Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 13:11:09

żyj i szalej. korzystaj póki jesteś młoda : ). Też nie mam chłopaka ale akurat z tego się cieszę : )

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 20:58:21

jestem w takiej samej sytuacji co ty. Widzę, że większość komentujących myśli, że szukasz miłości swojego życia. Nie wiem jak to jest z Tobą, ale ja na przykład chciałabym mieć chłopaka ale niekoniecznie jakąś wielką nie wiadomo jaką miłość. Chciałabym po prostu mieć z kim potrzymać się za rękę, przytulić, pogadać, z kimś kto nie jest dziewczyną rzecz jasna. Nie wiem kochana w czym tkwi problem. Dużo zależy od tego gdzie mieszkasz - wieś, małe miasto, duże miasto ? Im większa miejscowość tym większe możliwości, więc na przykład w takiej Warszawie jest większa szansa na znalezienie fajnego chłopaka. Innym powodem może być twój wygląd - chłopcy wolą atrakcyjne dziewczyny, a że nie wiem jak wyglądasz to nie mogę ocenić czy jesteś atrakcyjna. Nie chcę ci ubliżać czy coś ale na przykład my, dziewczyny też patrzymy na ciacha a nie na przykład na brzydkich grubasków. Nie wiem co ci poradzić - jakbym wiedziała co zrobić to nie byłabym singielką. Życzę powodzenia :) Tylko pamiętaj, że fakt że ktoś nie ma chłopaka nie znaczy że jest mnie wartościowy od tej która ma ;).

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 21:02:21

ja aktualnie też nie mam chłopaka, to nic takiego ;)

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 21:04:59

Ja miałam 17 lat jak poznałam mojego chłopaka no i to właściwie moja pierwsza prawdziwa miłość :) reszta to było zauroczenie ;)
I to jest mój pierwszy chłopak, więc myślę, że nie jesteś jedyna, która w tym wieku nie ma chłopaka :) Czasem lepiej poczekać na coś pięknego niż brać pierwszego lepszego, byle był :)

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 21:05:09

nie szukaj, on sam Cie znajdzie ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-19 21:05 przez signorina88.

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 21:05:26

no ja wlasnie tyle mialam jak przezywalam pierwsza love :PP
A czemu nie możesz znalec? nie mam pojecia powodów może być cała masa...

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 21:09:43

ja mam 18 prawie i jeszcze nie mialam ;(
ale nie ma sie co martic przyjdzie niespodziewanie;)

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 21:14:56

ja też aktualnie jestem sama. Z chłopakiem, którego uważałam za swoją pierwszą miłość rozstałam się kilka dni temu.

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 21:19:52

jeszcze będziesz miała 100 chłopaków i będziesz miała dość :]

17 lat?? Hmmm... może po prsotu się boją... prokurator i te sprawy.... ;)

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 21:24:42

ja jestem typem ktory jakos caly czas kogos ma. ale mam jedna kolezanke bardzo ładna i seksowna i masa facetow sie ciagle krecila blisko niej i wielu z nich podobalo sie jej jeden koles to juz w ogole byl ideal ; przystojny, skonczyl kurs masazu, gral na gitarze, tanczyl jakis tam hip hop i nagrywal tez swoje nieprofesjonalne kawalki hip hopowe zreszta fajne bo mialam jedno demo i co...nie mogla sie zakochac. choc chciala strasznie;p i dopiero jak skonczyla 21 lat znalazla sobie chlopaka:)

na kazdego przychodzi odpowiednia pora:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-19 21:25 przez mmonie89.

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 21:26:49

dlaczego nie masz chłopaka? .... Bo masz mózg! :)

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 21:27:53

Mam tyle lat co Ty i mam chlopaka jednego i tego samego od ponad dwóch lat wiec mysle ze to nie jest kwetsia wieku a poznania odpowiedniego czlowieka;) Nie spiesz sie, ten wlasciwy sam przyjdzie;)

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 21:31:59

Skad my mamy wiedzieć dlaczego nie masz? nie znamy Cię. Może coś odrzuca chłopaków od Ciebie i powinnaś coś w sobie zmienić

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 21:48:48

Hmmm u mnie było tak:) Miałam 17 lat i pierwszy poważny związek oczywiście wcześniej miałam chłopców ale nie traktowałam ich poważnie. Nasz związek trwał 2 lata sama nie wiem jak tyle wytrzymałam, bo był toksycznym związkiem, ciągłe awantury sceny zazdrości sprawdzanie czy aby rzeczywiście siedzę u koleżanki w domu, bo przecież mogłabym go zdradzić. Później dochodziło do takich sytuacji że już mnie bił. Myślę że 17 lat to czas w którym bawisz się życiem i nie jesteś gotowa na poważny związek, bo możesz paść na takiego skurrr jak ja. Teraz od roku jestem sama, i dopiero czuję że żyję:) Nadrabiam stracony czas:) A czy z kimś będę??? Jeszcze się okaże:) I Tobie również życzę nie szukaj na siłę bo koleżanki mają facetów...ja tak zrobiłam i dzisiaj bardzo tego żałuję...

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 23:50:47

Ja mam 17 również i jestem po kilku związkach takich serio bo tych spotkan to nie liczę ;)nawet i tak naprawdę miłość z moim teraźniejszym chlopakiem mogę nazwać prawdziwą milością :D nie śpiesz się czas jest ;p nie szukaj niczego na silę bo możesz się przejechać ;d U mnie to bylo tak ,że nie szukałam i się akurat wtedy znalazł

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

To juz koniec...