Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy -chłopak cz.2

26 sie 2010 - 21:47:05

niektóre były ciekawe jak skończyła się ta historia więc zakładam nowy wątek...
Otóż bez happy endu.. właśnie dziś zakończyła swoją znajomość z nim;) i jestem w końcu szczęśliwa;)
Pozdrawiam...

pomocy -chłopak cz.2

26 sie 2010 - 21:52:08

A możesz mi powiedzieć, czy byłaś tą, którą chłopak niemal gwałcił, czy tą, która stawiała chłopakowi prezenty dla rodziny, płaciła za niego? Bo nie pamiętam ;)

pomocy -chłopak cz.2

26 sie 2010 - 21:52:46

a o co caman.......

pomocy -chłopak cz.2

26 sie 2010 - 21:53:43

żadną z nich... zupełnie inna bajka, to był związek na odległość

pomocy -chłopak cz.2

26 sie 2010 - 21:54:34

Aha :D
No to ja, niestety, nie śledziłam Twojej historii ;-)

pomocy -chłopak cz.2

26 sie 2010 - 21:55:20

dużo było tych wątków, więc może coś dopisz na temat twojej sprawy, bo trudno się połapać ;)

pomocy -chłopak cz.2

26 sie 2010 - 21:56:25

Lauren ale co konkretnie chcesz wiedzieć?

pomocy -chłopak cz.2

26 sie 2010 - 21:57:54

a możesz przypomnieć o co chodziło? Bo ostatnio sporo było tych wątków,śledziłam parę,ale niestety nie umiem przyporządkować nicków szafiarek do nich. Więc może napisz tak po krótce co to była za historia :)

pomocy -chłopak cz.2

26 sie 2010 - 22:00:34

proszę to było coś takiegozły/color]

Otóż od ok. roku znam super chłopaka. Rozmawiam z nim codziennie całymi godzinami, od czerwca trochę mniej bo po maturze poszedł do pracy:( Ostatnio w środę rozmawiamy rano i jest wszystko ok, dobrze, nic się nie dziej, ma napisać później ( jak zawsze wieczorem ). Czekam do wieczora i nic, piszę dlaczego się nie odzywa i dalej nic, i tak jest cały czas teraz. Wiem że nie jestem dla niego obojętna, ponieważ mów mi że mnie kocha i takie tam. Boję się że stało się Jemu coś poważnego, nie wiem co robić, nie mogę spać po nocach, cały czas płaczę. Proszę doradźcie mi co mam zrobić. Mam czekać aż sam się odezwie i wszystko wyjaśni. Dodam że posiadam numer do Jego mamy, nie wiem może do Niej zadzwonić lub napisać?? Czy w ogóle wypada, gdyż nie znam Jej. Jak tak to co mam Jej powiedzieć?? Jednak boję się że jak zadzwonię to nie będę mogła nic powiedzieć, tylko płakać. Dodam jeszcze że mieszkamy w zupełnie innych miastach, oddalonych o 125km i nie mam z Nim innego kontaktu a tak się martwię;((

Tylko teraz wszystko w czasie przeszłym...;)

pomocy -chłopak cz.2

26 sie 2010 - 22:22:23

aaaa to kojarzę tą historię! chyba potem z kumplem jego gadałaś i coś ściemniał i nie chciał wporst powiedzieć co się dzieje? A przepraszam,napisałaś że skończyło się to niezbyt szczęśliwie,więc może powiesz co się stało? Co w końcu z nim było?

pomocy -chłopak cz.2

26 sie 2010 - 22:26:06

tez to pamietam....no i jak to sie skonczylo cosie okazalo dlaczego sie nie odzywal.......

pomocy -chłopak cz.2

26 sie 2010 - 22:30:39

Natie7 nie rozmawiałam z żadnym kumplem...
candygirl159 nic się nie okazało, nie stać go było nawet na jednego sms-a żeby mi wszystko wyjaśnić i dlatego zakończyłam. Nie był chyba wart tego czekania i płakania...

pomocy -chłopak cz.2

26 sie 2010 - 22:36:15

A to przepraszam,pomyliło mi się coś... bardzo mi przykro;/

pomocy -chłopak cz.2

26 sie 2010 - 22:39:22

Cytat
Natie7
A to przepraszam,pomyliło mi się coś... bardzo mi przykro;/
nic się nie stało;) co było minęło

pomocy -chłopak cz.2

26 sie 2010 - 22:47:11

ale t ow koncu zadzwonilas do jego mamy czy jechalas tam czy poprostu dalas sobie spokoj ????

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niespodzianka na 1 spodkanie