Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Dobry psycholog

20 minut temu

Druk ścienny

28 minut temu

Nowy samochód

48 minut temu

Montaż Klimatyzacji

53 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam :) Potrzebuję pomocy... Jutro, czyli 4 maja miną 2 latka odkąd jestem z moim mężczyzną... Chciałam się zapytać, czy macie może jakieś ciekawe pomysły na prezenty, czy może jakąś niespodziankę ?? Pozdrawiam :)

podłączam się;p

ja na rocznice kupilam lancuszek srebrny ;) byl bardzo zadowolony ;) dziewczeta ja zawsze podstepem wyciagam od faceta co mu sie podoba co by chcial.;)to zalezy tylko od niego w czym gustuje

a jak on uważa że nic mu nie brakuje?to co wtedy?:)ja mam taki sam problem tylko że za kilka dni będzie roczek:)

to wtedy siadacie na krzesle na przeciwko komputera, wmawiasz ze chcesz mu cos pokazac na allegro.potem zagadujesz i ogladacie koszulki, zegarki, ze niby dla jakiegos brata czy kogos.on ci mowi co mu sie podoba.Ty to wyhaczasz na drugi dzien kupujesz w sklepie.proste;)

ja na roczek uszyłam podusie własno ręcznie ;) juz nie długo 2 rok tez cos wymysle ;)))

mam ten sam problem...

miom zdaniem powinnas dac mu wasze wspulne zdjecie w ladnej ramce lub kubek ze zdjeciem

moja sostra kupiła dwie połówki serca :)
Nie do.ść że on dostał prezent, to i ona miała drugą połówkę serduszka ;p

Ja mam dziś 2.5 roku :D:D

ja kupowałam łańcuszek srebrny, albo ładne foto nasze albo moje .
Najlepszy jest jakiś oryginalny prezent :D

Ja na rocznicę nic nie kupuję chłopakowi, ani on mnie. Spędzamy ten dzień inaczej niż zwykle-idziemy na piknik, razem pieczemy ciasto, wsiadamy na rowery i jedziemy przed siebie itp itd.

Na pierwszą rocznicę przygotowałam SAMA :D krótki film w power pointcie, taki zmontowany ze zdjęć z "naszą" piosenką w tle... W filmiku była data naszej pierwszej randki, pierwszego pocałunku, pierwszego "kocham Cię". Później nagrałam go na płytę, dokupiłam jego ulubione czekoladki i wręczyłam mu prezent :) Był strasznie ciekawy co jest na płycie, film oglądaliśmy razem. Nawet uronił łezkę, a to najmilsze podziękowanie :))) Pozdrawiam, życzę powodzenia i weny twórczej! :*:*:*

m4rtini gratuluje, świetny pomysł :D godny podziwu, chłopak musiał byc zachwycony.

a moze album z wklejanymi zdjęciami? waszymi wspólnymi oczywiscie, a pod kazdym zdjęciem jakis miły komenatrz, wspomnienie z tatych dni :P

ja tworze w wordzie takie jakby kalendarium z naszych spotkań + do tego opisy i zdjęcia ;) planuje to wydrukowac i opracic cos a`la ksiazka ;) powinno mu sie spodobac jednak zanim to skonccze to pol wieku minie ;D teraz licencjata pisze wiec z tym jak sie wezme to moze na gwiazdke skoncze ;) ale pamiatka wydaje m isie ze niedzie niezła ;)

Oj wiele prezentow juz bylo ... ;p od koszulek, wlasnorecznych obrazow, witrazykow, pluszakow do tortu urodzinowego i czekolad ktore uwielbia. Na urodziny dostal ode mnie album zrobiony metoda scrapbookingu:) oboje fotogratujemy wiec bylo co wklejac...:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdrada malzenska -obietnica moja!