Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

21 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dlaczego nie mam chłopaka?!

06 cze 2010 - 22:54:31

ciesz sie z nimi to same problemy

dlaczego nie mam chłopaka?!

06 cze 2010 - 22:55:11

ja zanim trafilam na mojego obecnego chlopaka z ktorym jestem juz dlugo to mialam hm powiedzmy 2 hm nie, 3 zwiazki powazniejsze, z czego 1 mniej powazny. 2 natomiast to byl chyba najgorszy zwiazek w moim zyciu, o ile z perspektywy czasu myslac mozna to bylo nazwac w ogole zwiazkiem. naprawde az czasami nie moge uwierzyc jaka ja bylam glupia.. eh, a 3 myslalam ze wszystko ulozy sie bo chlopak byl naprawde strasznie fajny i swietnie dogadywaliśmy się, absolutnie nie moge powiedziec o nim nic zlego:) ale widac to po prostu nie bylo to:)

a teraz jestem od dlugiego czasu zakochana w jednym wspaniałym mężczyźnie, bez którego nie wyobrażam sobie życia, siebie bez niego, za to wyobrażam nas za 50 lat w fotelach jako bardzo sympatyczni staruszkowie hehe;D

Dziewczyny, miłość sama do was przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie! :-)

dlaczego nie mam chłopaka?!

06 cze 2010 - 22:55:44

NIC NA SIŁE. PRZYJDZIE I CZAS NA CIEBIE I JESZCZE BEDZIESZ MIAŁA FACETA DOSYĆ:)CIESZ SIE ZYCIEM (:

dlaczego nie mam chłopaka?!

06 cze 2010 - 22:58:57

dziewczyno, korzystaj z życia! teraz masz czas na wszelkie szaleństwa, nikt Cie nie blokuje, jesteś niezależna! nie ma co szukać miłości, ona sama przyjdzie w odpowiednim czasie ;)

dlaczego nie mam chłopaka?!

06 cze 2010 - 23:08:15

Ja przezyłam pierwsza miłosc w wieku 22 lat. Tak wiec nie ma reguły..to nie jest tak, ze kazdemu sie nalezy z racji wieku...sa ludzie, ktorzy nigdu nie przezyli miłlosci, bo nie mieli tego szczescia...nie miej postawy roszczeniowej na zasadzie ze Ci sie nalezy...bo uczucia to delikatna sprawa i nie mamy na nie wpływu..tu czesto decyduje łut szczescia czy zrzadzenie losu ze sie kogos poznaje...cierpliwosci:)

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lut 2011 - 22:17:29

Młoda jeszcze jesteś :) Ja natomiast ostatnio się zastanawiam, dlaczego niektóre dziewczyny nie mogą znaleźć faceta? Jaka może być tego przyczyna? Jakoś nurtuje ;) mnie to pytanie ostatnio ;)

zweryfikowana
Posty: 1.097
Ostrzeżenia: 1/5

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lut 2011 - 22:19:40

Ja mam 23 i żadnej ofiary na horyzoncie

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lut 2011 - 22:25:18

To kwestia indywidualna a do miłości trzeba dorosnąć. Zależy Ci na byle jakim związku, byle z kim byleby tylko mieć? Jesteś poddawana presji otoczenia. Uwierz, że warto nie tracić czasu na zadawanie sobie pytań bez odpowiedzi. Żyj a zauroczenie przyjdzie prędzej czy później, NIEPROSZONE :P

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lut 2011 - 22:30:25

Cytat
Klod
Nie ma co się spieszyć, na każdego przyjdzie pora. 17 lat to wiek szaleństwa a nie okres żeby pakować się w stały związek;)

dobrze gada, polać Jej ;)

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lut 2011 - 22:36:15

trzeba mieć duzo szczęścia żeby trafić na tą odpowiednią osobę. Ja miałam szczęście bo zakochałam się juz w wieku 16 lat, była to moja pierwsza miłość i już długo jesteśmy razem. Bądź otwarta na nowe znajomości, zakochasz się i nawet nie będziesz wiedziała kiedy to się stalo:)

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lut 2011 - 22:38:27

też miałam takie obawy .. pierwszego poważnego miałam w wieku 18 i naprawdę nie masz się czym przejmować..mi po tej 18 poszło z góry ..z jednym byłam dłużej potem spotykałam się z innymi itd teraz mam 20 lat i od roku chłopaka. Nic się nie martw ;)

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lut 2011 - 22:40:17

Ja też mam 17 lat, i nigdy jeszcze nie miałam chłopaka. Szczerze mówiąc wcześniej mi to nie przeszkadzało, ale teraz kiedy większość moich znajomych spotyka się ze swoimi partnerami, rzadko kiedy mają dla mnie czas i kiedy patrzę na nich, brakuje mi takiej czułości jaką siebie obdarzają. Jeszcze mi się nie śpieszy, aczkolwiek miło było by mieć kogoś takiego przy sobie ; )

dlaczego nie mam chłopaka?!

13 lut 2011 - 22:44:30

ciesz sie życiem póki jestes sama i szalej dowoli.jeszcze przyjdzie czas na miłość :)

dlaczego nie mam chłopaka?!

17 lut 2011 - 18:52:35

Cześć dziewczyny!

Zdecydowałam się zarejestrować, bo zaciekawił mnie ten temat.

To ja Was teraz zaskoczę, niektóre oszołomie, niektóre pocieszę.

Uwaga...

Mam 30 lat i nigdy nie spotkałam swojej miłości. Zdarzało mi się zakochać parę razy, ale była to miłość nieodwzajemniona. Czasem cierpiałam z tego powodu bardzo, bardzo długo. A jestem osobą zupełnie zwyczajną, po studiach, wysportowaną, szczuplutką. Sąsiedzi, rodzina i znajomi twierdzą, że jestem piękną kobietą - sama się nigdy nie oceniam. I wiecie, co powiem? Że dobrze jest mi samej, mam czas na rozwijanie zainteresowań, z których może będą w przyszłości pieniądze. Nie muszę się też martwić niedyspozycyjnością w pracy. Samotność, płakanie do poduszki? Mity. Nic takiego nie odczuwam. Może to wina wieku i tego, że do wszystkiego podchodzę racjonalnie, a nie emocjonalnie. Nawet już nie szukam miłości, po prostu jej nie chcę. Kolegów mogłabym mieć wielu, ale jakby mi ktoś zaproponował trwały związek, sądzę, że by tę osobę przepędziła. Zdarzało mi się kiedyś, że patrzyłam na ściskające się za ręce pary i było mi przykro, lecz okazało się, że bycie samym ma też dobra strony, jak któraś z Was wspomniała w temacie. Nie ma więc mowy o zranieniu, strachu, że Cię zdradza z inną, i tego typu sprawach. Nie, że promuję singlowy styl życia, tylko chcę pokazać, że i kobietom prawie w średnim wieku los (nie)sprzyja ;)

dlaczego nie mam chłopaka?!

19 lut 2011 - 13:08:24

17 lat właśnie :) i wyszło, jak wyszło, że jest :D znajdziesz, tylko nie szukaj na sile :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zazdrośc o była dziewczyne chłopaka