Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zazdrość o przeszłość

04 cze 2010 - 10:09:22

jkjhgk



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 09:47 przez catherinaaa.

zazdrość o przeszłość

04 cze 2010 - 10:10:35

uwielbiam te watki.............

zazdrość o przeszłość

04 cze 2010 - 10:14:48

dfdgg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 09:48 przez catherinaaa.

zazdrość o przeszłość

04 cze 2010 - 10:18:16

z otwartoscia patrz na świat :) kolorowo i na tak :)

zazdrość o przeszłość

04 cze 2010 - 10:18:21

Pomyśl sobie w ten sposób, Chłopak był na imprezie, dobrze się bawił i za dużo wypił.. a jak się za dużo wypije to głupstwa się robi, których świadomie nigdy byśmy nie zrobili. Nie zadręczaj się takim czymś...

zazdrość o przeszłość

04 cze 2010 - 10:19:28

ojj nie myśl o przeszłości;) każdy jakąś tam ma;) patrz się na to, co jest teraz:P
Większośc facetów lubi się chwalic tym, że ktoś się na nich gapił, ale przecież to nie zdrada:P logiczne, że na ulicy ludzie nie będą chodzic z zamkniętymi oczami żeby się na siebie nie popatrzec:P
A jak Ci to tak bardzo przeszkadza to pogadaj z nim, powiedz, że nie masz zamiaru słuchac o tym, że któraś się na niego patrzy lub... sama zacznij opowiadac mu o tym, jak to co drugi facet oglądał się za Tobą na ulicy;)

zazdrość o przeszłość

04 cze 2010 - 10:21:33

moj byly chlopak byl mega zazdrosny o przeszlosc i to zniszczylo nas zwiazek ...

zazdrość o przeszłość

04 cze 2010 - 10:23:28

jgjjj



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 09:49 przez catherinaaa.

zazdrość o przeszłość

04 cze 2010 - 10:28:10

erytyr



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 09:50 przez catherinaaa.

zazdrość o przeszłość

04 cze 2010 - 10:28:32

Jesteś przewrażliwiona i nie wierzysz w swoje możliwości. I to jest prawda..!!
Uwierz w siebie.. pomyśl ze był na imprezie i za dużo wypił. W dodatku nie miał nikogo i chciał się zabawić.
Ale już jesteście 1,5 roku razem i nie zdradził Cię. A to że jakieś inne laski się na niego gapią to normalnie skoro jak mówisz jest przystojny..
I widzisz ostrzega Cię.. żebyś dużo nie piła. Bo on tego żałuje ale spróbujcie o tym zapomnieć, nie gadajcie o tym bo to bd wam przynosiło złe wspomnienia..

zazdrość o przeszłość

04 cze 2010 - 10:29:20

Wypominanie i bycie zazdrosnym o przeszłość to najgorsze co może być... Moim zdaniem w związku nikt nie ma prawa mieć pretensji o przeszłość partnera... Jak się zaczyna z kims być, to tak jak by się zaczynało od początku dla siebie istnieć. Jeśli nie umiesz sobie poradzić z tym co on robił jak się nie znaliście/nie byliście razem, to wasz związek się nie uda, gdyż on nie zmieni tego co było! Żadne z was nie ma wpływu na przeszłość! Umówcie się że nie będziecie do takich rzeczy wracać, nawet rozmowy o tym bolą, a więc nie ma sensu rozpamiętywanie takich rzeczy...

zazdrość o przeszłość

04 cze 2010 - 10:32:32

Cytat
catherinaaa
chce o tym w koncu zapomniec.
wczoraj chwile gadlaismy na ten temat,powiedzialam ze to nie na tel.
ja swieta tez nie bylam,no ale na imprezach takich rzeczy nie robilam.
a moze w ogole juz o tym nie gadac?
jeszcze wkurza mnie to jak na zakonczenie roku chcialam isc na piwo z kolezankami to slysze tekst'ale prosze obiecaj ,ze sie nie upijesz,po alko sie robi rozne glupie rzeczy'

Skoro nie chce abyś piła (żeby nie było z tego później żadnych głupot), to oznacza, że zależy mu na Tobie:)
Narazie daj sobie spokój z tym tematem, ale jeśli znów powie Ci, że się jakaś na niego gapiła, to wtedy powiedz mu, żeby Ci o tym nie mówił, bo się takimi rzeczami denerwujesz, myślę, że zrozumie to;) Narazie nie ma się o co kłócic, a bez sensu zmarnowac związek przez takie głupoty:P

Większosc facetów w przeszłości spało z jakimiś dziewczynami ale to nie oznacza, że taki facet już nie może sobie ułożyc z kimś życia na stałe;)
Także nie zawracaj sobie tym głowy, bo naprawde nie ma czym:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-04 10:34 przez sexy_ciuszki.

zazdrość o przeszłość

04 cze 2010 - 10:34:48

rhthhh



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 09:51 przez catherinaaa.

zazdrość o przeszłość

04 cze 2010 - 10:36:37

Nie toleruję zazdrości o przeszłość. Wiadomo, że może Cię coś ruszać gdy wyobrazisz sobie go z inną ale.. na Boga! przeszłość to przeszłość- etap zamknięty. Jest z Tobą więc dlaczego masz mu wypinać coś co było tak dawno i jeszcze Cię nawet nie znał. Miał prawo robić co chciał, tak jak i Ty. To nie zabójstwo, żeby rozliczać z tego całe życie. i radzę Ci nie wchodzić z nim w dyskusje na ten temat, bo na 100% go to rozdrażni.

zazdrość o przeszłość

04 cze 2010 - 10:38:34

Cytat
catherinaaa
jestem przewrazliwiona fakt;p
czasem sie czepiam bez powodu,to chyba pms;p
mowilam ,ze mnie to wkurza
ale on czasem robi to specjalnie
widzi ,ze lapie nerwa
mowi'uwielbiam ta minke,zazdrosnico moja,kocham cie'i przytula,caluje.

hehe to też mu czasem powiedz: "byłam dziś w sklepie i jakiś koleś cały czas się na mnie gapił", a niech też jest troche zazdrosny, a co;)
nie masz co się martwic, kocha Cię, jest z Tobą więc tego nie psuj jakąś tam przeszłością;) było, minęło;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

chyba zerwe:((((