Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:50:05

ciezki przypadek z niego :/

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:51:55

złap go za rękę i sama poprowadź ją sobie na tyłek albo inne miejsce, gdzie chcesz zeby Cie dotykał ;p krótko ze sobą jesteście, więc może [jesli jest porządny chłopak] myśli, że Ty tego nie chcesz ;)

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:52:13

Cytat
rudzia4646
Złap go za czlonka to odruchowo złapie Twojej dupy ;) Powodzenia!

jaka rada ;D

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:54:58

Cytat
rudzia4646
Złap go za czlonka to odruchowo złapie Twojej dupy ;) Powodzenia!


no dzieki..

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:55:25

rzeczywiście stara dupa z ciebie masz swoje lata ;p ale szczerze współczuje ci bo tez nie lubie takich sytuacji jak chłopak jest strasznie nie smiały

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:56:01

Cytat
ababab
czesc. mam problem. mam prawie 18lat, moj chlopak równiez. jestem z nim od dwoch miesiecy, problem w tym ze on mnie nie dotyka.. nie wiem czy nie pociagam go czy o co chodzi, moze po prostu sie wstydzi :( mam juz swoje lata.. i w sumie chcialabym podjac jakies kroki w przód w moim zyciu intymnym.. nie mowie od razu o seksie, bo wiadomo ze za wczesnie.. no ale chociazby podczas całowania chyba moglby troche pomacac po tylku czy coś... a tu nic.. mam troche tego dosc;/ co mam mu powiedziec? zeby mnie wzial za tylek? to chyba glupio zabrzmi..on sie tylko speszy i ja tez ;/ pomozcie..


uśmiałam się do łez ;DDD ;p a tak serio może coś nie tak jest z Twoim chłopakiem, poprostu z nim pogadaj :)

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:56:14

dwa miesiące i nic?! o żal ;/ moje przyjaciółki galerianki mają wszystko na pierwszym spotkaniu ;p

xD

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:57:04

dziwny chłopak;d

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:57:22

Cytat
asiaczek_89
złap go za rękę i sama poprowadź ją sobie na tyłek albo inne miejsce, gdzie chcesz zeby Cie dotykał ;p krótko ze sobą jesteście, więc może [jesli jest porządny chłopak] myśli, że Ty tego nie chcesz ;)

no porządny jest, chyba az za bardzo ;|

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 17:00:49

Weź te jego łapy i połóż na swoim tyłku,skoro Ci tak bardzo na tym zależy i po problemie. :)

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 17:04:48

heh jak kolezanka wspomniala. Poprostu Ty przejmij inicjatywe!
moze on faktycznie sie wstydzi.. Dotknij Go pierwsza ;]

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 17:05:28

heh jak kolezanka wspomniala. Poprostu Ty przejmij inicjatywe!
moze on faktycznie sie wstydzi.. Dotknij Go pierwsza ;] a zobaczysz ze wszystko sie zmieni;)

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 17:07:03

mój chłopak równiez miał 19 lat gdy zaczynaliśmy ze soba być [ja 16] - i oczywiście zbytnio się nie spieszył, ponieważ przeczuwał, że moge jeszcze na to nie być gotowa, dopiero jakiś czas później [kilka miesięcy, na pewno więcej niż 2:)] zaczął coś kombinować, więc nie martw się:) sama wyjdz z inicjatywa, pewnie się wstydzi i boi reakcji:)

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 17:09:51

Cytat
musiaaa
Yyy to moze Ty chwyc go za tylek? ;)
ahahahahahahaha DOBRE :D

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 17:10:24

hehe :<

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy mój chłopak mnie zdradza?:(