Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zaskakują Was Wasi faceci ;)

14 lis 2010 - 22:47:22

hej dziewuchy powiedzcie jak zaskakują Was Wasi faceci?
w sensie oczywiście miłym, pochwalmy się pomysłami naszych rycerzy ;)

Mój mąż np. kiedyś zrobił śniadanie do łóżka,chyba na rocznicę ślubu nie mieliśmy takiej dużej tacki żeby podać elegancko śniadanko to wpadł na pomysł że za tackę może robić pokrywka od kuchenki :D heheh dało się... ;) dało:)

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

jak zaskakują Was Wasi faceci ;)

14 lis 2010 - 22:56:19

mnie wczoraj zaskoczył prezentem urodzinowym, dostałam drogie, suuuuper perfumy:)

nadal zaskakuje mnie swoim poczuciem humoru, często robi mi śmieszne kawały (przykład: Kochanie, postaw wodę na herbatkę! po pół godzinie już zła idę do kuchni, bo co do cholery z tą herbatą??? a tu na kredensie stoi puszka z herbatą a na niej czajnik z wodą:) no cóż, zrobił o co prosiłam).

niezmiennie zaskakuje mnie swoim podejściem do dzieci.

ale nic to w zaskakiwaniu mnie w wiadomo jakiej sferze, a przecież parę dobrych lat ze sobą jesteśmy;)

jak zaskakują Was Wasi faceci ;)

14 lis 2010 - 23:07:21

Mój kiedyś zrobił mi cudowny wieczór: wszędzie świece, na podłodze płatki róż a na łóżku ułożone serce z kwiatów i w środku jedna róża :) W tle ,,nasza'' muzyka szampan ahh cudownie było a to wszystko bez okazji:)

On ciągle mnie zaskakuje swoimi pomysłami a najbardziej podziwiam i kocham go za to jaki jest dla naszej córeczki ...

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

jak zaskakują Was Wasi faceci ;)

15 lis 2010 - 08:04:48

jak miałam zly humor a moj M mial 2 zmiany ktorych z calego serca nie nawidzę przyjechal do domu ze storczykiem:))


czesto ostatnio robi romantiko wieczór:)) jak jestem w lazience on pozapala swieczki winko i jest fajnie:))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BRAK MI JUZ SIŁY