Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:49:06

Mercilonki są dobre lecz z chęcią bym je zmieniła jak już pisałam wyżej ale zastanawiałam się nad plastrami.
Hmmm a co do Twoich tabletek Cilest słyszałam dużo pozytywnych opini większość moich znajomych je zażywa a fakt cena jest naprawdę korzystna .
Widziałam w aptece ,że 1 opakowanie kosztuje 9-12zł więc malutko:).
A co do lekarzy z NFZ to szkoda gadać...
Często zmieniam lekarzy jak coś mi w nich nie pasuję ,jest to raczej zrozumiałe ale jeszcze nie spotkałam się z lekarką bądź lekarzem ginekologiem który naprawdę będzie lekarzem z powołania.
Czasami można trafić na naprawdę dobrego lekarza lecz ja niestety nie umiem ich znaleźć:)

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:49:23

no to niestety musisz czekać, niektóre dostają po 28 dniach inne po 31, a inne po 3 miesiącach ;)
to już jest sprawa indywidualna niestety..

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 13:08:12

Cytat
jadzia2
Cytat
aneetkaa91
jesli jest taki watek to od razu zapytam :) Dziewczyny, jesli przerwalam branie tabletek w polowie opakowania, nastapilo krwawienie po dwoch dniach to nastepnie kiedy mam sie spodziewac okresu? miala ktoras moze taki przypadek?:)
teraz tak mam, musiałam zmienic bo poprzednie mi cere bardzo pogorszyły, odstawiłam w połowie, po dwóch dniach okres, i teraz mam juz 26 dzien cyklu i czekam czy za 2 dni dostane okres.

no ja tez czekam i czekam.. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zazdrość w związku