Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam :) Potrzebuję pomocy... Jutro, czyli 4 maja miną 2 latka odkąd jestem z moim mężczyzną... Chciałam się zapytać, czy macie może jakieś ciekawe pomysły na prezenty, czy może jakąś niespodziankę ?? Pozdrawiam :)

podłączam się;p

ja na rocznice kupilam lancuszek srebrny ;) byl bardzo zadowolony ;) dziewczeta ja zawsze podstepem wyciagam od faceta co mu sie podoba co by chcial.;)to zalezy tylko od niego w czym gustuje

a jak on uważa że nic mu nie brakuje?to co wtedy?:)ja mam taki sam problem tylko że za kilka dni będzie roczek:)

to wtedy siadacie na krzesle na przeciwko komputera, wmawiasz ze chcesz mu cos pokazac na allegro.potem zagadujesz i ogladacie koszulki, zegarki, ze niby dla jakiegos brata czy kogos.on ci mowi co mu sie podoba.Ty to wyhaczasz na drugi dzien kupujesz w sklepie.proste;)

ja na roczek uszyłam podusie własno ręcznie ;) juz nie długo 2 rok tez cos wymysle ;)))

mam ten sam problem...

miom zdaniem powinnas dac mu wasze wspulne zdjecie w ladnej ramce lub kubek ze zdjeciem

moja sostra kupiła dwie połówki serca :)
Nie do.ść że on dostał prezent, to i ona miała drugą połówkę serduszka ;p

Ja mam dziś 2.5 roku :D:D

ja kupowałam łańcuszek srebrny, albo ładne foto nasze albo moje .
Najlepszy jest jakiś oryginalny prezent :D

Ja na rocznicę nic nie kupuję chłopakowi, ani on mnie. Spędzamy ten dzień inaczej niż zwykle-idziemy na piknik, razem pieczemy ciasto, wsiadamy na rowery i jedziemy przed siebie itp itd.

Na pierwszą rocznicę przygotowałam SAMA :D krótki film w power pointcie, taki zmontowany ze zdjęć z "naszą" piosenką w tle... W filmiku była data naszej pierwszej randki, pierwszego pocałunku, pierwszego "kocham Cię". Później nagrałam go na płytę, dokupiłam jego ulubione czekoladki i wręczyłam mu prezent :) Był strasznie ciekawy co jest na płycie, film oglądaliśmy razem. Nawet uronił łezkę, a to najmilsze podziękowanie :))) Pozdrawiam, życzę powodzenia i weny twórczej! :*:*:*

m4rtini gratuluje, świetny pomysł :D godny podziwu, chłopak musiał byc zachwycony.

a moze album z wklejanymi zdjęciami? waszymi wspólnymi oczywiscie, a pod kazdym zdjęciem jakis miły komenatrz, wspomnienie z tatych dni :P

ja tworze w wordzie takie jakby kalendarium z naszych spotkań + do tego opisy i zdjęcia ;) planuje to wydrukowac i opracic cos a`la ksiazka ;) powinno mu sie spodobac jednak zanim to skonccze to pol wieku minie ;D teraz licencjata pisze wiec z tym jak sie wezme to moze na gwiazdke skoncze ;) ale pamiatka wydaje m isie ze niedzie niezła ;)

Oj wiele prezentow juz bylo ... ;p od koszulek, wlasnorecznych obrazow, witrazykow, pluszakow do tortu urodzinowego i czekolad ktore uwielbia. Na urodziny dostal ode mnie album zrobiony metoda scrapbookingu:) oboje fotogratujemy wiec bylo co wklejac...:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdrada malzenska -obietnica moja!