Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poroblemy z facetem?

23 gru 2010 - 12:47:24

Witam was wszystkie. Chciałabym byscie oceniły jak z boku wyglada moja sytuacja z facetem. Jestesmy razem prawie 2 lata. Od jakiegos czasu jednak według mnie nie układa nam sie za dobrze. On studiuje w Krakowie ja mieszkam dalej w swoim domu, Widujemy sie tylko w weekendy czasem jest to tylko sobota na kilka godzin. Gdy on jest w Krakowie czuje jakbym wogole nie teskniła jakby był mi obojetnym wogole nie mam ochoty go nawet widziec jak przychodzi ten weekend. Jednak gdy sie juz zobaczymy nie umiem sobie wyobrazic zeby go nie było, chce zeby został zawsze jak najdłuzej itp. Ale zaczyna sie tydzien i wszystko znow od poczatku. Na dodatek pare dni temu na facebooku zmienił swoj stan z :w zwiazku ze "mna" na wolny i w tym samym momencie usunał opis na gg do mnie. Jakbysmy juz nie byli razem.... na moje pytanie o co chodzi powiedział na odczep sie ze przeciez powinnam mu ufac a on chce tylko cos sprawdzic. Co sie tak kurde sprawdza? I co sie wogole ze mna dzieje? miała ktoraz z was podobna sytuacje, co o tym myslicie?

Poroblemy z facetem?

23 gru 2010 - 12:52:03

dla mnie to dziecinada usuwa coś bo chce cos sprawdzić
albo jest sie w powaznym zwiazku albo wogole



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-23 12:51 przez skj2008.

Poroblemy z facetem?

23 gru 2010 - 12:51:22

No ja za moim tez nie tesknie, bo rzadko od wrzesnia sie spotykamy wiec moze i Ty sie przyzwyczailas? Jak jestesmy razem to jest super, tez nie chce sie rozstawac, ale potem to juz norma, nie ma go, trudno. A wcale nie mieszkamy daleko od siebie. Moze jestem wyprana uczuciowo, nie wiem. Nawet mi to na reke, bo moge spotykac sie ze znajomymi ile wlezie ;)

Poroblemy z facetem?

23 gru 2010 - 17:34:21

gdy w zwiazku jedno wyjezdza na studia - zawsze sie sypie : |
zastanawiajaca jest ta sprawa ze zmiana stanu na fb...

Poroblemy z facetem?

23 gru 2010 - 22:57:09

gdzieś kiedyś czytałam sposoby zerwania, i właśnie sposób na fb to było zmienić status zwiazku na wolny. moim skromnym zdaniem będzie sobie pisał z jakąś laską, pewnie chce sprawdzić czy któraś na niego poleci i dlatego usunął informacje o Tobie. przykro mi:(

Poroblemy z facetem?

26 gru 2010 - 16:33:40

Cytat
asienka139
Witam was wszystkie. Chciałabym byscie oceniły jak z boku wyglada moja sytuacja z facetem. Jestesmy razem prawie 2 lata. Od jakiegos czasu jednak według mnie nie układa nam sie za dobrze. On studiuje w Krakowie ja mieszkam dalej w swoim domu, Widujemy sie tylko w weekendy czasem jest to tylko sobota na kilka godzin. Gdy on jest w Krakowie czuje jakbym wogole nie teskniła jakby był mi obojetnym wogole nie mam ochoty go nawet widziec jak przychodzi ten weekend. Jednak gdy sie juz zobaczymy nie umiem sobie wyobrazic zeby go nie było, chce zeby został zawsze jak najdłuzej itp. Ale zaczyna sie tydzien i wszystko znow od poczatku. Na dodatek pare dni temu na facebooku zmienił swoj stan z :w zwiazku ze "mna" na wolny i w tym samym momencie usunał opis na gg do mnie. Jakbysmy juz nie byli razem.... na moje pytanie o co chodzi powiedział na odczep sie ze przeciez powinnam mu ufac a on chce tylko cos sprawdzic. Co sie tak kurde sprawdza? I co sie wogole ze mna dzieje? miała ktoraz z was podobna sytuacje, co o tym myslicie?


Moim skromnym zdaniem sprawdza, czy Ci na nim zależy...wg mnie szczera rozmowa powinna rozwiązać sytuację. Na Twoim miejscu spotkałbym się z nim i wyjaśnił to, że źle się z tym czujesz i rani Cię to, że publicznie pokazuje, że "nie jesteście razem" po prostu powiedz mu wprost że zadaje Ci ból. Zresztą tym sformuowaniem chce tylko cos sprawdzic. sam dał Ci odpowiedź :) mam nadzieję, że złożyliście sobie życzenia ;)

pozdrawiam

K.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ON i jego Koleżanka !?