Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:00:00

Hej, mam takie pytanie.
Otóż, kiedyś na ulicy zaczepił mnie chłopak, no ale nie ważne. ( ja go znam z widzenia no i z imienia i nazwiska).
I po jakiś 2 tyg on podglądał mnie na nk i teraz ciągle to robi. Chciałabym do niego jakoś zagadać,bo mi się podoba, ale nie wiem co napisać, przecież nie napiszę: Co mnie tak podglądasz..heh
Myślałam,żeby napisać tylko "Podglądacz;P" jak będzie chciał to coś napisze a jak nie to nie. Hmm..nie wiem
Macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję:)

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:02:26

Cytat
lolitka87
Hej, mam takie pytanie.
Otóż, kiedyś na ulicy zaczepił mnie chłopak, no ale nie ważne. ( ja go znam z widzenia no i z imienia i nazwiska).
I po jakiś 2 tyg on podglądał mnie na nk i teraz ciągle to robi. Chciałabym do niego jakoś zagadać,bo mi się podoba, ale nie wiem co napisać, przecież nie napiszę: Co mnie tak podglądasz..heh
Myślałam,żeby napisać tylko "Podglądacz;P" jak będzie chciał to coś napisze a jak nie to nie. Hmm..nie wiem
Macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję:)

Podgladacz jest super:) ;p

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:03:10

Myślę że to dobry pomysł:) Mój związek zaczął sie podobnie, tzn ja go ciagle podgladalam az napisal cos, tez jakas niezobowiązującą wiadomosc i nawiazala sie znajomosc:) I tez go znalam wczesiej "z widzenia":)

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:03:37

Może chłopak jest nieśmiały i miał nadzieję, że zobaczysz, iż Cię podglądał ;) Bardzo możliwe, że teraz czeka na jakąś Twoją reakcję :D
A Ty go podglądałaś? Bo jak tak to może zauważy i wreszcie zareaguje :)
Powodzenia :D

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:09:03

ja mojego chłopaka też przez nk poznałam w podobny sposób i jesteśmy ze sobą prawe dwa lata :)

powodzenia !

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:10:30

sądzę że podglądacz dobry pomysł niezobowiązująca wiadomość ;DD

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:12:43

ja bym tego podglądacza napisała ze znakiem zapytania, lekka kokieteria ;]

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:13:03

Troche smieszne te zwiazki przez nk... ale mozna i tak :)) powodzenia zycze

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:13:07

Mojego też poznałąm właśnie w taki sposób :) i (minie? - minełoby?) 2 lata w poniedzialek:)

zweryfikowana
Posty: 245
Ostrzeżenia: 1/5

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:15:31

Mój związek juz teraz ponad dwuletni zaczął sie bardzo podobnie na fotce wysłałam mu pod zdjęciem uśmieszek, a on wysłał mi wiadomośc i tak sie zaczęło. Z tym podgladacz bardzo fajnie :) pisz śmiało!

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:15:47

No podglądałam go;D Pewnego razu jak on mnie podglądnął, to ja jego,potem on mnie i znów ja jego(to już było głupie;D) i znów on mnie;D

No i właśnie się zastanawiam co mu tu napisać..;/

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:20:09

Ja bym udawała "niedostepna" i "obojetna" i tylko bym go w ramach rewanzu tez podgladala...
kolejny krok nalezy znow do niego, po pileczka po jego stronie.
ALe to kwestia roznicy, ja np. wole byc zdobywana , niz zdobywac i lepiej,zeby facet wlozyl troche trudu, niz miec wszystko na wyciagniecie reki ;)

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:20:19

Ja bym napisała 'Podglądacz, hm? ;>'. Ja mojego chłopaka poznałam podobnie. Napisałam do niego na nk, potem pisaliśmy tak troche głupio wiadomości przez rok aż w końcu się spotkaliśmy i jesteśmy razem ;D

zweryfikowana
Posty: 670
Ostrzeżenia: 1/5

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:21:13

Cytat
lolitka87
No podglądałam go;D Pewnego razu jak on mnie podglądnął, to ja jego,potem on mnie i znów ja jego(to już było głupie;D) i znów on mnie;D

No i właśnie się zastanawiam co mu tu napisać..;/


Hahahaha :D jak to fajnie napisałaś :D może napisz mu "Podglądaczek... jeden no :D "

zweryfikowana
Posty: 1.037
Ostrzeżenia: 1/5

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:21:28

Mój związek też zaczął się przez nk, co prawda jesteśmy ze sobą dopiero ponad trzy miesiące, ale wszystko układa się w jak najlepszym kierunku. pisz śmiało :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ech...