Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mieszkanie z facetem

24 cze 2011 - 16:15:58

Co myślicie o zamieszkaniu z facetem po miesiącu "bycia" razem ? Znamy się 7 miesięcy i sytuacja nas po części do tego zmusza. Proszę o kulturalne wypowiedzi :)

Mieszkanie z facetem

24 cze 2011 - 16:18:28

nie ma sytuacji bez wyjścia więc może zamiast iśc n łatwiznę, lepiej poszukac innego roziązania

Mieszkanie z facetem

24 cze 2011 - 16:18:48

Nikt się nie wypowie ?

Mieszkanie z facetem

24 cze 2011 - 16:19:05

Jak sytuacja Was do tego zmusza,to zamieszkajcie :) Ja tam bym nie chciała tak wcześnie,nie czułabym się jeszcze na tyle swobodnie z chłopakiem,żeby z nim zamieszkać i mogło by być trudniej utrzymać związek przez presje codzienności niż po kilku latach razem.

Mieszkanie z facetem

24 cze 2011 - 16:19:29

Skoro znacie się już tak długo... i wiecie czego możecie się po sobie spodziewać to czemu nie.

Mieszkanie z facetem

24 cze 2011 - 16:20:50

Cytat
ecri16
Jak sytuacja Was do tego zmusza,to zamieszkajcie :) Ja tam bym nie chciała tak wcześnie,nie czułabym się jeszcze na tyle swobodnie z chłopakiem,żeby z nim zamieszkać i mogło by być trudniej utrzymać związek przez presje codzienności niż po kilku latach razem.

Właśnie o to chodzi że z nim czuję się bardzo swobodnie w każdej sytuacji, jak byśmy znali się od lat. Nie wiem jak to opisać , od początku naszej znajomości dobrze się przy nim czułam.

Mieszkanie z facetem

24 cze 2011 - 16:23:02

wiesz zabawa w dom to nie przelewki ,jeśli jesteście oboje gotowi to czemu nie ?

Mieszkanie z facetem

24 cze 2011 - 16:25:19

No to skoro tak się z Nim czujesz i sytuacja Was do tego zmusza,spróbujcie:).To nie małżeństwo,zawsze możesz się wyprowadzić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-24 16:25 przez Victoria09.

Mieszkanie z facetem

24 cze 2011 - 16:26:04

Cytat
Victoria09
No to skoro tak się z Nim czujesz i sytuacja Was do tego zmusza,spróbujcie:).To nie małżeństwo,zasze możesz się wyprowadzić.

To samo powiedziała mi mama kiedy zapytałam ją o zdanie :)

Mieszkanie z facetem

24 cze 2011 - 16:28:14

ja swoim "zamieszkałam" po 2 miesiącach(3 od poznania) tzn 3 dni u siebie 4 u niego, a potem zostałam na stałe, od trzech lat w związku małżeńskim... wiec jeśli czujecie się gotowi to czemu nie

niezweryfikowana
Posty: 171
Ostrzeżenia: 1/5

Mieszkanie z facetem

24 cze 2011 - 16:28:24

jeżeli sytuacja od tego wymaga no to zamieszkaj z nim :) pewnie zaciążyłaś czy coś ... nic nowego

Mieszkanie z facetem

24 cze 2011 - 16:31:13

Cytat
princess1991
jeżeli sytuacja od tego wymaga no to zamieszkaj z nim :) pewnie zaciążyłaś czy coś ... nic nowego

heh nie "zaciążyłam", bardziej chodzi o sytuację finansową :) nie wrzucaj wszystkich do jednego worka :)
Cytat
ZolZik1987
ja swoim "zamieszkałam" po 2 miesiącach(3 od poznania) tzn 3 dni u siebie 4 u niego, a potem zostałam na stałe, od trzech lat w związku małżeńskim... wiec jeśli czujecie się gotowi to czemu nie

Czyli może się udać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-24 16:31 przez katkat62.

Mieszkanie z facetem

24 cze 2011 - 16:37:02

ja zamieszkalam z moim facetem (obecnym mezem) po 3 miesiacach, i oboje potem zalowalismy ze tak pozno :) nie mialam co do tego zadnych watpliwosci, ze to dobra decyzja, gdybym miala dzis jeszcze raz o tym decydowac to spokojnie po miesiacu bym sie spakowala i pognala do niego. zwlaszcza ze on bardzo szybko deklarowal checi do wspolnego zamieszkania.

Mieszkanie z facetem

24 cze 2011 - 16:40:17

Cytat
aniutka82
ja zamieszkalam z moim facetem (obecnym mezem) po 3 miesiacach, i oboje potem zalowalismy ze tak pozno :) nie mialam co do tego zadnych watpliwosci, ze to dobra decyzja, gdybym miala dzis jeszcze raz o tym decydowac to spokojnie po miesiacu bym sie spakowala i pognala do niego. zwlaszcza ze on bardzo szybko deklarowal checi do wspolnego zamieszkania.

Mam nadzieję że w moim przypadku też wszystko się ułoży :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zapychacz czasu