Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facet idealny?

08 mar 2011 - 15:46:47

Kiedy zapytałam koleżankę, jaki jest jej ideał mężczyzny, odpowiedziała, zbijając mnie z tropu, że Edward Cullen... :/

Znalazłam nawet artykuł o tym: http://www.mobilnekobiety.pl/styl-zycia/po-godzinach//zobacz/badz-jak-edward-cullen-czyli-slow-kilka-o-ideale-wspolczesnego-mezczyzny/

Polecam, bo jest naprawdę ciekawy.

A jaki powinien być Wasz mężczyzna idealny?

Facet idealny?

08 mar 2011 - 15:55:53

inteligentny, bogaty, z poczuciem humoru, kulturalny, męski, zaradny, odpowiedzialny, przystojny, czarujący, pewny siebie, miły, przyjemny...no jednym słowem Księciunio :)))

Facet idealny?

08 mar 2011 - 15:58:29

ten Edward to ze Zmierzchu?

Facet idealny?

08 mar 2011 - 15:58:43

po pierwsze- nie ma faceta idealnego, po drugie- gdyby istnial, nie chcilabym z nim byc.

niezweryfikowana
Posty: 111
Ostrzeżenia: 2/5

Facet idealny?

08 mar 2011 - 16:00:11

Inteligentny ale i niebanalny. Wysportowany. Musi potrafić mnie zaskoczyć. Zabawny. Towarzyski. Oczywiście także przystojny.

http://forum.szafa.pl/40/3102283/wazne--pomocy-prosze-naprawde.html

Facet idealny?

08 mar 2011 - 16:02:25

Beznadziejny ten artykuł ;p
Jakiś ideał mam- tylko nie chciałabym takiego... Za szybko by się znudził.

Facet idealny?

08 mar 2011 - 16:03:44

nie ma idealnych mezczyzn tak samo jak i kobiet:) nie ma co sobie robic nadzieji bo wymarzony rycerz na białym koniu nigdy sie nie pojawi:) lepiej sie z tym pogodzic i szukac normalnych facetów starajac sie pracowac nad ich niektórymi wadami niz ciagle marzyc o ideale który nie istnieje i istniał nie bedzie :)

Facet idealny?

08 mar 2011 - 16:05:57

Szczerze to faktycznie jest coś w tym bohaterze. Ale prawdę mówiąc wcale nie dziwi mnie, że postać z książek Meyer tak pociąga kobiety. I artykuł, który rzeczywiście trafnie to opisuje. Romantyczny, bohaterski, zakochany po uszy, oddany, a do tego wszystkiego nieziemsko przystojny, wysportowany, niebanalny. Mnie też niesamowicie pociąga ta postać. Od początku czytania książek autorki, każda z nas miało swoje wyobrażenie o nim. Później zekranizowany , w którym gł. rolę zagrał Pattinson i przyznam, że ucharakteryzowany na seksownego wampira, któremu i również samej gry aktorskiej można pogratulować( nie zgodzę się, że była to banalna rólka, gdzie nic się nie wykazał, moim zdaniem zagrał świetnie) , biorąc pod uwagę ten całokształt - w trakcie oglądania filmów również nie mogłam oderwać wzroku. A najlepsze , że sam aktor - niebrzydki, ale jednak brązowo-złote soczewki, wybielona skóra i ogólna metamorfoza na potrzeby filmu zrobiły swoje. A do tego dobrze zagrana postać. Podsumowując, tak, uważam ,że Edward Cullen może uchodzić za ideał faceta, bo przecież każda z nas tak naprawdę marzy o rycerzu, który stanąłby za nią murem i gotów oddać życie w imię miłości... ;)
Ale fakt faktem pozostanie niestety, że takich facetów na świecie nie ma, bo nikt nie jest idealny ! :) Najważniejsze ,żeby jednak trafić na takiego, przy którym każda kobieta będzie się czuć bezpiecznie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-08 16:07 przez swaay.

Facet idealny?

08 mar 2011 - 16:07:32

niema ani kobiety idealnej ani faceta idealnego ale na swój sposób każdy jest cudem;];]

Facet idealny?

08 mar 2011 - 16:07:52

Autorko, dostajesz kasę za to, że Ci klikają w te artykuły? :)

Facet idealny?

08 mar 2011 - 16:09:30

Po pierwsze ideały nie istnieją, a jakby taki się znalazł, to nie chciałabym takiego, bo byłoby nudno:)

Facet idealny?

08 mar 2011 - 16:13:10

nie ma faceta idealnego,sprawa gustu:)

Facet idealny?

08 mar 2011 - 16:18:06

Nie ma ideałów,ale ja cenię sobie szczerośc,lojalność bogaty?! o nie nie żeby tylko był robotny bo taki to się wszędzie zachaczy bo ja pazerna na pieniądze nie jestem choćbym miała w chatce z drewna mieszkać z nim to i tak na pewno miałoby to swój urok o.!
ładny nie musi być ważne żeby miał to coś ;P zresztą"ładny" dla każdego znaczy co innego ;)

Facet idealny?

08 mar 2011 - 16:36:36

Edward...fakt, ludzie zbzikowali na jego punkcie, ale ten, kto przezytal calą sagę (przeczytal, a nie slyszal o niej czy obejżal film!) to faktycznie zobaczy, że jest on przedstawiony w sposób...inny niż wszyscy faceci do tej poy : nie jest księciem na bialym koniu jak to każdy reżyser nam wciska. Jest inteligentn, nietypowo przystojny i orginalny...
nie chcalabym mieć modela, przy którym czulabym się...jakaś gorsza.
Inteligentny, niebanalny i mający do mnie szacunek - artysta w polączeniu z dziennikarzem a'la Wojewódzki xp - to musi mieć, a reszta mi wisi ;p

Facet idealny?

08 mar 2011 - 16:38:01

nie ma ideałów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

To nas kręci w facetach