Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:31:07

taaaaa....a dlaczego mialaby nie jechac?
tylko buc chce unieszczesliwic swoja dziewczyne.
jak sie kogos kocha to sie ufa.

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:33:26

nie można budować związku na kłamstwie, powiedz mu wprost, że chcesz bardzo jechac, ale że wyjazd nic nie znaczy, że go kochasz i jest jedynym mężczyzną w Twoim życiu, ale chcesz spędzić czas także z kimś innym itd.

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:36:11

Cytat
matinico16
taaaaa....a dlaczego mialaby nie jechac?
tylko buc chce unieszczesliwic swoja dziewczyne.
jak sie kogos kocha to sie ufa.

a czy on chce ja unieszczesliwic?
po prostu ma taki charakter.

do autorki ;)
Skoro on nie lubi twoich znajomych zeby z wami jechac, to moze wspolni znajomi?
Jestescie ze soba 4 lata napewno macie duzo wspolnych znajomuch ;)

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:37:23

Cytat
maliinka
Cytat
potui
Cytat
maliinka
Cytat
potui
Cytat
maliinka
Jeżeli to mu sie nie spodoba, to nie rob tego, bo to bedzie swiadczylo o tym ze masz na niego i jego uczucia wyjeb*** ;)

A ja jestem odmiennego zdania , owszem powiedzieć mu powinna ,ale nie może ciągle ustawiać sie jak on chce , powinna postawić na swoim , jej tez sie coś od życia należy :) A jednodniowy wyjazd jest czymś zupełnie normalnym i nie widze tu powodów do jakieś zazdrości z jego strony.

no słuchaj skoro spotykaja sie dzien w dzien to chyba ona daje na to przyzwolenie? Przeciez moze powiedziec, nie przychodz dzis do mnie i juz, po co odrazu klamac? .... podstawa zwiazku jest zaufanie, klamstwo wszystko niszczy, a oliwa sprawiedliwa ......
A czy ja powiedziałam ze kłamać ? Nie ! Powiedziałam ze powinna powiedzieć .
I nie rozumiem czemu ma nie jechać ? Tego nie wyjaśniłaś :)

Nie wiem dla mnie to logiczne, jezeli moj chlopak mowi mi nie chce zebys jechala nad morze z kolega to nie jada, nie chce ranic jego uczuc, faceci nie sa tak otwarci jak kobiety i nawet swoim kobietom nie mowia o swoich uczuciach, takze to delikatny temat ...

Dla ciebie , ale nie widzisz ze autorka jest w zupełnie innej sytuacji ? Ten facet jest zazdrosny stale ! Ciekawa jestem czy tez byś mówiła 'tak kochanie nie pojade' jak by twój o wszystko był zazdrosny i wszystko chciał kontrolować ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-13 01:37 przez potui.

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:38:41

a co uszczesliwia ja swoim zachowaniem?
skoro mysli o klamaniu go to raczej nie ;)
nie gustuje w takich zwiazkach,uwazam ze poza partnerem ktorego sie oczywiscie kocha i ubostwia etc. powinno sie miec swoja pasje,hobby ,znajomych itp i im takze poswiecac czas ;)

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:39:40

Cytat
potui
Cytat
maliinka
Cytat
potui
Cytat
maliinka
Cytat
potui
Cytat
maliinka
Jeżeli to mu sie nie spodoba, to nie rob tego, bo to bedzie swiadczylo o tym ze masz na niego i jego uczucia wyjeb*** ;)

A ja jestem odmiennego zdania , owszem powiedzieć mu powinna ,ale nie może ciągle ustawiać sie jak on chce , powinna postawić na swoim , jej tez sie coś od życia należy :) A jednodniowy wyjazd jest czymś zupełnie normalnym i nie widze tu powodów do jakieś zazdrości z jego strony.

no słuchaj skoro spotykaja sie dzien w dzien to chyba ona daje na to przyzwolenie? Przeciez moze powiedziec, nie przychodz dzis do mnie i juz, po co odrazu klamac? .... podstawa zwiazku jest zaufanie, klamstwo wszystko niszczy, a oliwa sprawiedliwa ......
A czy ja powiedziałam ze kłamać ? Nie ! Powiedziałam ze powinna powiedzieć .
I nie rozumiem czemu ma nie jechać ? Tego nie wyjaśniłaś :)

Nie wiem dla mnie to logiczne, jezeli moj chlopak mowi mi nie chce zebys jechala nad morze z kolega to nie jada, nie chce ranic jego uczuc, faceci nie sa tak otwarci jak kobiety i nawet swoim kobietom nie mowia o swoich uczuciach, takze to delikatny temat ...



Dla ciebie , ale nie widzisz ze autorka jest w zupełnie innej sytuacji ? Ten facet jest zazdrosny stale ! Ciekawa jestem czy tez byś mówiła 'tak kochanie neie pojade' jak by twój o wszystko był zazdrosny i wszystko chciał kontrolować ?


Nie wiesz jaka jest moja sytuacja, a powiem Ci ze podobna, tylko ze ja nie jestem z moim partnerem od 4 lat...
A autorka jezeli "meczy"sie w tym zwiazku to powinna go zakonczyc, bez senu jest zmuszanie sie do czegos ...
Cytat
matinico16
a co uszczesliwia ja swoim zachowaniem?
skoro mysli o klamaniu go to raczej nie ;)
nie gustuje w takich zwiazkach,uwazam ze poza partnerem ktorego sie oczywiscie kocha i ubostwia etc. powinno sie miec swoja pasje,hobby ,znajomych itp i im takze poswiecac czas ;)

tez tak mysle :), ale chyba i tak partner pozostaje na 1 miejscu i jego zdanie liczy sie dla nas bardziej niz zdanie kolegi/kolezanki
a skoro ktos mysli o klamaniu swojego partnera to czy mu naprawde zalezy, nie oszukujmy sie podstawa jest rozmowa, klamstwo moze wszystko zniszczyc .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-13 01:42 przez maliinka.

