Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:06:53

Może to będzie dziwna prośba, ale chciałabym żebyście pomogły mi wymyslić wymówke. Mam chlopaka juz 4 lata, spotykamy sie codziennie, przewaznie od 17 do 22. Jest o mnie strasznie zazdrosny i nie pozwolilby mi nigdzie wyjsc wieczorem samej. Jak sie zle czuje czy cos to przychodzi do mnie do domu. Jest kochany itp ale chcialabym jakiejs odmiany. Kolega zaprosil mnie na wyjazd (czysto towarzyski, nie tylko ja i on ale znajomi) jednodniowy. Musialabym wyjechac kolo 19, worocilabym nastepnego dnia i moglabym juz isc na to spotkanie z moim chlopakiem o 17. Problem w tym ze nie moge mu powiedziec bo mnie nie pusci samej, obrazi sie i zaraz bedzie koniec zwiazku, jest bardzo czuly na tym punkcie ;/ a ja chce jechac, taka odmiana dobrze mi zrobi. Wiec jaka wymowke moge wymyslic? Jestesmy jak malzenstwo zadne ze jade do cioci albo wychodze z kolezankami nie przejdzie bo on wie ze to nieprawda albo to sprawdzi...To musi byc cos bardzo pewnego i dobrego.
Uprzedzę kilka pytan ktore pewnie zadacie :) - nie mieszkamy razem, nie moge go zabrac ze soba, poza tym on w ogole nie lubi moich znajomych.
Tylko nie piszcie ze mam sie z nim rozstawac, wymyslcie jakas wymowke :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-13 01:08 przez sto007.

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:09:24

powiedz prawde.nie widze w tym nic złęgo i zaproponuj mu zeby jechał z toba a jesli nie bd chciał to juz jego sprawa.

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:10:03

Jeżeli to mu sie nie spodoba, to nie rob tego, bo to bedzie swiadczylo o tym ze masz na niego i jego uczucia wyjeb*** ;)

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:12:31

Hmmm moze powiedz ze masz dentyste? albo ze idziesz na babski wieczór i tyle ;p

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:12:34

Cytat
maliinka
Jeżeli to mu sie nie spodoba, to nie rob tego, bo to bedzie swiadczylo o tym ze masz na niego i jego uczucia wyjeb*** ;)

A ja jestem odmiennego zdania , owszem powiedzieć mu powinna ,ale nie może ciągle ustawiać sie jak on chce , powinna postawić na swoim , jej tez sie coś od życia należy :) A jednodniowy wyjazd jest czymś zupełnie normalnym i nie widze tu powodów do jakieś zazdrości z jego strony.

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:13:06

taaa...sorry ale ja uwazam taki zwiazek za chory ..nie ma on solidnej podstawy jaka jest zaufanie ;)
zeszłego roku we wrzesniu pozwołiłam mojemu chłopakowi iśc na wesele z kolezanka kt ja wgle nie znałam,on tylko wspomniał że zaprosiła go wesele za tydz a chłopak ją rzucił i nie ma z kim iść i poprosiła jego..i poszedł.Nic sie nie stało bo sie kochamy a przede wszystki sobie ufamy,po 2 za 2 miesiace sie soba znudzicie jesli bd tak życ

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:15:42

Cytat
potui
Cytat
maliinka
Jeżeli to mu sie nie spodoba, to nie rob tego, bo to bedzie swiadczylo o tym ze masz na niego i jego uczucia wyjeb*** ;)

A ja jestem odmiennego zdania , owszem powiedzieć mu powinna ,ale nie może ciągle ustawiać sie jak on chce , powinna postawić na swoim , jej tez sie coś od życia należy :) A jednodniowy wyjazd jest czymś zupełnie normalnym i nie widze tu powodów do jakieś zazdrości z jego strony.

no słuchaj skoro spotykaja sie dzien w dzien to chyba ona daje na to przyzwolenie? Przeciez moze powiedziec, nie przychodz dzis do mnie i juz, po co odrazu klamac? .... podstawa zwiazku jest zaufanie, klamstwo wszystko niszczy, a oliwa sprawiedliwa ......

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:17:26

prawda i tylko prawda. chyba nie chciałabyś, żeby i on Cię oszukiwał ?

