Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej
dostałam zaproszenie na impreze od chlopaka z ktorym pisze dluzszy czas bardzo fajnie mi sie z nim rozmawia i on tez tak mowi i wydaje mi sie ze cos z tego bedzie ale to nie o tym a wiec on zadał mi pytanie: czy jak przyjedzie po mnie to ma wejsc do mnie do domu i dopiero z nim mam wyjsc czy on ma napisac smsa ze juz jest i zebym wyszla
co byscie odpowiedzialy?


<moderacja> Tytuł wątku powinien odzwierciedlać jego treść



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 21:40 przez moderator.

napisąłabym ... ze to od ciebei zalezy jak wolisz:)

no wiesz.. zależy ile macie lat heh..mógłby zapukac do drzwi.. wtedy bynajmniej twoi rodzce by zobaczyli z kim wychodzisz.. wyglądało by to ładnie z jego strony.. a nie jakiś dzikus :p

no tak wlasnie napisalam ale on bylby moim pierwszym chlopakiem ja mam 18 a on 22 lata i ja nawet nie wiem jak wypada on tez nie mial jeszcze dziewczyny

Cytat
aneczka8916
no wiesz.. zależy ile macie lat heh..mógłby zapukac do drzwi.. wtedy bynajmniej twoi rodzce by zobaczyli z kim wychodzisz.. wyglądało by to ładnie z jego strony.. a nie jakiś dzikus :p
popieram

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

jeśli się nie wstydzi to niech przyjdzie po Ciebie, powie "dzień dobry" i że odwiezie Cię po imprezie i razem wyjdźcie

pierwsze rozwiązanie jakby bardziej romantyczne ;)) :D
ps. powodzenia :)

jeśli myślisz, że może wyjść z tego coś więcej to dobrze by wypadł przy twoich rodzicach po prostu pukając.. :) wiadomo rodzce się troszczą i pewnie chceliby widzeć z kim wychodzisz :P moje zdanie.

popieram ;)) powodzenia

Niech przyjdzie pod drzwi, zrobi puk-puk ty mu otworzysz i razem wyjdziecie. :)

Jeżeli ma coś z tego być, to niech wejdzie do środka ;)

Yyyy ...Buhahaha :D Napisz mu,że jak woli :)

dziekuje dziewczyny za odpowiedzi:)

Chyba nie rozumiem problemu... ?
Może od razu przedstaw go rodzinie i powiedz, że to Twój przyszły mąż... O_o'

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koniec związku po 5 latach?