Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

31 minut temu

dieta organizacja

45 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:09:31

jak każda z Nas pewnie zauważyła w tv pełno odkrytego ciała, często bardzo pieknego. jak reagujecie, kiedy ogladając tv ze Swoimi Chlopakami na ekranie wiją się seksowne dziewczyny? rusza Was to? a moze w ogole?
dla przykladu;p
Inna - 10 Minutes
DAN BALAN - CHICA BOMB
BASSMONKEYS AND SOULSHAKER - BAD 4 MY HEALTH

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:10:50

jedyne co mam to odruch wymiotny, dziewczyny sadla mnie aseksualne, a wrecz odpychajace.

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:11:18

Chica Bomb-na ten teledysk sama zwróziłam uwagę!I choć jestem normalna ;p mam mężą i 2 dzieci,to na tą laskę za każdym razem nie mogę się napatrzeć ;)

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:12:19

Cytat
bu-mader
Chica Bomb-na ten teledysk sama zwróziłam uwagę!I choć jestem normalna ;p mam mężą i 2 dzieci,to na tą laskę za każdym razem nie mogę się napatrzeć ;)

haha, mi tez sie bardzo podoba, dziewczyna ma idealne ciało:D

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:13:26

mój to sie tylko z nich smieje ze sa w wiekszosci przypadkow tandetne i puste ;] ja tez tego bardzo nie lubie dlatego czesciej slucham radia.slysze a nie widze;]

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:13:35

ja z moim chłopakiem uważam tak : Gdy jest dobra piosenka żadna półnaga laska w teledysku nie przyciąga uwagi
A poza tym czym mam się przejmować ? przecież ona maja na sobie pełno pudru itd

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:13:50

Cytat
bu-mader
Chica Bomb-na ten teledysk sama zwróziłam uwagę!I choć jestem normalna ;p mam mężą i 2 dzieci,to na tą laskę za każdym razem nie mogę się napatrzeć ;)
własnie ten teledysk mnie drazni, dziewczyna sie wije i spiewa "jak mi goraco....mam goraczke...musze isc do lekarza...." no szczyt, szczyt mozliwosci. teledysk po najmniejszej linii oporu:)

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:15:00

Teledysk może i tak, ale dziewczyna bardzo ładna:D

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:15:50

CHCIA BOMB..... jak ja tego nienawidzę ;/ bez sensu muzyka... o teledysku nie wspomnie..... bezwstydnicy
ps. to moje zdanie, które mam prawo wyrazić

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:16:40

Cytat
slodkaunfaithful
Teledysk może i tak, ale dziewczyna bardzo ładna:D
to niech idzie juz do lego lekarza i d.. nie zawraca:)

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:17:40

Cytat
ewa_mimi
Cytat
slodkaunfaithful
Teledysk może i tak, ale dziewczyna bardzo ładna:D
to niech idzie juz do lego lekarza i d.. nie zawraca:)

haha, padłam, genialna odpowiedź:D

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:17:49

haha ;d ostatnio był u mnie kumpel i własnie leciało ' chica bomb' . stwierdził, ze ładna dziewczyna, ale zachowuje sie jak zwykła dz**ka i az mu niedobrze, gdy na to patrzy ;d

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:18:09

gloizna , wulgaryzmy w wygladzie jak i poruszaniu sie sa dla mnie niesmaczne . ale pzreciez pisenke trzeba jakos wylansowac wiec co im wiecej tego tym lepiej .malolatki biora przykald z tancerek i na imprezach tez tak sie wija tylko szkoda ze nie pomysla ze teledysk a rzeczywistosc to dwie rozne bajki . i ze panny w teledysku to tancerki ktore za to ze sie wija i wygladaja jak wygladaja dostaja kase:)

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:18:15

mnie to nie rusza... juz sie przyzwyczaiłam do tego, że piekno zamyka się w rozm. 36 i wzroście 170 cm...
na szczęście są jeszzce takie teledyski gdzie nie ma półnagich babek, które wyginają się jakby były z plasteliny...

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:18:41

Cytat
slodkaunfaithful
Cytat
bu-mader
Chica Bomb-na ten teledysk sama zwróziłam uwagę!I choć jestem normalna ;p mam mężą i 2 dzieci,to na tą laskę za każdym razem nie mogę się napatrzeć ;)

haha, mi tez sie bardzo podoba, dziewczyna ma idealne ciało:D

Hahahaha mam/miałam tak samo, a jestem w 100% hetero :D A do tego cały ten klimat piosenki...noooo...jaaaa...ledwo na tyłku usiedziałam ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy -chłopak cz.2