Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

zalety diety pudełkowej

3 minuty temu

informacje o żywieniu

42 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny co robić???

03 wrz 2010 - 23:24:22

Miesiąc temu mój mężczyzna stracił praca (dobrze płatną) od tego czasu nie może nic znależć (mieszkamy w Wałbrzychu) jest totalnie załamany już nie mam pojęcia jak mogę mu pomóc pocieszam każdym groszem staram się pomóc sytuacja jest do kitu on ma samych rachunków 1400 zł.... nie mówiąc o reszcie !!! Błagam powiedzcie co robić bo nie mogę już patrzeć jak on cierpi :(
pomagam...już znam na pamięć wszystkie oferty obdzwoniłam wszystkich znajomych i ich znajomych



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-03 23:26 przez MagdaWalbrzych.

Dziewczyny co robić???

03 wrz 2010 - 23:25:46

Pomóż mu szukać pracy.

Dziewczyny co robić???

03 wrz 2010 - 23:27:48

Cytat
Ms_Seniorita
Pomóż mu szukać pracy.

wszystkie oferty znam już na pamięć....pytałam wszystkich znajomych i ich znajomych i nic ! :(

Dziewczyny co robić???

03 wrz 2010 - 23:29:15

wspolczuje... wiem jak to jest ;((
niech szuka na poczatek czegokolwiek np rozładowywanie towarów w nocy w sklepach pełno jest takich ogloszen, kazdy grosz sie liczy a w miedzyczasie niech szuka czegos lepszego

Dziewczyny co robić???

03 wrz 2010 - 23:34:27

To może niech zarejestruje się jako bezrobotny?

Dziewczyny co robić???

03 wrz 2010 - 23:35:51

Dla chcacego nic trudnego o prace naprawde nie jest trudno moze jakas nie rewelacyjna ale znajdzie sie napewno bo lepiej pracowac za 4/5zl //h niz siedziec i patrzec w sciany. Powodzenia i 3majcie sie :*

Dziewczyny co robić???

03 wrz 2010 - 23:37:54

był w urzędzie powysyłał pełno cv jak na razie cisza nawet auto wystawił na sprzedaż :/ powypełniał ankiety agencjach ale na razie też nikt sie nie odzywa masakra jak patrzysz na kogoś i nie wiesz jak pomóc

Dziewczyny co robić???

03 wrz 2010 - 23:40:39

Wiem że zawsze są przyjęcia do Lidla do pilnowania na sklepie i do przyjmowania towaru na magazynie.Może niech tam zaniesie CV? Na początek lepsze to niż siedzenie w domu i myslenie bo od tego można oszaleć ;/

Dziewczyny co robić???

03 wrz 2010 - 23:41:40

No i co w tym Urzędzie? Zarejestrował się?

Stracił pracę za porozumieniem stron?

Dziewczyny co robić???

03 wrz 2010 - 23:44:07

tak za porozumieniem szczerze to w tym urzędzie nic ciekawegoz tych ofert samych sprzedawców chcą albo uczących się i krawcowe

Dziewczyny co robić???

03 wrz 2010 - 23:46:24

ograniczyć wydatki i znaleźć jakakolwiek prace a nie sie dolowac:)

Dziewczyny co robić???

03 wrz 2010 - 23:47:58

no niestety nic tylko szukać i szukać nie poddawać się ..
my Ci pracą z nieba nie s ypniemy...
Najwazniejsze to się nie poddawać i nie załamywać Ty możesz go tylko wspierać na duchu żeby nie stwierdził ze nie ma sensu ... zawsze jest sens i w końcu znajdzie jakąś prace :)
no i nie ma co wybrzydzać bo w takiej sytuacji każdy grosz jest dobry ...

Dziewczyny co robić???

03 wrz 2010 - 23:49:10

No to jeśli za porozumieniem stron i pracował przez rok bez przerwy to mu przysługuje 6 miesięcy zasiłku.
Poza tym jeśli zarejestruje się jako bezrobotny to ma chociaż ubezpieczenie, szukają mu pracy i może pójść na płaty kurs (w sensie, że jemu zapłacą).

Dziewczyny co robić???

03 wrz 2010 - 23:51:40

tak wiem jest zarejstrowany Dzięki laski :)

Dziewczyny co robić???

03 wrz 2010 - 23:55:34

Zatem skoro jest zarejestrowany to nie jest źle.
Jeśli ma jakiś konkretny zawód, który chciałby wykonywać lub pomysł na życie może wystartować o dofinansowanie na własną firmę.

No a tak poza tym to dawać dużo otuchy i miłości :).
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ONA vs JA