Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

22 minut temu

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Gastroskopia

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 21:58:31

ja jestem w tej samej sytuacji;/ i nie szukam nikogo na sile po prostu czekam, czekam ale juz nie mam sily czekac bo ilez mozna.... juz przestalam wychodzic z domu bo wszedzie spotyka sie te zakochane pary a u mnie w szkole to porazka;/ pamietam jak bylam kiedys na imprezie jako jedyny singel czulam sie... fatalnie

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 21:59:24

Ja też mam 17 lat i żadnego chłopaka "na koncie" :) z tym że ... teraz mam chyba branie, haha ;)

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 22:01:32

nic na siłę prędzej czy później sam się znajdzie;) wyobraź sobie moja dobra koleżanka ma 19 lat i też jeszcze nigdy nie miała chłopaka nawet sama sie dziwię jak to jest?bo dziewczyna jest naprawdę ładna,fajna ,madra a jakoś do facetów chyba nie masz szczęścia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-04 22:05 przez czyrna17x.

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 22:03:05

Ja przeżyłam swoja Pierwasz Miłość w wieku 16lat i do tej pory mam tego samego chłopaka:)Ale za to moja koleżanka 19lat tez tak panikowala ze wszyscy maja a ona nie ma,że zostanie stara panna,że rodzina juz pyta,matka się niepokoi,a tu nagle zaczęła pisac z takim jednym przez funscan i co?Spotkali się i sie zakochali sa za soba juz 3 mc i to jej pierwszy chłopak a ma 19lat i na ciebie przyjdzie kolej:)

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 22:02:46

wiek 17 lat
chłopaków na stanie : 0
wiec nie jesteś jedyna

perspektyw że owy sie znajdzie : nikła

dlaczego nie mam chłopaka?!

06 cze 2010 - 22:37:11

Również jestem w Twoim wieku i też z nikim nie byłam. Prawdę mówiąc widzę że problem tkwi po części we mnie, nie raz spotykałam się z różnymi chłopakami oni chcieli a ja po prostu nie umiałam podjąć żadnej sensownej decyzji i zawsze zostawałam z niczym. Teraz miałam nadzieję trochę ogarnąć swoje uczucia zaczęłam się spotykać z innym miałam nadzieję że coś z tego będzie zaczęło mi nawet zależeć. I co? Chłopak okazał się jakimś niedojrzałym i niepoważnym typem, wręcz lovelasem. Spotykałam się z nim dość długo i po prostu zamilkł. ZERO odzewu, co na to powiecie wręcz uwielbiam takie sytuacje. Był okres kiedy sama wszystko psułam wykazując się totalnym niezdecydowaniem spotykając się i pisząc z kilkoma, wpadam w sytuacje w których zaczyna mi zależeć na dwóch chłopakach. Potem nie umiem się z tego wyplątać i zostaje sama. Ogólnie trzeba czekać i być cierpliwym. Chciałabym z kimś być bo już mam dość jakiś przelotnych znajomości i flirtów. Zaczyna to być męczące. Wiem jednak że to zależy od ludzi, czasem widzę że to ja popełniam błąd czasami po prostu spotykam nieodpowiednich facetów. Wciąż czekam i mam nadzieje że w końcu los się do mnie uśmiechnie :)

dlaczego nie mam chłopaka?!

06 cze 2010 - 22:41:01

nic się nie martw, ja mam 19 lat i dopiero kilka miesięcy temu poznałam mojego pierwszego chłopaka, wszystko przed Tobą! Wcześniej tez zadreczałam sie pytaniami typu co ze mna nie tak a tu zupełnie nieoczekiwanie znalazłam chłopaka, któremu się podobam i który się dziwi, że wcześniej nikogo nie miałam. życzę powodzenia:)

dlaczego nie mam chłopaka?!

06 cze 2010 - 22:41:59

Skąd ja to pytanie znam?

Mam 20 lat a nie byłam nigdy w związku, kilka razy byłam szaleńczo zakochana i tyle.
Zobaczysz pojawi się ktoś nie w wieku 17 to np. w 19

Czasem singielki mają lepiej od tych które są w związkach ( Ps. nikogo tu nie chce obrazić )

dlaczego nie mam chłopaka?!

06 cze 2010 - 22:45:16

13,5 miałam
i nadal z nim jestemserce

mam 19 lat..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-06 22:48 przez nicety28.

dlaczego nie mam chłopaka?!

06 cze 2010 - 22:45:33

Moją pierwszą miłość(i ostatnią :P)
Poznałam rok temu,mając 19 lat.
Także nie martw się,gdzieś tam na Ciebie czeka Twój Książę :))

dlaczego nie mam chłopaka?!

