Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 00:24:27

heh daje slowo ze nie zaloze takiego watku! ;P napewno nie JA ;))

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 00:26:03

tak miał.. jestem pewna już raz próbowaliśmy i nic.. więc nie widze problemu. ale nie jest taki ze pozwalam mu we mnie konczyc bo to nie na tym rzecz polega ja mu nie pozwalam ale mam koleżanki w których ich meni kończą i im sie nic niedzieje.. ja swojemu nie pozwalam bo to jednak stres..

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 00:26:51

widzialam glupsze watki..

dla mnie to kwestia wyboru
oczywiscie wiekszosc sie wypowie,ze to glupota,ze to siamto i owamto
jak ktos nie moze przyjmowac hormonow -sa gumy-jak gumy nie dostarczaja pelnej przyjemnosci-sa plastry-jak plastry nie zaufane- jest spirala-jak za wielkie wyzwanie- sa krązki-jak nie pasuja - to na dzikusa (czyt. bez niczego)

znam osoby co stosowaly tabletki i zaszly
znam opowiesci ,ze gumka pekla
czytalam,ze nawet przez gumke plemnik sie przebije
NIE ma w NICZYM 100 % pewnosci..

To wybor kazdego z Nas..
BEZ jest ryzykowne i niebezpieczne,ale jezeli OBYDWOJE kochankow na to sie decyduje swiadomie to wie czym to grozi,jezeli chca to ich sprawa..
a malolaty czy szybkie romanse BEZ to juz mega ryzyko i glupota

swiadomy wybor nie uwazam za glupote a odwage i siwdomosc z podjecia takiej decyzji
NIE osadzajmy innych z góry

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 00:27:30

Cytat
skrzydlatyamor99
tak miał.. jestem pewna już raz próbowaliśmy i nic.. więc nie widze problemu. ale nie jest taki ze pozwalam mu we mnie konczyc bo to nie na tym rzecz polega ja mu nie pozwalam ale mam koleżanki w których ich meni kończą i im sie nic niedzieje.. ja swojemu nie pozwalam bo to jednak stres..

Ale "tak miał" skad to wiadomo ?? Sa jakies objawy??

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 00:27:34

Jak dla mnie - zbyt duży stres. A poza tym gdy ktoś NIE stara się o dziecko to nie rozumiem jaki ma cel niezabezpieczanie się... Po coś wymyślili środki antykoncepcyjne. Ja jestem na nie - chyba, że ktoś chce dzidziusia.

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 00:34:49

miał badania robione..
to tak najprościej wytłumaczyć;
ma mało plemników które nie mają wystraczającego wystrzału by dotrzeć do macicy..

A jak to sie objawia są białe grudy spermy jest jej mało nie ma wytrysku jak normalny mężczyzna że jest jej dużo tylko mało jest strasznie biała i mocno klejąca..

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 00:38:46

Cytat
ZimnneSlonce
Cytat
02bezkitu11
Stosunek przerywany owszem, stosuje :D ale zeby skonczyl w srodku to nie...

Umnie tak to wyglada od 5 lat ;) i narazie wpadki nie było...
u mnie 1,5 po roku tabletek miałam dość a dziecko jak sie trafi to będzie no cóż 26 to chyba już odpowiedni wiek :) co a jeszcze dodam prawie 3 lata związki ( w czerwcu)

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 00:44:05

Nie potrzebuję, umiem panować nad sobą znam granicę. Wiadomo igranie z ogniem może skończyć się tragicznie, jednak ja za konsekwencje wezmę pełną odpowiedzialność.... tylko jaka tu odpowiedzialność gdy ledwo umiem utrzymać połowę swoich potrzeb a co tym bardziej jeszcze kobiety i dziecka.

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 00:51:10

do autorki wątku
jeśli dziewczyna jest młoda, nie posiada stałego partnera, nie jest gotowa na dziecko to brak zabezpieczenia uważam za głupotę
Co innego gdy dziewczyna czuje sie na to gotowa( szczególnie pod względem emocjonalnym) , posiada stałego partnera z którym chce spędzić życie, lub po prostu para planuje dziecko to Oki

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 00:56:19

ja Cie doskonale rozumiem.
widomo ze dziewczyna ktora sie ciagle bawi i zmienia facetow to lepiej by stosowala antykoncepcje :)

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 01:02:53

Jak ktoś nie chce dziecka to musi być imbecylem aby sie nie zabezpieczac :P
Ale jak ktoś jest już gotowy na dziecko i w razie czego to nie bedzie tragedia- to czemu nie, nie faszerujesz sie hormonami, nie wydajecie na gumki :P... Chociaz wg mnie to dla chłopaka duzo mniejsza przyjemnosc z seksu jak sie musi pilnowac i nie moze sobie skonczyc w srodku... wszystko takie mechaniczne i nie moze sie oddac tej przyjemnosci, zatracic sie w niej bo ciagle musi trzezwo myslec byleby przypadkiem kropelki nie uronic . Beznadzieja... niby wiekszosc facetow chyba umie panowac bez problemu nad soba i nei am tak, ze wchodzi i sru wytrysk niespodziewany ale jednak napewno jak wie, ze nie wolno to jest jakis stres ze moze jednak nagle go wezmie i sie nie bedzie mogl powstrzymac. A i kobieta musi miec stresa ze moze cos pojdzie nie tak... Katorga a nie seks.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-25 01:07 przez hannahxunicorn.

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 01:10:59

Cytat
skrzydlatyamor99
Ja nie mam z tym problemu mój chłopak jest bezpłodny..:(
Oj uwazaj... moj chlopak ma takiego jednego kolege- cos mu sie cos tam stalo, miał normalnie badania robione i potwierdziły one ze jest bezpłodny. No więc kolega sobie szalał bez zabezpieczenia, bo po co? No i teraz jest dosyć młodym tatusiem :D natura płata figle... no chyba, że jego dziewczyna sie puściła i dzidzia nie jest jego.

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 01:22:30

W rodzinie mojego narzeczonego była sytuacja,że jego kuzynka kiedyś bardzo chorowała,miała raka mózgu,nie dawali jej wiele lat na przeżycie,dzięki Bogu wyszła z tego,ale do czego zmierzam,musiała bardzo długo brać jakieś sterydy,miała badania i też okazało się,że jest bezpłodna,więc z chłopakiem nie stosowali żadnej antykoncepcji.Dziś jej córeczka Wiki ma 1,5 roku jest śliczna i przede wszystkim zdrowa:)Także cuda się zdarzają;)
A co ja sądzę?Hmmm jeśli ktoś chce mieć dziecko,ma stałego partnera bądź wychodzi z założenia,że jak się przytrafi to będzie więc po co tu antykoncepcja i szpikowanie się hormonami zwłaszcza przed pierwszą ciążą?
A jeśli ktoś zmienia facetów czy kobiety jak rękawiczki bądź skarpetki to jest wskazana,ale żadna antykoncepcja nie daje 100 % pewności.
Mężczyznom jeśli chodzi o te sprawy też nie można w 100 % ufać,nie jeden który doskonale siebie znał jeździ wózkiem;)

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 12:11:40

jak chcesz siedziec w pieluchach to prosze bardzo.
ale jak nie jestescie na to gotowi to lepiej sie zabezpieczac

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 12:13:26

hm jeszcze raz powtarzam ze tu nie chodzi o moje zycie seksualne tylko o to by poznac opinie innych na ten temat tyle.. ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mętlik w głowie