Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

List do więzienia do ukochanego

14 lip 2011 - 23:38:03

Może to strasznie romantyczne, ale ja bym nie chciała aby mój ,czy nie mój ,facet wykrzykiwał z okna więzienia ( aresztu) moje dane osobowe!!! Wolałabym też, aby się nie znalazł w areszcie. Poza tym, sama twierdzisz, że spotkałaś się z nieciekawymi koleżankami. Jego, bądź jego byłej, koleżanki, też świadczą o towarzystwie z jakim miał do czynienia. Prawdy Ci nie mówił... Poskładaj to sobie w sensowną całość.

List do więzienia do ukochanego

14 lip 2011 - 23:39:57

o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 15:15 przez loszka.

List do więzienia do ukochanego

14 lip 2011 - 23:40:17

zgadzam się w wypowiedzią wyżej w 100 % ;) ja bym nie ryzykowała spotkania z była dziewczyną...takie towarzystwo , lepiej nie ryzykować :) tylu facetów na tym świecie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-14 23:41 przez GaBrYsiAa1996.

List do więzienia do ukochanego

14 lip 2011 - 23:42:32

ale ja nie rozumiem , ma go olać bo chłopak poszedł do więzienia ?:/ właściwie to nawet jeszcze nie , siedzi na sankcji .
A co do Ciebie Kochana , to musisz sama wiedzieć czego chcesz . Jeżeli zależy Ci na nim i wiem,że to co czujesz jest pewne to czekaj . Ja bym w każdym bądź razie czekała ..

List do więzienia do ukochanego

14 lip 2011 - 23:43:20

o



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 15:15 przez loszka.

List do więzienia do ukochanego

14 lip 2011 - 23:44:36

ja bym sobie dała spokoj ten koles jest spod ciemnej gwiazdy. CBŚ zajmuje sie zorganizowanymi grupami przestepczymi a nie kradziezami sklepowymi. Daj sobie luz dopoki jeszcze mozesz i napewno nie podawaj mu swojego adresu!!

List do więzienia do ukochanego

14 lip 2011 - 23:47:10

ale za spokój ducha i szacunek do ludzi nie siedzi....zrobisz jak będziesz chciała,pytałaś o opinię to ją dostałaś.Nie jest to Twój długoletni partner, narzeczony ani mąż żebyś musiała czekać i tęsknić i żyć w niepewności... a co jak wyjdzie i Cię oleje? nie wiem. ja bym nie ryzykowała kilku miesięcy życia, jak dobrze pójdzie oczywiście, na to żeby czekać na kogoś kto nie raczył mnie poinformować o swojej byłej dziewczynie.Jak wyjdzie i nadal będzie mu zależało to Cię znajdzie ;)

List do więzienia do ukochanego

14 lip 2011 - 23:48:54

LOSZKA!!!! nie słuchaj jego dobrych koleżanek, a tym bardziej cioć dobra rada z szafy, które mówią żebyś dała spokój. Jeśli coś czujesz do niego to wysyłaj list i czekaj na odpowiedź. Sama miała chłopaka który siedział, w sumie poznaliśmy się jak był na przepustce (mieszkałam z jego siostrą) i pomimo tego że znaliśmy się 5 dni zapytał czy poczekam aż wyjdzie.Poczekałam i nie żałuję. Wyszedł po dwóch miesiącach, i pomimo tego że nie jesteśmy już razem to nadal utrzymujemy kontakt, (mam w tej chwili już kogoś). Rozmawiamy, czasem gdzieś wyskoczymy z paczką na piwko. Jest wspaniałym facetem i bardzo mi pomógł w życiu. Dla ścisłości siedział za głupotę. Dlatego jeśli tylko czujesz że Ty dasz radę, że może z tego coś wyjść to czekaj. Buziaki :)

List do więzienia do ukochanego

14 lip 2011 - 23:51:21

blondyneczka_69 ............"konkubiny rzadko dostają widzenia (konkubina) tak nazywają ps*y dziewczyny chłopaków.... jednak staraj się !!! " a jak mają nazywać ???:PP swoją drogą napisałaś to jak stara recydywistka ...jak kobieta nazywa policje - psy to albo ma 15 lat;))) co w Twoi wypadku mało prawdopodobne albo ma niewiele kultury w sobie;)))

List do więzienia do ukochanego

14 lip 2011 - 23:52:54

jak dla mnie to ten list jest przeslodzony...

List do więzienia do ukochanego

14 lip 2011 - 23:53:34

Rozstał się z laska to musi mieć kogos kto niby na niego czeka. Musi miec do kogo pisac, po trzecim liscie zobaczysz,ze wszystkie sa takie same...(.Chyba ze po sprawie go wypuszcza ta bedzie cos najlepszego co moze Cie spotkac.... )Bez urazy ale znam ten temat, ja kiedyś też miałam "Więżnia: jak go określam, moja przyjaciółka rowniez maial -dobre dziewczyny przyciagaja zlych facetów to fakt:) ale nic z tego nie wyszło powiem wiecej byly same problemy. Nie pakuj sie w żadna takie historie!!!

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

List do więzienia do ukochanego

14 lip 2011 - 23:53:38

Jak by miał cię w dupie to by nie prosił kumpli o kontakt z tobą,uwierz mi....
Powinnaś starać sie o widzenie albo chociaz pisz listy,dużo listów to pomaga bardzo przetrwać tam ciężkie dni.....

List do więzienia do ukochanego

14 lip 2011 - 23:53:38

właśnie, na pewno go nie przekreśniaj, nie nastawiaj się odrazu na niewiadomo co bo jeszcze go tak dobrze nie znasz, ale nie przekreślaj. Nie każdy kto siedzi/siedział w więzieniu jest jakimś zwyrodnialcem, każdy czasami popełnia błędy, każdemu może się powinąć noga :/

List napisałaś jak podanie do dziekanatu , może napisz go troche 'luźniejszym' językiem ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-14 23:54 przez justynka_mmm.

List do więzienia do ukochanego

14 lip 2011 - 23:55:29

o



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 15:36 przez loszka.

List do więzienia do ukochanego

14 lip 2011 - 23:56:04

ja bym sie z Nim nie wiązała, poza tym okazało sie , że z kims jest, daj sobie siana, a to całe towarzystow to jakas patologia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc!!