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:44:10

Cytat
maliinka
Cytat
potui
Cytat
maliinka
Cytat
potui
Cytat
maliinka
Cytat
potui
Cytat
maliinka
Jeżeli to mu sie nie spodoba, to nie rob tego, bo to bedzie swiadczylo o tym ze masz na niego i jego uczucia wyjeb*** ;)

A ja jestem odmiennego zdania , owszem powiedzieć mu powinna ,ale nie może ciągle ustawiać sie jak on chce , powinna postawić na swoim , jej tez sie coś od życia należy :) A jednodniowy wyjazd jest czymś zupełnie normalnym i nie widze tu powodów do jakieś zazdrości z jego strony.

no słuchaj skoro spotykaja sie dzien w dzien to chyba ona daje na to przyzwolenie? Przeciez moze powiedziec, nie przychodz dzis do mnie i juz, po co odrazu klamac? .... podstawa zwiazku jest zaufanie, klamstwo wszystko niszczy, a oliwa sprawiedliwa ......
A czy ja powiedziałam ze kłamać ? Nie ! Powiedziałam ze powinna powiedzieć .
I nie rozumiem czemu ma nie jechać ? Tego nie wyjaśniłaś :)

Nie wiem dla mnie to logiczne, jezeli moj chlopak mowi mi nie chce zebys jechala nad morze z kolega to nie jada, nie chce ranic jego uczuc, faceci nie sa tak otwarci jak kobiety i nawet swoim kobietom nie mowia o swoich uczuciach, takze to delikatny temat ...



Dla ciebie , ale nie widzisz ze autorka jest w zupełnie innej sytuacji ? Ten facet jest zazdrosny stale ! Ciekawa jestem czy tez byś mówiła 'tak kochanie neie pojade' jak by twój o wszystko był zazdrosny i wszystko chciał kontrolować ?


Nie wiesz jaka jest moja sytuacja, a powiem Ci ze podobna, tylko ze ja nie jestem z moim partnerem od 4 lat...
A autorka jezeli "meczy"sie w tym zwiazku to powinna go zakonczyc, bez senu jest zmuszanie sie do czegos ...

Po co kończyć jak można próbować zmieniać ? Niech postawi wreszcie na swoim , on zacznie to akceptować ,ze ona ma też swoje życie i tyle , po co kończyć coś bez prób ratowania ?

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:50:28

Kochana nie chce sie z toba klocic, wyrazam tylko swoje zdanie.
Nie zmuszam przeciez zeby zakonczyla ten zwiazek, ale po co odrazu klamac?
Kłamstwo goni kłamstwo, nie zawsze, ale czest jest tak, ze jak raz sprobujemy to pozniej wchodzi nam to w krew ...
A przeciez zwiazki buduje sie na zaufaniu, napewno chłopak moze sobie wziac wolne, zwlaszcza ze pracuje w rodzinnym interesie, wiec to nie powinno byc problemem :) Moża wyjechac gdzies ze wspolnymi znajomymi :)
Autorka nie pisze nic o tym, ze jej chlopak gdzies sam wychodzi, wyjezdza...
Być moze czuje sie podobnie jak jego dziewczyna? Ale boi sie ze jezeli powie jej ze chialby gdzies sam, z kolegami/kolezankami to jej sie to nie spodoba i byc moze nie chce awantury?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-13 01:53 przez maliinka.

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:55:45

Cytat
maliinka
Kochana nie chce sie z toba klocic, wyrazam tylko swoje zdanie.
Nie zmuszam przeciez zeby zakonczyla ten zwiazek, ale po co odrazu klamac?
Kłamstwo goni kłamstwo, nie zawsze, ale czest jest tak, ze jak raz sprobujemy to pozniej wchodzi nam to w krew ...
A przeciez zwiazki buduje sie na zaufaniu, napewno chłopak moze sobie wziac wolne, zwlaszcza ze pracuje w rodzinnym interesie, wiec to nie powinno byc problemem :) Moża wyjechac gdzies ze wspolnymi znajomymi :)
Nie mam ochoty na rozmowy z takimi ludźmi jak ty , kłamać ? czy ja powiedziałam ze zmuszasz ?
Cały czas mówisz o kłamstwie , spytam jeszcze raz gdzie ja o nim powiedziałam ,kę ? Odczep sie juz od niego dobrze :)
A co o wolnego , to własnie we własnym jest najgorzej wziąć wolne :) Ze wspólnymi .... a własnych olac :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-13 01:56 przez potui.

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 02:00:18

do dupy

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 02:02:26

Cytat
matinico16
do dupy

dlaczego ?:)

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 02:03:42

do dupy takie zycie i to co tu piszesz. ;)

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 12:20:08

Cytat
maliinka
Do autorki watku
Czy kiedys powiedzialas do swojego mezczyzny "nie przychodz dzis do mnie "?

no właśnie nie za bardzo...tak bardzo go kocham i nie chce zeby sie na mnie obrazal...

kurcze no musze cos wymyslic mam jeszcze tylko kilka godzin

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 12:21:35

głupie

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 12:22:51

powiedz prawdę, albo z nim zerwij..
sorry, ale związek związkiem żeby tak się ograniczać... straszne..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ROZSTANIA i Wasze GŁUPIE powody!