Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 12:16:40

Dziewczyny poradźcie mi coś bo już sama nie wiem czemu to robię i jak przestać :( Mianowicie chodzi o faceta. Wiem, że mu się podobam i chciał żebym dała mu szansę, to było jakieś 3 dni temu, od tej pory się nie odezwał tylko wczoraj dzwoniłam bo musiałam coś pożyczyć i powiedział, że jest chory. Ale mniejsza z tym. Po prostu minął nawet 1 dzień od tego jak się spotkaliśmy i on się nie odezwał, wiem że nie ma kasy na koncie, ale ja ciągle sobie wmawiam, że na pewno ma mnie gdzieś i że jakby chciał to by znalazł sposób żeby się skontaktować, że na pewno już mu przeszło to co rzekomo do mnie czuje. Przejmuję się BARDZO, mimo że nie mam czym bo ani mnie nie zdradził ani nie jest nie w porządku w jakiś sposób, ale ja już się zachowuję jakby się stało nie wiadomo co. Chcę do niego napisać ale się powstrzymuję, on się nie odzywa a ja ciągle tylko myślę dlaczego.
Dziewczyny jak przestać się przejmować? Po ostatnim związku postanowiłam, że koniec zamartwiania się o jakiegokolwiek chłopaka, a teraz ledwo zaczęliśmy ze sobą kręcić to ja już. :(
Może któraś z Was też tak ma?
Będę wdzięczna za odpowiedzi. :)

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 12:19:06

też taka jestem czasami.. :)

poszukaj sbie zajęcia i nie myśl o nim

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 12:23:05

takie są po prostu kobiety że się czasami ZA BARDZO wszystkim przejmują:P nie pisz pierwsza i sie nie narzucaj niech powalczy jak mu zalezy a jak nie niech spada i głowy nie zawraca:P

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 12:23:30

no wiesz my kobiiety juz tak mamy taka nasza natura

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 12:26:00

1 dzień się nie odzywa?
Toż to dramat, ja bym włosy z głowy rwała
Zajmij się czymś, a nie rozkminiasz bez sensu - co ci z tego przyjdzie?

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 12:26:00

mam identyczna sytuacje ;/ to są po prostu faceci ..

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 12:26:23

wiem że kobiety tak mają, ale jak np. widzę moje koleżanki, które mają wszystko gdzieś są wesołe itd a ja siedzę i robię dobrą minę do złej gry bo ciągle o tym myślę, to już sama nie wiem :( i zastanawiam się czy się jeszcze z nim spotkam, minęły wprawdzie 3 dni od ostatniego, w poniedziałek...

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 12:36:58

Chłopak Ci mówi że jest chory a Ty masz do niego pretensje że się nie odzywa?
Sama pisałaś że ma puste konto to co ma robić wystawać przed Twoim oknem?
To z Tobą jest coś nie tak, powinnaś się zainteresować jak się czuje a nie udawać damulkę i pokazywać fochy że się nie odzywa.
Ech dzieci nie macie większych zmartwień.....

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 12:39:53

A gdzie napisałam, że mam jakieś fochy albo się obraziłam? Nie mówię tego jemu, że jak może się nie odzywać i że jestem obrażona, nie mam mu za złe, po prostu się zastanawiam czemu się nie odzywa i to sama dla siebie a nie przed całym światem.
Nauczmy się czytać ze zrozumieniem.

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 12:43:51

Stwarzasz nie istniejące problemy, wymagasz od chłopaka gotowości 100% wiedząc że jest chory....on po prostu źle się czuje i nie w głowie mu kontakt z Tobą a Ty zamiast zainteresować się jego samopoczuciem użalasz się tutaj jak by zdradził Cię co najmniej kilka razy.
Dziewczyno poszukaj sobie zajęcia...... jak byłam w Twoim wieku też się przejmowałam chłopakami ale nie do takiego stopnia...

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 12:47:01

owszem stwarzam, dlatego chciałam się poradzić UPRZEJMYCH dziewczyn i dowiedzieć, czy tylko ja mam takie problemy ;)

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 12:50:45

a któraś tu była nieuprzejma?
większość wypowiedziała się w jednym tonie, to chyba jest jakieś pole do zastanowienia się czy warto się facetem zamartwiać?

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 12:51:00

Jeśli tak bardzo korci Cię to napisz do niego ....spytaj się jak się czuje, jak jego samopoczucie ale broń boże nic dlaczego się nie odzywa.
Jemu będzie miło a Ty będziesz miała okazję do pogadania.

Jestem uprzejma ale jak czytam o takich problemach to wybacz nie umiem inaczej zareagować.... jestem ciekawa co byś zrobiła gdybyś rozstała się z chłopakiem po 7latach...lub straciła ciąże...to są dopiero problemy.....

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 12:54:14

Podkreśliłam UPRZEJMYCH, bo niestety znam dziewczyny na forum, mam konto zweryfikowane :) Ale póki co żadnych niemiłych jeszcze tu nie widzę, na szczęście.
Nie będę pisać jak się czuje, bo wczoraj pytałam co mu jest nie odpisał bo nie ma pieniędzy na koncie, postaram się o tym nie myśleć i dam mu czas, jak wyzdrowieje to albo się odezwie i będę wiedzieć że się mną nadal interesuje albo się nie odezwie i oleję go.
Po prostu chciałam jakieś rady co zrobić żeby się tak nie przejmować, bo nawet jak wychodzę ze znajomymi i tak o tym myślę.

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 13:17:03

Boże, facet nie odzywa się 1 DZIEŃ, a Ty robisz dramat, jakby na wojnę pojechał. Wyluzuj, przecież nawet jeszcze z nim nie jesteś.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zauroczenie kolega