Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

20 minut temu

Budowa domu

24 minut temu

Projekt wnętrza

58 minut temu

usługi stomatologiczne

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

miłość .taka bez definicji..

04 gru 2010 - 01:56:18

Czesc.

tyle radzilam osobom ktore ktos zranil ktore sobie nie mogly poradzic, a teraz ja potrzebuje pomocy..
jak zapomniec o chlopaku?
nie chodzi mi o rady wyjdz z przyjaciolkami bo probuje ale wszyscy sie z czegos smieja ja udaje ze tez ale caly czas o nim mysle chcialabym wyjsc od nich i isc do niego przytulic sie chociaz.
a rada znajdz innego tez odpada bo juz probowalam ale czulam pozniej wyrzuty sumienia etc. zaczelam pisac z fajnym kolesiem ktora mi sie zawsze podobal ale jak sobie pomysle ze moglabym byc z kims innym niz moj byly to mam ochote isc spac i wiecej sie nie budzic :|
tak, wiem strasznie zakrecil mi w glowie. ale go kocham a mysl ze po roku czasu bycia razem stwierdzil ze mnie nie kocha i pewnie nigdy nie kochal calkowicie dobija. cokolwiek robie caly czas o nim mysle. na dodatek za tydzien bylaby rocznica nas.. caly czas zastanawiam sie co by byl gdyby etc.

moze wy macie jakies rady co z tym zrobic bo juz sobie nie daje rady sama z soba.. :(

dzieki z gry za odpwiedzi..

miłość .taka bez definicji..

04 gru 2010 - 02:02:42

Szczerze mówiąć to nic sie nie da zrobić. To po prostu kwestia czasu, musi minąć jakiś okres żebys w koncu sie pozbierała z tym. Mi na przykład zajeło to rok czasu ,tobie może to zając 3miesiace ,3 lata a moje i 10 lat. Każdy jest inny i inaczej odreagowuje i przezywa. JA ryczałam codziennie i nie chciało mi się żyć a inni faceci byli dla mnie jak powietrze nie ważne jacy przystojni byli i czy zwracali na mnie uwagę. Poprostu musisz sama sobie z tym poradzić i wtedy to "przeminie" albo i nie ... no nie wiem juz sama czy wiesz o co mi chodzi ;)

miłość .taka bez definicji..

04 gru 2010 - 02:03:16

Powiedział, że Cię już nie kocha? Daj sobie z nim spokój. Ty się zadręczasz, masz wyrzuty sumienia, a on pewnie o tym wcale nie myśli i korzysta z życia. Nie będę Ci radzić żebyś znalazła sobie kogoś innego, bo wiem, że to nie byłoby łatwe. Życie bez chłopaka nie jest końcem świata. Pomyśl czy chciałabyś być z chłopakiem, który Cię nie kocha? Lepiej, że był z Tobą szczery i powiedział to.
Według mnie powinnaś mieć teraz własne życie, bez zastanawiania się co robi Twój były ukochany.

miłość .taka bez definicji..

04 gru 2010 - 03:12:19

znajdz nowego :)

miłość .taka bez definicji..

04 gru 2010 - 08:11:54

ciężko jest to prawda w takim przypadku,jest to smutne i przykre niestety pewnie cię to zabolało bardzo :-(( ale cóż czas dużo czasu wyleczy rany poznasz kogoś bo teraz to za wczenie jeszcze za świeże wszystko boniu czemu on ci to zrobił??pewnie on już ma swoje inne życie-korzysta z niego a ty go kochasz musisz dać sobie czasu i ułoży się twoje życie....zapomnij już o nim....

miłość .taka bez definicji..

04 gru 2010 - 09:27:40

wlasnie nei potrafie sie przestac tym interesowac co robi..

miłość .taka bez definicji..

04 gru 2010 - 09:33:44

W innym wątku pisałaś,że jesteś z nim w ciąży.. Więc co,dziecko będzie się z nim spotykać? Powiedziałaś mu o tym w ogóle?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dlaczego ON woli kolege ?????