Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

37 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak rozkochać w sobie faceta???

05 maj 2011 - 09:17:56

Witam,mam takie pytanie może macie sprawdzony sposób jak rozkochać w sobie faceta???Dodam,że on ma 25 lat :) a ja 23.On wie tylko to jest troche skomplikowane dziwczyny :( Może zacznę od początku on miał pannę ona go w h...zrobiła i się rozstali jakieś 9 może 10 miesiecy temu ja znim byłam pół roku niby mnie kochał i (tylko jak mi powiedział podswiadomie oszukał siebie i mnie i wmówił ze mnie kocha,,na siłę,,)wogóle wszystko było cudowne,aż tu po pól roku ten mi mówi,że jeszcze coś czuje do tej.......uuuuuuuu,postanowiłam walczyć o niego bo go kocham i chce zeby on pokochał mnie naprawde a o niej zapomniał tak na 1000%



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-05 09:33 przez truskaweczka2011.

Jak rozkochać w sobie faceta???

05 maj 2011 - 09:20:16

nie wiem co mozesz zrobic;/// troche pomoc moze i losowi mozesz ale czy duzo?? to co nie zauwaza cie??

Jak rozkochać w sobie faceta???

05 maj 2011 - 09:21:55

a jest taki sposob????????????zapros go na kolacje polaczona z sniadaniem
czy chcesz powiedziec ze on nawet nie wie ze ty chcesz cos od niego;(

Jak rozkochać w sobie faceta???

05 maj 2011 - 09:24:19

faceci czesto sa slepi. nie sluchaj kolezanki wyzej jak mu sie oddasz odrazu na pewno z toba nie bedzie!

Jak rozkochać w sobie faceta???

05 maj 2011 - 09:24:59

napisz cos wiecej na ten temat

Jak rozkochać w sobie faceta???

05 maj 2011 - 09:25:16

nie wiem na jakim etapie jest Wasza znajmośc więc trudno cos doradzić, napisz czy wogóle wie o Twoim istnieniu czy macie ze sobą dobry kontakt...

Cytat
BOSKA28
faceci czesto sa slepi. nie sluchaj kolezanki wyzej jak mu sie oddasz odrazu na pewno z toba nie bedzie!

nie zgodzę się z tym :) zależy od faceta, od tego jakie ma podejście do życia, od tego jakie wrażenie na nim wywrzesz, a seks moze być na pierwszym spotkaniu miłym dodatkiem jeśli oboje tego chcecie. Oczywiście do niczego nie namawiam, twierdze tylko, że nie jest to nic złego i nie przekreśla tego aby stworzyć razem udany związek :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-05 09:35 przez bafianna.

Jak rozkochać w sobie faceta???

05 maj 2011 - 09:27:13

On wie tylko to jest troche skomplikowane dziwczyny :( Może zacznę od początku on miał pannę ona go w h...zrobiła i się rozstali jakieś 9 może 10 miesiecy temu ja znim byłam pół roku niby mnie kochał i wogóle wszystko było cudowne,aż tu po pól roku ten mi mówi,że jeszcze coś czuje do tej.......uuuuuuuu,postanowiłam walczyć o niego bo go kocham i chce zeby on pokochał mnie naprawde a o niej zapomniał tak na 1000%

Cytat
pado
a jest taki sposob????????????zapros go na kolacje polaczona z sniadaniem
czy chcesz powiedziec ze on nawet nie wie ze ty chcesz cos od niego;([/quote



]On wie tylko to jest troche skomplikowane dziwczyny :( Może zacznę od początku on miał pannę ona go w h...zrobiła i się rozstali jakieś 9 może 10 miesiecy temu ja znim byłam pół roku niby mnie kochał i wogóle wszystko było cudowne,aż tu po pól roku ten mi mówi,że jeszcze coś czuje do tej.......uuuuuuuu,postanowiłam walczyć o niego bo go kocham i chce zeby on pokochał mnie naprawde a o niej zapomniał tak na 1000%
Cytat
bafianna
nie wiem na jakim etapie jest Wasza znajmośc więc trudno cos doradzić, napisz czy wogóle wie o Twoim istnieniu czy macie ze sobą dobry kontakt...


Tak wie właśnie napisałam niżej jak to dokładnie jest z nami
Cytat
bafianna
nie wiem na jakim etapie jest Wasza znajmośc więc trudno cos doradzić, napisz czy wogóle wie o Twoim istnieniu czy macie ze sobą dobry kontakt...


Tak wie właśnie napisałam niżej jak to dokładnie jest z nami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-05 09:30 przez truskaweczka2011.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Jak rozkochać w sobie faceta???

05 maj 2011 - 09:30:37

jejku moze na poczatek przestan przeklinac prawdziwych facetow to nie kreci

Jak rozkochać w sobie faceta???

05 maj 2011 - 09:31:00

Cytat
BOSKA28
faceci czesto sa slepi. nie sluchaj kolezanki wyzej jak mu sie oddasz odrazu na pewno z toba nie bedzie!

a napisalam ze miedzy kolacja ,a sniadaniem maja cos robic:)
mozna przeciez isc na calonocy seans kinowy:)
niemialam nic zlego na mysli

Jak rozkochać w sobie faceta???

05 maj 2011 - 09:36:58

Ja to nie przeklinam,a być ze sobą pół roku to wiecie my już po hehe

Jak rozkochać w sobie faceta???

05 maj 2011 - 09:41:11

to moze nie rób nic na siłę, spróbuj powoli, umów sie na piwko, do kina z czysto koleżeńskimi intencjami. Moze po jakims czasie zechce do Ciebie wrócic, a jeśli nie to "tego kwiatu jest pół światu" ;)

Jak rozkochać w sobie faceta???

05 maj 2011 - 09:42:23

noc Ci to nie da - jak ja kocha to sie nie odkocha pod wplywem "Ciebie", albo sam to zrozumie albo bedziesz miala faceta "sa sile". Nie rozumiem lasek co chca na sile przytrzynmac faceta u swojego boku

Jak rozkochać w sobie faceta???

05 maj 2011 - 09:51:25

Cytat
sunrise87
noc Ci to nie da - jak ja kocha to sie nie odkocha pod wplywem "Ciebie", albo sam to zrozumie albo bedziesz miala faceta "sa sile". Nie rozumiem lasek co chca na sile przytrzynmac faceta u swojego boku


Ty chyba nikogo naprawdę nie kochałaś :P
niechce go na siłę to jest nasza wspólna decyzja jesli nie wyjdzie to się rozstaniemy,ale mam chyba prawo walczyć o to co kocham!!!!!!!!!!!!!1prawda?????????
Prubuję powoli i będę sie starać bo warto:)
Po prostu chyba lepiej powalczyć??????????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-05 09:55 przez truskaweczka2011.

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Jak rozkochać w sobie faceta???

05 maj 2011 - 09:58:02

jak znasz jego czule, badz slabe punkty to je wykorzystuj jak tylko mozesz najbardziej :) np wiesz czym sie interesuje? tez sie tym zainteresuj :D itp... moze wtedy bedzie latwiej

Jak rozkochać w sobie faceta???

05 maj 2011 - 10:05:58

Cytat
kukficzek
jak znasz jego czule, badz slabe punkty to je wykorzystuj jak tylko mozesz najbardziej :) np wiesz czym sie interesuje? tez sie tym zainteresuj :D itp... moze wtedy bedzie latwiej


Akurat samochody i mechanika nie są moją najmocniejszą stroną,ale można sprubować

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

klotnie malzenskie