Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lip 2011 - 14:16:56

Ja mam tak samo.. ;// Skończyłam 15 lat. Może to nie tak dużo, ale praktycznie wszystkie dziewczyny w klasie mają już chłopaka < albo miały kilku>.. Tylko ja < i taka jedna otyła dziewczyna co ciągle o szkole gada i wgl..> nigdy nie miałam chłopaka. Nie jestem jakaś brzydka czy coś.. Nie lubię chodzić po mieście, bo wszędzie widzę tylko same pary i to jeszcze często dziewczyny młodsze ode mnie.. W dodatku moja najlepsza kumpela miała już tylu chłopaków, że masakra.. dołuje mnie to..

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lip 2011 - 14:18:27

Też nie mam, i nie spieszę się za bardzo ;]

zweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 1/5

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lip 2011 - 14:22:21

dziewczyno ja mam 17 lat mam chłopaka od prawie 1.5 roku... szczeze? korzystaj z zycia póki mozesz:) bo tak to jest sporo ograniczen itd...co prawda ja nie narzeka... ale jednak gdy jest sie wolna nie ma sie zadnych zobowiązan:)

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lip 2011 - 14:27:52

OMG jak ten czas leci :o

Widze tu swoj watek sprzed 1,5 roku :D

Oczywiscie nadal nie mam ( lat 18 już ;o )

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lip 2011 - 14:32:33

znam laski które całe życie nie miały chłopaka i pierwszy chłopak pojawił się w wieku 21-22 lat, a potem tylko kolejki do nich bo niczym małpy wypuszczone z klatki pakowały się do łóżka co rusz innego faceta, chwaląc się i szczycąc swoimi dokonaniami... Oby Tobie tak nie odbiło

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lip 2011 - 14:33:06

Dokladnie, masz 17 lat wiec baw sie:) nei ma sie co pakowac w staly zwiazek, bo bedziesz tego zalowac:) znam wiele dziewczyn 20-22 letnich ktore nie maja chlopaka.. wiec Ty sie nei masz czym, martwic:)nie szukaj na sile:) ja mialam 17 lat jak spotkalam swojego obecnego chlopaka jestesmy juz 4 lata ale wolalabym spotkac go dopiero teraz:)

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lip 2011 - 14:44:30

rozumiem Cię, nie które mówią tu, że jeszcze czas, nie szukaj na siłę itp. Tyle, że czasem brakuje kogoś takiego żeby się chociażby przytulic .. ( nie mówie o przyjaciółce/koleżance )

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lip 2011 - 14:52:12

Kochana nie martw się.. kiedyś się znajdzie ten jedyny:)

jak miałam 16,17 lat zaczął mi doskwierać brak chłopaka, też wszystkie moje kumpele już kogoś miały tylko nie ja, spotykając się ze znajomymi czułam sie jak przyzwoitka bo jako jedna z nielicznych byłam sama. bardzo mi brakowało chłopaka, kogos do kogo mogłabym sie przytulić, pogadać... az kiedyś w 3 klasie liceum znalazł sie taki jeden (wcale się tego nie spodziewałam że cos może być między nami) i jesteśmy ze sobą już ponad 4 lata :)

opłacało się czekac:) więc nie martw się i wiedz, że kiedyś i Ty będziesz kogoś miała

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lip 2011 - 21:49:38

Nie ma się co wyczekiwać ani ponaglać a już broń Boże w każdym szukać potencjalnego partnera. Ja wolałabym jeszcze mieć przed sobą pierwszą ale taką prawdziwą miłość niż złe wspomnienia z prostakiem .

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lip 2011 - 21:52:16

ja też nie mam ale ja nie chcę mieć i spławiam każdego, kiedyś pewnie tego pożałuję, ale cóż młodość trzeba się wyszaleć nie koniecznie z tym jedynym ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwszy pocałunek...;)