Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facect

01 maj 2011 - 23:48:48

Witajcie.
To opisze w skrócie moja historie, byłam z chłopakiem około rok namawiał mnie do seksu,pierwszego razu, mówiłam, że nie jestem gotowa i wgl.... aż w końcu mnie zostawił bo mu nie dała.. Ogarnełam się po tym związku było to dla mnie trudne bo go kochałam:( 4 miesiące byłam sama nie chciałam nikogo mieć, on napisał i znowu byliśmy razem na miesiąc ale on chciał tylko tego... Zrozumiałam , że nie jest mnie wart, pół roku wcześniej dokładnie po zerwaniu pisałam rzadko z na prawdę fajnym chłopakiem, bo nowa szkoła i wgl:) po ponad pół roku napisałam, no i pisaliśmy zaprosił mnie na gorącą czekoladę do mc :) po szkole dokładnie dzień przed moimi urodzinami:) po jakims czasie zostaliśmy para. Dowiadywałam się różnych rzeczy o mnie, że mnie zaliczył, postawił krzyżyk nad de mną i różne podobne... olałam to z moim chodź miał pianę... Dziś się dowiaduje ze jego koledzy rozpowiadają obcym ludziom, że ruchałam się z tam tym a temu mówię ze jestem dziewicą. Powiedział mi to kumpela.... eh... :(
Wiecie jak się czuje ?
Co mam zrobić?


pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-02 00:15 przez moderator.

Facect

01 maj 2011 - 23:52:18

o kurde ciężka sytuacja, pewnie jakaś <moderacja> zazdrosna rozsiewała ploty na Twój temat i tak to organizowała żeby wszytko dotarło do tego chłopaka. Znam kilka sytuacji kiedy para się rozeszła z powodu osoby trzeciej -.-



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-02 00:16 przez moderator.

Facect

01 maj 2011 - 23:52:46

Cytat
-toksyczna
Witajcie.
To opisze w skrócie moja historie, byłam z chłopakiem około rok namawiał mnie do seksu,pierwszego razu, mówiłam, że nie jestem gotowa i wgl.... aż w końcu mnie zostawił bo mu nie dała.. Ogarnełam się po tym związku było to dla mnie trudne bo go kochałam:( 4 miesiące byłam sama nie chciałam nikogo mieć, on napisał i znowu byliśmy razem na miesiąc ale on chciał tylko tego... Zrozumiałam , że nie jest mnie wart, pół roku wcześniej dokładnie po zerwaniu pisałam rzadko z na prawdę fajnym chłopakiem, bo nowa szkoła i wgl:) po ponad pół roku napisałam, no i pisaliśmy zaprosił mnie na gorącą czekoladę do mc :) po szkole dokładnie dzień przed moimi urodzinami:) po jakims czasie zostaliśmy para. Dowiadywałam się różnych rzeczy o mnie, że mnie zaliczył, postawił krzyżyk nad de mną i różne podobne... olałam to z moim chodź miał pianę... Dziś się dowiaduje ze jego koledzy rozpowiadają obcym ludziom, że ruchałam się z tam tym a temu mówię ze jestem dziewicą. Powiedział mi to kumpela.... eh... :(
Wiecie jak się czuje ?
Co mam zrobić?


pozdrawiam.



zacznij rozpowiadac ze ma ogorka kiszonego wspodniach,dupek;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-01 23:52 przez nikx.

Facect

01 maj 2011 - 23:54:01

Twój były takie głupoty opowiada? a Twój obecny to olewa? to chyba dobrze... nieważne co myślą "koledzy";/ olej to!:)

Facect

01 maj 2011 - 23:54:15

<moderacja>chłop za przeproszeniem takie bzdury bo nie dałaś się zaciągnąć do łóżka;] To oczywiste,że chce Ci zaszkodzić i zepsuć dobre imię bo nie udało mu się to co względem Ciebie zaplanował.Wiem,że nie będzie to łatwe ale radzę się nie przejmować i olać ciepłym moczem...Ty na chamstwo kulturą odpowiedz:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-02 00:16 przez moderator.

Facect

01 maj 2011 - 23:56:44

nie było osoby 3-,- tylko nie chciałam chłopakowi dać to gada ze mnie wyruchał ... mój chłopak nie wierzy w te plotki ale sam fakt czego ja się dowiaduje albo on ;/
Myslałam żeby iść do gina po potwierdzenie, że dziewicą jestem i na dodać fcb -, -



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-01 23:59 przez -toksyczna.

Facect

01 maj 2011 - 23:56:53

wiesz kiedyś wyczytałam że najlepsze to pokazanie zaświadczenia od ginekologa że tą dziewica jestes :D a facet ugaszony w pare sekund. czy się sprawdzi nie wiem... ale lepsze to niż nic. w innym wypadku możesz się nie przejmować ale chyba się nie da bo ciągle chodzi za tobą opinia a raczej plota. Jak zgasisz faceta taka wiadomością i to przy jego ukochanych kolegach przy których się tak chwalił możesz sobie wyobrazić jak zmaleje jego wielkie ego o zaliczaniu panienek :)

zweryfikowana
Posty: 1.019
Ostrzeżenia: 1/5

Facect

01 maj 2011 - 23:58:10

Cytat
dafitt
o kurde ciężka sytuacja, pewnie jakaś kur** zazdrosna rozsiewała ploty na Twój temat i tak to organizowała żeby wszytko dotarło do tego chłopaka. Znam kilka sytuacji kiedy para się rozeszła z powodu osoby trzeciej -.-

dokladnie.
Nic na to nie poradzisz..

Facect

01 maj 2011 - 23:59:41

Nie przejmuj się. Ty wiesz, jak było i to się liczy.

Facect

02 maj 2011 - 00:01:32

jezu ja przeczytałam , że Cię zgwałcił <sciana> pora spac :))

Facect

02 maj 2011 - 00:01:55

Myslałam żeby iść do gina po potwierdzenie, że dziewicą jestem i na dodać fcb -, -

Facect

02 maj 2011 - 00:02:01

krótko mówiąc nie być dziewicą źle, być jeszcze gorzej :/ faceci to tacy idioci. chcieli by wszystkie na świecie bzykać i żeby wszystkie były dziewicami. na twoim miejscu skoro tak stoi sprawa rozpowiedziałabym że miało do czegoś miedzy wami dojść ale on nie umiał sprostać zadaniu :D że mu nie chciał stanąć czy coś :D

Facect

02 maj 2011 - 00:02:06

Z twojego stylu pisania wnioskuje, że masz jakieś 15 lat i jestem przerażona tym jakie problemy mają teraz nastolatki....

Facect

02 maj 2011 - 00:03:01

Cytat
-toksyczna
nie było osoby 3-,- tylko nie chciałam chłopakowi dać to gada ze mnie wyruchał ... mój chłopak nie wierzy w te plotki ale sam fakt czego ja się dowiaduje albo on ;/
Myslałam żeby iść do gina po potwierdzenie, że dziewicą jestem i na dodać fcb -, -

To jakiś żart? :P

Facect

02 maj 2011 - 00:03:39

Cytat
-toksyczna
Myslałam żeby iść do gina po potwierdzenie, że dziewicą jestem i na dodać fcb -, -
hahaha jeszcze wydrukuj i rozdaj wszystkim znajomym O.o

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podobają się Wam tacy faceci?