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:17:49

Rozumiem, że jest zazdrosny, ale skoro ty sięgasz po ostatnią deskę ratunku jaką jest kłamstwo, żeby wyjechać gdzieś ze znajomymi to chyba coś jest nie 'halo'. Nie radzę ci kłamać, to prędzej czy później wyjdzie na jaw a później nie zdziw się jak cię będzie musiał rozczarować. Chłopacy nienawidzą owijania w bawełne. Powiedz jak jest że jedziesz z paczką znajomych itp itd blablabla. Jak nie zrozumie to sory, ale nie powiesz mi ze on siedzi całymi dniami w domu jakby miał celibat i dzierga na drutach szalik dla ciebie na chłodne dni. - Wybacz, ale nie wymyśle ci żadnej wymówki, wolałam trochę się rozpisać i doradzić cos bardziej stosownego niż kłamanie- jestem na jego punkcie uczulona

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:18:20

Cytat
maliinka
Cytat
potui
Cytat
maliinka
Jeżeli to mu sie nie spodoba, to nie rob tego, bo to bedzie swiadczylo o tym ze masz na niego i jego uczucia wyjeb*** ;)

A ja jestem odmiennego zdania , owszem powiedzieć mu powinna ,ale nie może ciągle ustawiać sie jak on chce , powinna postawić na swoim , jej tez sie coś od życia należy :) A jednodniowy wyjazd jest czymś zupełnie normalnym i nie widze tu powodów do jakieś zazdrości z jego strony.

no słuchaj skoro spotykaja sie dzien w dzien to chyba ona daje na to przyzwolenie? Przeciez moze powiedziec, nie przychodz dzis do mnie i juz, po co odrazu klamac? .... podstawa zwiazku jest zaufanie, klamstwo wszystko niszczy, a oliwa sprawiedliwa ......
A czy ja powiedziałam ze kłamać ? Nie ! Powiedziałam ze powinna powiedzieć .
I nie rozumiem czemu ma nie jechać ? Tego nie wyjaśniłaś :)

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:20:07

wezz ty maliinka sama nie wiesz co piszesz ;)

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:21:01

Cytat
szafa_roksany
ale nie powiesz mi ze on siedzi całymi dniami w domu jakby miał celibat i dzierga na drutach szalik dla ciebie na chłodne dni

siedzi całymi dniami w domu bo pracuje w domu w rodzinnej firmie! co w praktyce sprowadza sie do tego ze ciagle piszemy na gg albo rozmawiamy przez tel a wieczorami zawsze sie widujemy
wiec w sumie to prawie jakby ten szalik robil...

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:22:59

aha i co nie meczy cie to?

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:24:49

mniejsza o szalik. Zacznijcie gdzieś wychodzić, sami, cokolwiek. Wierz mi, że sie znudzicie takim związkiem prędzej czy później. Rutyna jest straszna. Jak rzuci focha to niech rzuci, przejdzie mu. Przecież przez całe życie nie będziecie mieć sielanki. Później przy pierwszej lepszej kłótni się rozejdziecie i będzie bolesny koniec. Powiedz mu prawdę i tyle.

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 01:29:30

Cytat
potui
Cytat
maliinka
Cytat
potui
Cytat
maliinka
Jeżeli to mu sie nie spodoba, to nie rob tego, bo to bedzie swiadczylo o tym ze masz na niego i jego uczucia wyjeb*** ;)

A ja jestem odmiennego zdania , owszem powiedzieć mu powinna ,ale nie może ciągle ustawiać sie jak on chce , powinna postawić na swoim , jej tez sie coś od życia należy :) A jednodniowy wyjazd jest czymś zupełnie normalnym i nie widze tu powodów do jakieś zazdrości z jego strony.

no słuchaj skoro spotykaja sie dzien w dzien to chyba ona daje na to przyzwolenie? Przeciez moze powiedziec, nie przychodz dzis do mnie i juz, po co odrazu klamac? .... podstawa zwiazku jest zaufanie, klamstwo wszystko niszczy, a oliwa sprawiedliwa ......
A czy ja powiedziałam ze kłamać ? Nie ! Powiedziałam ze powinna powiedzieć .
I nie rozumiem czemu ma nie jechać ? Tego nie wyjaśniłaś :)

Nie wiem dla mnie to logiczne, jezeli moj chlopak mowi mi nie chce zebys jechala nad morze z kolega to nie jada, nie chce ranic jego uczuc, faceci nie sa tak otwarci jak kobiety i nawet swoim kobietom nie mowia o swoich uczuciach, takze to delikatny temat ...
Cytat
szafa_roksany
mniejsza o szalik. Zacznijcie gdzieś wychodzić, sami, cokolwiek. Wierz mi, że sie znudzicie takim związkiem prędzej czy później. Rutyna jest straszna. Jak rzuci focha to niech rzuci, przejdzie mu. Przecież przez całe życie nie będziecie mieć sielanki. Później przy pierwszej lepszej kłótni się rozejdziecie i będzie bolesny koniec. Powiedz mu prawdę i tyle.

Oni sa juz ze soba 4 lata, wiec nie wiem czy teraz taki "wyskok" dobrze zadziala, jezeli przez 4 lata, a nawet 2 jest miedzy nimi tak jak jest czyli codzienne spotkania i zadnej nawet najmniejszej prywatnosci to teraz nie mozna juz szalec :D

Do autorki watku
Czy kiedys powiedzialas do swojego mezczyzny "nie przychodz dzis do mnie "?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-13 01:32 przez maliinka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ROZSTANIA i Wasze GŁUPIE powody!