Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

sprawdzony stomatolog

2 minuty temu

sklep detailingowy

26 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 11:57:51

Cześć dziewczyny zażywam od niedawna Tabletki antykoncepcyjne i mam pytanie czy przy nich można kochać się do Końca?? biorę je pierwszy raz w życiu dlatego pytam pomocy:)

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 11:58:48

ile masz lat?

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 11:59:37

tak, można do końca :)
ale miej świadomość, że nic nie daje 100% pewności, no chyba że wstrzemięźliwość ;)

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:00:00

................

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:00:14

bylas u lekarza:)?

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:01:11

ilayla
Dzieki:)
bylam ale za bardzo rozgadany na te tamaty nie byl;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-16 12:01 przez rrozum.

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:02:05

Hmmm bardzo ciekawe:)
Bierzesz tabletki a nie wypytałaś o to lekarza który Ci je przepisał??
Tabletki antykoncepcyjne ...sama nazwa mówi za siebie:).
Możesz się kochać do końca z tym nie ma żadnego problemu ja już je biorę od ponad hmmm 2 lat...
Niestety kompletnie nie miałam ochoty na sex a może dlatego ,że mój facet jest cienkim kochankiem:D
A i właśnie mnie tabletki spodobały się również dlatego ,że przez nie urusł mi biust:) .
Pozdrawiam mogłabyś jeszcze napisać jak te tableteczki się nazywają??

niezweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:02:17

a stosujesz prezerwatywy ?:) bo jesli tak to mozesz do konca, jesli nie to jednak bym sie troche bala, bo one nie daja 100 % pewnosci..

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:02:22

hy hy he he ha ha tak mozesz ale to nie jest I00 procent pewnosci :D swoja droga bylas u ginekologa ?

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:04:06

Tabletki nazywaja sie Yaz bylam u Ginekologa ale jak pytalam to za bardzoe nie byl rozgadany w tych tematach i daletego szukam pomocy...:)

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:04:09

Na miejscu Twojego partnera, nie pozwoliłabym Ci na zażywanie takiego świństwa za cenę przyjemności.

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:04:31

Po to je się chyba bierze. Oj dajcie spokój z tym, że nigdy nie ma 100% pewności, to jak jedna ciąża na 700 lat ;| Już od pierwszej tabletki (jesli wziełaś pierwszego dnia menstruacji) jesteś chroniona przed ciążą. W sumie nie dziwię się, że dziewczyna pyta, bo na innych forach takich bzdur sięmożna naczytać, że głowa mała. Przeczytaj dokładnie ulotkę, bo moja koleżanka, niby dorosła kobieta, była przekonana, że można sobie zmieniać godziny brania tab. raz np o 17 drugi raz o 20 albo o 12 :| I jeszcze mi mowi, że nic w ulotce napisane nie było,czerwonym markerem jej zaznaczyłam... Boże, widzisz i nie grzmisz, potem dziwota, że wpadają z tabletkami jak podstaw nie przestrzegaja.

Cytat
Kasia_Kopytko
Na miejscu Twojego partnera, nie pozwoliłabym Ci na zażywanie takiego świństwa za cenę przyjemności.
Mi to świństwo- jak nazwałaś, poniekąd uratowało zdrowie, miałam prolem z jajnikam i to dość poważny, gdyby nie tabletki anty, nadalmiałabym setkę dolegliwości i przy dłuższym zwlekaniu,mogłabym być bezpłodna. Nadal nazywasz to świństwem? WKurza mnie to jak czyjaś wiedza na temat tabletek zatrzymała się na latach 60. Ja nie pije, nie palę, żadnych używek- ile moje zdrowie zyska. Jak organizacje grzmią "rzuć palenie" to w d... ludzie mają,ale tabletki są BE :] Aż mi się śmiać chce.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-16 12:08 przez DiabelRogaty.

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:05:58

nigdy nie bedziesz miała 100% pewnośći :)) nawet przy gumce, moze byc przypadkowo dziurawa hi hi :) ja biore od kilku miesięcy i uprawiamy seks do konca :) i wierze,ze nie wpadne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przestał się starać...