica
w złym wątku :/ proszę o przniesienie lub usunięcie ;)
jak w temacie, ale chodzi mi o takie proste sprawy, codzienne, sprawić mu przyjemność. mnie to wiem jakieś kwiaty, miły sms, obiad, niespodziewany przyjazd, a mężczyznie? macie napewno jakieś takie proste rzeczy, które robicie, że cały czas za Wami szaleje :)

powiedz że jesteś w ciąży, napewno się zaskoczy i może nawet ucieszy ;) hehehe

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

czym zaskoczyć mężczyznę

30 lip 2011 - 09:48:55

Niespodziewany przyjazd. Na pewno go zaskoczysz.

czym zaskoczyć mężczyznę

30 lip 2011 - 10:06:43

Cytat
takeMEup
Cytat
maica
w złym wątku :/ proszę o przniesienie lub usunięcie ;)
jak w temacie, ale chodzi mi o takie proste sprawy, codzienne, sprawić mu przyjemność. mnie to wiem jakieś kwiaty, miły sms, obiad, niespodziewany przyjazd, a mężczyznie? macie napewno jakieś takie proste rzeczy, które robicie, że cały czas za Wami szaleje :)

powiedz że jesteś w ciąży, napewno się zaskoczy i może nawet ucieszy ;) hehehe
angielski humor

czym zaskoczyć mężczyznę

30 lip 2011 - 10:10:14

czekaj z zaskoczenia w łóżku ubrana w jakies przebieranki... faceci lubią te klimaty (niestety) Ja wychodzę z założenia, że nie warto się przebierać bo zaraz i tak to zdejmie ze mnie...

czym zaskoczyć mężczyznę

30 lip 2011 - 10:12:08

Kupuję coś sexy i dzwonie do niego kiedy jest w pracy mówię mu o tym :) On ma dzień z głowy a ja szykuję kolacje i zakładam niespodziankę :)

Zrobiłam tak kilka razy w dłuższych odstępach czasu co by się nie znudził, choć myślę że mężczyźni raczej nie są wymagający ;))

Cytat
landryna26
czekaj z zaskoczenia w łóżku ubrana w jakies przebieranki... faceci lubią te klimaty (niestety) Ja wychodzę z założenia, że nie warto się przebierać bo zaraz i tak to zdejmie ze mnie...


KOchana warto!!!
Pobudza się wtedy zmysły faceta, on myśli o tym tylko żeby to z Ciebie zdjąć a z drugiej strony chce tą chwilę oddalić w czasie jak to tylko możliwe :)))

Kobieta w skąpym sexownym stroju jest bardziej podniecająca niż ta naga..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-30 10:14 przez buyxme.

czym zaskoczyć mężczyznę

04 sie 2011 - 12:46:52

tylko seks?

czym zaskoczyć mężczyznę

04 sie 2011 - 12:49:14

Cytat
maica
Cytat
takeMEup
Cytat
maica
w złym wątku :/ proszę o przniesienie lub usunięcie ;)
jak w temacie, ale chodzi mi o takie proste sprawy, codzienne, sprawić mu przyjemność. mnie to wiem jakieś kwiaty, miły sms, obiad, niespodziewany przyjazd, a mężczyznie? macie napewno jakieś takie proste rzeczy, które robicie, że cały czas za Wami szaleje :)

powiedz że jesteś w ciąży, napewno się zaskoczy i może nawet ucieszy ;) hehehe
angielski humor
ale dobry test na faceta, jeśli nie jest Twoim mężem. albo się ucieszy albo ucieknie :D

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

czym zaskoczyć mężczyznę

04 sie 2011 - 12:50:46

mój uwielbia jak mu coś przyrządzę pysznego, lubi masaż i drobne prezenty z zaskoczenia. Cieszy się jak przyjadę po niego do pracy, albo jak wraca późno a ja czekam z winem, świecami... Tak samo jak pisały poprzedniczki - lubi ładna bieliznę :P

czym zaskoczyć mężczyznę

04 sie 2011 - 12:54:09

Cytat
one_day
Cytat
maica
Cytat
takeMEup
Cytat
maica
w złym wątku :/ proszę o przniesienie lub usunięcie ;)
jak w temacie, ale chodzi mi o takie proste sprawy, codzienne, sprawić mu przyjemność. mnie to wiem jakieś kwiaty, miły sms, obiad, niespodziewany przyjazd, a mężczyznie? macie napewno jakieś takie proste rzeczy, które robicie, że cały czas za Wami szaleje :)

powiedz że jesteś w ciąży, napewno się zaskoczy i może nawet ucieszy ;) hehehe
angielski humor
ale dobry test na faceta, jeśli nie jest Twoim mężem. albo się ucieszy albo ucieknie :D
po co się w ogóle spotykac z kims kto na wiesc ciaży ma uciekać ? chyba, że nie jego..

czym zaskoczyć mężczyznę

04 sie 2011 - 12:54:45

moj facet pochodzi z drugiego końca Polski i srednio 2 x w miesiacu jeździ do swoich rodziców na parę dni. Któregoś razu przed snem wyslałam mu swoje zdjecie mms'em. Nie spodziewał się tego i chyba bardzo mu się to spodobało ;) Juz minął dobry miesiąc od tego wydarzenia a on wciąż o tym mówi kolegom ;)) Ponadto, faceci są wzrokowcami - ubieraj się sexownie i podkreślaj że to tylko dla niego ;)) a wieczorem..czerwona bielizna i satynowy szlafroczek napewno rozpali jego zmysły ;)) Moj mężczyzna to uwielbia :) Albo zaskocz go masażem przy świeczkach :) Mój za pierwszym razem był naprawdę bardzo mile zaskoczony i nie zapomnę jego miny do końca życia :) a do masażu mogę polecić durex play YLANG YLAG :)

czym zaskoczyć mężczyznę

04 sie 2011 - 14:26:12

otworz mu drzwi w samej bieliznie,
przygotuj wspolna kapiej,
zrob kolacje czy nawet jakis deser (satalka owocowa, lody z owocami, tiramisu),
oral ;p
zabierz go na gokarty czy na kregle
moj masaz uwielbia to tez polecam
albo jak bedziecie mieli sie spotkac to z godz wczesniej wyslij mu smsem swoje zdjecie w samej bieliznie, po kilku minach zdjecie tej bielizny jak lezy na podlodze. facet w 5 min bedzie u ciebie ;-)

czym zaskoczyć mężczyznę

04 sie 2011 - 17:05:42

o hooo mnie się napewno takie rady przydarzą :)
Szukałam czegoś zaskakujacego na naszą 4 racznicę ;)
22sierpnia!!!!!!:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Każde dziecko z inną kobietą