Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zrozumialam ze kocham bylego

30 lip 2011 - 09:17:01

hey szafowiczki odrazu mowie pisze z drugiego konta poniewaz tamto znaja moje kolezanki a nie chce zeby o tym wiedzialy...
Moze mi ktos doradzi co mam zrobic w pewnej sytuacji.
A wiec nadal kocham swojego bylego chlopaka... Zerwalismy jakis czas temu... Niedawno do mnie napisal czy mozemy jeszcze raz sprobowac byc razem.. Ja mu napisalam ze nie....
A teraz tego zaluje bo nadal go kocham... Nieraz go spotykam... Niestety sie do mnie nie odzywa
Co mam robic napisac do niego na facebooku (poniewaz nie mam jego numeru bo skasowala mi sie cala lista numerow)
Czy dac sobie spokoj...
Prosze o rady...

Jak zle w zlej kategorii naisalam prosze o przeniesienie

Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 295
Ostrzeżenia: 1/5

zrozumialam ze kocham bylego

30 lip 2011 - 09:18:48

jeżeli go kochasz to napisz

zrozumialam ze kocham bylego

30 lip 2011 - 09:19:15

po 1 ile mnasz lat , po 2 gie czemu zerwaliscie , a po 3 czemu nie mozesz z nim porozmawiac prosto w oczy tylko przez facebooka ?

zrozumialam ze kocham bylego

30 lip 2011 - 09:19:59

Ty musisz o tym wiedzieć.
Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
A z drugiej strony- nie spróbujesz, będziesz żałować.
TWOJA DECYZJA.

niezweryfikowana
Posty: 257
Ostrzeżenia: 3/5

zrozumialam ze kocham bylego

30 lip 2011 - 09:21:42

O matko :o na fejsie ? Sprowadz się do porzadku dziewczyno ! Wioesz gdzie mieszka? I jak tak bardzo Ci na nim zalezy to wskakuj w sandały i dzida!

zrozumialam ze kocham bylego

30 lip 2011 - 09:22:18

Ile Ty masz lat dziewczyno,spotkaj się z Nim,porozmawiaj,wyjaśnijcie tą sytuację.
Za "moich czasów" nie było Facebooka i ludzie jakoś sobie radzili.

zrozumialam ze kocham bylego

30 lip 2011 - 09:23:14

napisz;)

niezweryfikowana
Posty: 257
Ostrzeżenia: 3/5

zrozumialam ze kocham bylego

30 lip 2011 - 09:24:29

Cytat
Hooney_M
Ile Ty masz lat dziewczyno,spotkaj się z Nim,porozmawiaj,wyjaśnijcie tą sytuację.
Za "moich czasów" nie było Facebooka i ludzie jakoś sobie radzili.

Czemu zawsze piszesz pochyłą, pogrubioną ? Twoich czasów?:D Jestem pewna,że jestescie z tego samego pokolenia :D
Teraz tez sobie radzą,ale popadaja w wieksze uzależnienia:)

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

zrozumialam ze kocham bylego

30 lip 2011 - 09:27:54

Oboje jesteście niepoważni. To, że z sobą nie jesteście, nie znaczy, żeby omijać się bez słowa na ulicy. Dziecinada.

zrozumialam ze kocham bylego

30 lip 2011 - 09:29:19

Nie wiesz co masz zrobić???Przecież masz swój rozum oraz serce.Tym się kieruj.Nikt inny nie podejmie za ciebie decyzji

zrozumialam ze kocham bylego

30 lip 2011 - 09:29:31

Cytat
_mocca
Cytat
Hooney_M
Ile Ty masz lat dziewczyno,spotkaj się z Nim,porozmawiaj,wyjaśnijcie tą sytuację.
Za "moich czasów" nie było Facebooka i ludzie jakoś sobie radzili.

Czemu zawsze piszesz pochyłą, pogrubioną ? Twoich czasów?:D Jestem pewna,że jestescie z tego samego pokolenia :D
Teraz tez sobie radzą,ale popadaja w wieksze uzależnienia:)

A przepraszam,zabronione jest pisanie pochyłą,pogrubioną czcionką?
Napisałam to w nawiasie,może różnica wieku nie jest wielka,ale teraz już 7 czy 8 latki potrafią posługiwać się komputerem i buszować w internecie,lepiej niż nie jedna dorosła osoba. Ja w tym wieku nawet nie wiedziałam co to internet,mam go od 20 roku życia...
To po prostu chore,że teraz ludzie zamiast się się ze sobą spotykać,rozmawiać,załatwiają sprawy sercowe przez Facebooka,NK czy inne gów*o.

zrozumialam ze kocham bylego

30 lip 2011 - 09:31:21

po 1 ile mnasz lat , po 2 gie czemu zerwaliscie , a po 3 czemu nie mozesz z nim porozmawiac prosto w oczy tylko przez facebooka ?


mam 18 lat... zerwalismy nie powiem wam dlaczego bo to moja sprawa... On ze mna nie rozmawia ... Nieraz sie popatrzy i nic nie powie ani me ani be...


A co mam mu napisac bo mam mentlik w glowie

Oboje jesteście niepoważni. To, że z sobą nie jesteście, nie znaczy, żeby omijać się bez słowa na ulicy. Dziecinada....

A nieraz mu powiem czesc i co innego.... ale on cos odburknie pod nosem... Powiniem chociaz nieraz cos powiedziec a ty nic...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-30 09:38 przez kasiulka2221.

zrozumialam ze kocham bylego

30 lip 2011 - 09:32:52

Hooney_M Dokładnie ! ;)

Spotkaj się z nim . ;)

niezweryfikowana
Posty: 166
Ostrzeżenia: 3/5

zrozumialam ze kocham bylego

30 lip 2011 - 09:33:10

oooooo bozeee;/ my nie jestesmy jakies góru ile ty masz lat!!;/ sama za siebie nie umiesz decydować.. Myślisz że szafa.pl udzieli Ci każdej życiowej odpowiedzi to śmieszne, zajmij się odzyskaniem chłopaka a nie pytaniem innych ludzi o przebieg twojego zycia;/

zrozumialam ze kocham bylego

30 lip 2011 - 09:34:32

Hooney_M ma rację.Poza tym dziwnie to brzmi.Rozmawiacie na FB a w realu nie,więc jak macie być ze sobą? Wirtualnie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czym zaskoczyć mężczyznę