Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

miec słabosc do kogos

30 sty 2011 - 17:15:46

co to znaczy waszym zdaniem??
ostatnio uslyszalam to od faceta z ktorym zeby byc oddala bym duzo bardzo duzo...ale on mnie nie chce.stwierdzil jednak ze ma slabosc do mnie.....i nie chodzi tu napewno o seks...jak mam to rozumiec...:(

miec słabosc do kogos

30 sty 2011 - 17:19:00

mieć słabośc do kogoś ? nie potrafić komuś odmówić - wg mnie. ;]

miec słabosc do kogos

30 sty 2011 - 17:21:19

hmm,
dziwne
mi się to kojarzy z tym , że np ile razy byś mu coś zrobiła to on i tak by ci wybaczał.
Ale tutaj jest całkiem inna sytuacja ,
nie wiem co miał na myśli , może poprostu zapytaj :)

miec słabosc do kogos

30 sty 2011 - 17:21:51

hah ja używam tego sformułowania, gdy chcę powiedzieć, że ten ktoś ma przeróżne wady i obiektywnie wcale nie jest jakiś super fajny, ale ja mu wybaczam wiele i mimo wszystko nadal go lubię, bo mam do niego słabość ;)

miec słabosc do kogos

30 sty 2011 - 17:24:01

mieć do kogoś słabość.... ja mam słabość do kilku osób, nie umiem sie na nie gniewać i jeśli by mnie o coś poprosiły to raczej bym nie odmówiła

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

miec słabosc do kogos

30 sty 2011 - 17:24:24

on wspomnial cos o tym ze obiecal sobie ze sie juz ze mna nie spotka bo ja cierpie ,ze leiej ebdzie jak sie nie ebdziemy spotykac....a i tak zlamal obietnice dana samemu sobie i sie spotkaal ze mna,....

miec słabosc do kogos

30 sty 2011 - 17:31:07

Może faktycznie zapytaj go co to miało znaczyć. A wiesz dlaczego cię nie chce, ma kogoś? Mi się wydaje że może coś do ciebie czuje, ja to tak rozumiem. Z drugiej strony napisałaś że cię nie chce, więc sama już nie wiem

miec słabosc do kogos

30 sty 2011 - 17:36:56

Hmm ja zawsze jak mam do kogoś słabość to w dwóch rodzajach: do osoby, która strasznie mi się podoba lub do osoby, na którą nie potrafię być długo zła :) Wydaje mi się, że on nic do Ciebie, przecież by Ci to powiedział, a nie izolował się, bardziej mu chodzi o to, że Cię lubi, lubi spędzać z Tobą czas, ale wie, że będziesz tylko z tego powodu cierpiała

miec słabosc do kogos

30 sty 2011 - 17:38:48

jeśli nie chodzi o sex to pewnie chce żebyś zrobiła mu soczystego loda z połykiem .

zweryfikowana
Posty: 909
Ostrzeżenia: 1/5

miec słabosc do kogos

30 sty 2011 - 18:41:46

Cytat
beatriz2
jeśli nie chodzi o sex to pewnie chce żebyś zrobiła mu soczystego loda z połykiem .
w każdym wątku tylko krytykuje i obraża, pewnie znowu jakaś małolata. Rozmowa na forum polega na wypowiadaniu się w sposób kulturalny, nie musisz wszystkich obrażać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Facet krytykuje mnie na każdym kroku