06 cze 2010 - 22:47:37

Cytat
anias_1969
Ja też mam 17 lat i żadnego chłopaka "na koncie" :) z tym że ... teraz mam chyba branie, haha ;)

Takie ''branie'' mi przynajmniej nie wychodzi na dobre xD jeszcze jakiś czas temu załóżmy że chciałam sama tego, ale teraz chyba za dużo ludzi się wokół mnie kręci i przez to kiedy mam możliwość wejść w związek, waham się i boje że stracę tą wolność i nie będę już mogła sobie pisać flirtować spotykać się. To mnie hamuje, poza tym kiedyś jeden chłopak strasznie próbował mnie ograniczać a jeszcze z nim nawet nie byłam! Cały czas wypytywał nie pozwalał mi pisać. Może i po tym mam jakiś uraz i myśle że tak właśnie by było. Czasami teraz zadaje sobie to pytanie CO JEST ZE MNĄ NIE TAK??????????
Poza tym ostatnio zauważyłam że mimo zainteresowania kiedy już zaczynam się spotykać z kimś na początku niby jest tak fajnie. To po załóżmy 5 spotkaniach coś się psuje i kontakt się zrywa albo cokolwiek innego. Właśnie wtedy zadaje sobie to pytanie.... dlaczego?

zweryfikowana
Posty: 1.986
Ostrzeżenia: 2/5

dlaczego nie mam chłopaka?!

06 cze 2010 - 22:49:57

nie martw się. na pewno zjawi się w najmniej oczekiwanym momencie ;).. Ja mam sporo chłopaków na koncie i nie żałuję tego,bo wiele się od nich nauczyłam .. alle z każdym jest inaczej ;). .. Często tak jest ,ze dziewczyna maluje się,układa włosy,3 godziny wybiera ciuchy... i przez długi czas nic.. a raz zdarzy się,że zaśpi..ubierze bylo co.. włosy w kompletnym nieładzie.. i właśnie wtedy spotyka tego jedynygo. na to nie ma reguły ;) .Także głowa do góry ,piersi do przodu i nie przejmuj się. Zresztą ja jestem singielką od fwóch tygodni ii uwierz mi ,że czasami dziewczyny w związkach marzą o chwili bycia singielką. Teraz ja swobodnie śmigam na imprezy ,robię co mi się podoba, uśmiecham się i rozmawiam z kim mam ochotę .. i jest super ;).

Cytat
Evell
Takie ''branie'' mi przynajmniej nie wychodzi na dobre xD jeszcze jakiś czas temu załóżmy że chciałam sama tego, ale teraz chyba za dużo ludzi się wokół mnie kręci i przez to kiedy mam możliwość wejść w związek, waham się i boje że stracę tą wolność i nie będę już mogła sobie pisać flirtować spotykać się. To mnie hamuje, poza tym kiedyś jeden chłopak strasznie próbował mnie ograniczać a jeszcze z nim nawet nie byłam! Cały czas wypytywał nie pozwalał mi pisać. Może i po tym mam jakiś uraz i myśle że tak właśnie by było. Czasami teraz zadaje sobie to pytanie CO JEST ZE MNĄ NIE TAK??????????
Poza tym ostatnio zauważyłam że mimo zainteresowania kiedy już zaczynam się spotykać z kimś na początku niby jest tak fajnie. To po załóżmy 5 spotkaniach coś się psuje i kontakt się zrywa albo cokolwiek innego. Właśnie wtedy zadaje sobie to pytanie.... dlaczego?

Ja też raz miałam taki przypadek.. spotkałam się z chłopakiem.. umówionym przez internet... raperem : p .. jego \piosenki\ zapierały dech w piersiach.. naprawdę.. i takie .po prostu nie do opisania.. miał kilka zdjęć.. taki mój słodki ideał..dłuższe włosy,wysoki blondyn.... ; ) .. przyszedł pod mój blok..zeszłam po 10 minutach i jeszcze rozmawiałam z siostrą przez telefon.. pierwsze jego słowa do mnie : z kim rozmawiałaś? zdradzasz mnie? dlaczego? z kim ? nie dzwon już do niego . Podobasz mi się i masz byc tylko moja. ... a ja takie oczy : OO .. i że że co ? ..... najokropniejsze i traumatyczne spotkaniu z facetem :pp..... później jeszcze całowałam się z nim.. ale było tragicznie... Kilka dni później spotkałam go na przystanku jak wracałam ze szkoły.. podszedł do mnie przykleił się jak gdyby nigdy nic i jakieś teksty co robiłaś ?czemu dopiero wracasz ze szkoły? pewnie masz tam drugiego. ?przyznaj się... i takie sto pytań do.. Było mi tak wstyd..ludzie z przystanku patrzyli na mnie jak na idiotkę...... ;| ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-06 22:58 przez wieszz.

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

dlaczego nie mam chłopaka?!

06 cze 2010 - 22:49:50

Wyszalej sie, poznawaj facetow! Na milosc przyjdzie czas:)

dlaczego nie mam chłopaka?!

06 cze 2010 - 22:51:31

Ja swoją pierwszą miłość poznałam bardzo poźno, bo wyglądam bardzo młodo i długo chłopcy się mną nie interesowali :P I też wydawalo mi sie, że wszystkie koleżanki kogoś maja lub mialy a tylko ja nie .Ale oczywiście miłość przyszła i do Ciebie tez zawita:)
Lepiej poczekać troche na kogoś wyjątkowego niż mieć pierwszego lepszego :)

dlaczego nie mam chłopaka?!

06 cze 2010 - 22:51:26

hmmm, ile to j a miałam? 21. jak miałam 17 to o ile pamiętam byłam całkowitym dzieckiem. jaka miłość, dziewczyno?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drogie Panie, o ideale;)