Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nuda czy koniec miłości

29 lip 2011 - 22:26:45

Cześć. Mam problem. Mam nadzieje ze mi pomozecie bo ja juz sie w tym gubie. Otoz jestem z chlopakiem od 3 lat. Nie jestesmy malzenstwem jednak mimo to mamy juz synka:). Moj problem polega na tym, ze przez ostatnie miesiace wydaje mi sie, iz K. nie jest mna "zainteresowany". Chodzi mi glownie o to, ze dlugo walczylismy zeby byc razem, potajemne spotkania, nielubiani wspolni znajomi (zwlaszcza jego) itp. a teraz jakby wszystko przestalo sie liczyc. Mieszkamy razem od roku. Z Mojej strony jest jak dawniej, wciaz okazuje czulosc, drobne pocalunki, przytulenia, spojrzenia, w dalszym ciagu mowie jak bardzo go kocham. Z jego strony wyglada to tak : komputer, mamusia, kumpel a ja... w nocy mnie przytuli dopoki nie usnie.Czesto wydaje mi sie, ze podobaja mu się inne dziewczyny, choc nigdy sie do tego nie przyznal. Wiele razy mowilam mu, ze brakuje mi czulosci z jego strony, samego glupiego trzymania za reke (malo kiedy idac to On zlapie mnie za dlon). W pewnym momencie zbuntowalam sie. Myslalam, ze jezeli zaczne zachowywac sie tak jak On, zrozumie ze takie zachowanie jest przykre:(. Nie pomoglo. Wspomne jeszcze, ze przeprowadzilam sie do Niego i nie mam tu kumpelek, jedynie jego koledzy. On nie potrafi tez zrozumiec, ze czuje sie tu samotna i jego koledzy mi nie wystarczaja zwlaszcza ze On sam nie poswieca mi czasu. Nie wiem czy jest z Nami bo Nas kocha, tylko nie potrafi okazywac juz miłości, zawiało nudą czy totez tylko z przyzwyczajenia i obowiazku. Prosze pomozcie, doradzcie cos, bo nie wiem co mam zrobic, widze ze to niszczy Nasz zwiazek a bardzo zalezy mi na Nim, poza tym jest ojcem Mojego dziecka.

nuda czy koniec miłości

29 lip 2011 - 22:29:33

dlategto szkoda, ze związki istnieją czasem tylko i wyłącznie przez dziecko. ale powodzenia

nuda czy koniec miłości

29 lip 2011 - 22:29:50

bardzo trudna sytuacja :( moze sprobuj jeszcze raz tego 'chlodu' tylko troszke na dluzej? to czesto pomaga... trzymaj sie!!!

zweryfikowana
Posty: 781
Ostrzeżenia: 2/5

nuda czy koniec miłości

29 lip 2011 - 22:31:02

porozmawiaj z nim szczerze. powiedz mu dokładnie to co napisałaś tutaj do nas ;))
albo pokaż mu to co tu napisałaś - ze się starasz, szukasz pomocy nawet na forum.... ;)

trzymam za Was kciuki :**

nuda czy koniec miłości

29 lip 2011 - 22:31:43

Porozmawiaj z nim na spokojnie.

zweryfikowana
Posty: 858
Ostrzeżenia: 4/5

nuda czy koniec miłości

29 lip 2011 - 22:34:07

Ten chłód pogorszy sytuacje. Tak mysle. Moj jest taki z natury ze malo okazuje uczucia. Zeby sie do niego zblizyc bardziej sie mu naprzykszam :D Ale pozytywne :) Przygryzam, wyglupiam sie z nim, łaskocze, w koncu on zaczyna sie ze mna wyglupiac, smiejemy sie razem, i pozniej konczy sie przytulaniem i calusami :) U mnie działa :)

nuda czy koniec miłości

29 lip 2011 - 22:34:47

Pogadaj z nim poważnie, powiedz, co czujesz. Co do pokazywania tego postu to nie jestem taka pewna, czy będzie zadowolony. Po prostu z nim pogadaj.

nuda czy koniec miłości

29 lip 2011 - 22:34:59

Najlepszym wyjściem będzie szczera rozmowa, wyjaśnijcie sobie wszystko... Powodzenia trzymam kciuki ;)

nuda czy koniec miłości

29 lip 2011 - 22:36:09

mysle ze powinnas z nim porozmawiac

nuda czy koniec miłości

29 lip 2011 - 22:36:17

myślę, że miłość Jego poprostu wygasła..do Ciebie.
a powiedź ile ty masz lat a ile on?

nuda czy koniec miłości

29 lip 2011 - 22:40:08

Mamy po 22 lata.
Dodam, ze mimo wszytsko jest bardzo zazdrosny, ale moze to taki charakter.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-29 22:43 przez wiol18.

niezweryfikowana
Posty: 108
Ostrzeżenia: 5/5
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zrozumialam ze kocham bylego