Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Sklep internetowy

13 minut temu

tabernakula sklep

36 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:00:00

Hej, mam takie pytanie.
Otóż, kiedyś na ulicy zaczepił mnie chłopak, no ale nie ważne. ( ja go znam z widzenia no i z imienia i nazwiska).
I po jakiś 2 tyg on podglądał mnie na nk i teraz ciągle to robi. Chciałabym do niego jakoś zagadać,bo mi się podoba, ale nie wiem co napisać, przecież nie napiszę: Co mnie tak podglądasz..heh
Myślałam,żeby napisać tylko "Podglądacz;P" jak będzie chciał to coś napisze a jak nie to nie. Hmm..nie wiem
Macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję:)

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:02:26

Cytat
lolitka87
Hej, mam takie pytanie.
Otóż, kiedyś na ulicy zaczepił mnie chłopak, no ale nie ważne. ( ja go znam z widzenia no i z imienia i nazwiska).
I po jakiś 2 tyg on podglądał mnie na nk i teraz ciągle to robi. Chciałabym do niego jakoś zagadać,bo mi się podoba, ale nie wiem co napisać, przecież nie napiszę: Co mnie tak podglądasz..heh
Myślałam,żeby napisać tylko "Podglądacz;P" jak będzie chciał to coś napisze a jak nie to nie. Hmm..nie wiem
Macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję:)

Podgladacz jest super:) ;p

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:03:10

Myślę że to dobry pomysł:) Mój związek zaczął sie podobnie, tzn ja go ciagle podgladalam az napisal cos, tez jakas niezobowiązującą wiadomosc i nawiazala sie znajomosc:) I tez go znalam wczesiej "z widzenia":)

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:03:37

Może chłopak jest nieśmiały i miał nadzieję, że zobaczysz, iż Cię podglądał ;) Bardzo możliwe, że teraz czeka na jakąś Twoją reakcję :D
A Ty go podglądałaś? Bo jak tak to może zauważy i wreszcie zareaguje :)
Powodzenia :D

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:09:03

ja mojego chłopaka też przez nk poznałam w podobny sposób i jesteśmy ze sobą prawe dwa lata :)

powodzenia !

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:10:30

sądzę że podglądacz dobry pomysł niezobowiązująca wiadomość ;DD

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:12:43

ja bym tego podglądacza napisała ze znakiem zapytania, lekka kokieteria ;]

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:13:03

Troche smieszne te zwiazki przez nk... ale mozna i tak :)) powodzenia zycze

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:13:07

Mojego też poznałąm właśnie w taki sposób :) i (minie? - minełoby?) 2 lata w poniedzialek:)

zweryfikowana
Posty: 245
Ostrzeżenia: 1/5

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:15:31

Mój związek juz teraz ponad dwuletni zaczął sie bardzo podobnie na fotce wysłałam mu pod zdjęciem uśmieszek, a on wysłał mi wiadomośc i tak sie zaczęło. Z tym podgladacz bardzo fajnie :) pisz śmiało!

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:15:47

No podglądałam go;D Pewnego razu jak on mnie podglądnął, to ja jego,potem on mnie i znów ja jego(to już było głupie;D) i znów on mnie;D

No i właśnie się zastanawiam co mu tu napisać..;/

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:20:09

Ja bym udawała "niedostepna" i "obojetna" i tylko bym go w ramach rewanzu tez podgladala...
kolejny krok nalezy znow do niego, po pileczka po jego stronie.
ALe to kwestia roznicy, ja np. wole byc zdobywana , niz zdobywac i lepiej,zeby facet wlozyl troche trudu, niz miec wszystko na wyciagniecie reki ;)

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:20:19

Ja bym napisała 'Podglądacz, hm? ;>'. Ja mojego chłopaka poznałam podobnie. Napisałam do niego na nk, potem pisaliśmy tak troche głupio wiadomości przez rok aż w końcu się spotkaliśmy i jesteśmy razem ;D

zweryfikowana
Posty: 670
Ostrzeżenia: 1/5

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:21:13

Cytat
lolitka87
No podglądałam go;D Pewnego razu jak on mnie podglądnął, to ja jego,potem on mnie i znów ja jego(to już było głupie;D) i znów on mnie;D

No i właśnie się zastanawiam co mu tu napisać..;/


Hahahaha :D jak to fajnie napisałaś :D może napisz mu "Podglądaczek... jeden no :D "

zweryfikowana
Posty: 1.037
Ostrzeżenia: 1/5

Co napisać do chłopaka?

20 lip 2010 - 15:21:28

Mój związek też zaczął się przez nk, co prawda jesteśmy ze sobą dopiero ponad trzy miesiące, ale wszystko układa się w jak najlepszym kierunku. pisz śmiało :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ech...