Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 01:15:04

hm, wiem to jest bardzo durne pytanie. Ale strasznie mi z tym nie dobrze ! Patrzę dookoła, to każda z jakims już śmiga za ręce, i wgl kochają się.
Hm myslę że 17 lat to już taki dosyć odpowiedni wiek, chociazby na pierwszą miłośc, której ja jak narazie nie doświadczyłam ;] ..
moze powiecie mi w czym tkwi problem :( ? i czy wy długo tez czekałyście na pierwszą miłość. .. ? ;(

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 01:22:17

Nie ma co się spieszyć, na każdego przyjdzie pora. 17 lat to wiek szaleństwa a nie okres żeby pakować się w stały związek;)

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 10:09:02

Też mam 17 lat. Miałam 2 poważnych chłopaków.. z czego tych dwóch mnie zraniło. Więc kochana nie szukaj niczego na siłę.. nie warto na prawdę :( po co masz później cierpieć tak jak ja w tym momencie?
Lepiej poczekać na swoją kolej. Zobaczysz, zapewne już niedługo będziesz szczęśliwa z jakimś kolesiem :)
też mam 17 lat i miałam 2 poważnych chłopaków, z czego tych 2 mnie zraniło. Więc nie ma co się spieszyć dziewczyno :)
poczekaj spokojnie na swoją kolej i baw się. Po co masz później cierpieć tak jak ja w tej chwili?
Baw się ile możesz.. a może przypadkowo spotkasz miłość swojego życia?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-04 10:10 przez kasiulka240493.

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 13:04:02

nie szukaj miłości a sama przyjdzie ;) ja też mam 17 lat, miałam już 2 chłopaków których traktowałam b. poważnie. jeden, ten ostatni strasznie mnie zranił i uprzedziłam się, że nawet nie chce mi się już pakować w związkki ;/ także nie spiesz się, wszystko samo przyjdzie :)

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 13:53:06

Heh. skąd ja to znam... Ja od urodzenia nie miałam, żadnego chłopaka ;/

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 14:00:35

Też mam 17 i również jeszcze nie miałam :)

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 14:02:15

Heh, czekaj, niech sobie przypomnę jak to było:
- 13-17 zakochana bez pamięci w sąsiedzie - dlaczego on mnie nie chce i w ogóle nikt mnie nie chce?
- 17-21 pierwszy poważnych chłopak i pierwsza życiowa porażka.
- 21-25 dziwne przypadki z jeszcze dziwniejszymi facetami - pytanie: dlaczego nie chce mnie nikt NORMALNY?
- 25 - do teraz KTOŚ NORMALNY (w miarę :p)
...i to w momencie, gdy przestałam już szukać i pytać... :)

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 14:05:32

ja taka prawdzwa prawdziwa milosc mam od roku a mam 23 lata:) wczesnie w lo to nie mialm a na studiach kupa dziwkaow sie platala nie szukaj na sile

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 14:07:08

Dziewczyno nie szukaj na chama miłości bo to nie na tym polega! Widocznie jeszcze nie spotkałaś osoby dla której serce zacznie Ci bić szybciej:) Wszystko przed tobą!
Ale pamiętaj,że bycie samotnym też ma swoje plusy!

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 14:18:19

Pierwszego chłopaka miałam rok temu (też miałam 17). To było totalna porażka. Rozstaliśmy się po miesiącu w b. niefajny sposób i ogólnie to wszystko potoczyło się za szybko i było nieco na siłę... Zbyt pochopnie podjęłam decyzję, nawet tak naprawdę go nie kochając. Po prostu to był fajny chłopak, ale znaliśmy sie za krótko, żeby miałoby to być coś poważniejszego. Nie mieliśmy nawet na czym zbydować tej relacji.
Później był drugi. I to dopiero mogłabym nazwać związkiem. Był dla mnie świetnym kumplem <a to jest ważne> do tego wspaniałym chłopakiem, troskliwym, kochającym. Niestety to nie przetrwało, po pół roku rozstaliśmy się, teraz jestem zraniona, mimo, że to było już prawie rok temu, nadal go kocham a nasze relacje nie są do konca ok.
Też myślałam, że mam już te naście lat i wypadałoby już kogoś mieć, ale b. się pomyliłam.
Gdybym mogła cofnąć czas na pewno odmówiłabym i jednemu i drugiemu.

Nic na siłę ;)

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 21:37:50

Powiem tylko tyle,NIC NA SIŁĘ.
Do mnie przyszedł w momencie,w którym nie chciałam żadnego. ;)
I co?!...przyszedł,i wyleciał jeszcze szybciej;d,odechciało mi się od tamtej pory tych"wielkich miłości";)
A teraz przyszedł kolejny,w momencie gdy się zbierałam po poprzednim rozstaniu,i tak już sobie został przy mnie.(Przynajmniej jak na razie,i oby jak najdłużej ;d "

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 21:51:08

ja też nie mam chłopaka (a jestem starsza od ciebie) i żyje ;] na szczęście większość moich koleżanek też nie ma , więc mają czas dla mnie na spotkania i jakieś wypady.

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 21:55:49

Ja też mam 17 lat !
Nie spiesz się :)

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 21:56:01

Nic na siłe to przede wszystkim. A swoją drogą znam dwie dziewczyny które wcale nie są brzydkie, charakter mają super a miłość znalazły jak miały 20 lat...

dlaczego nie mam chłopaka?!

04 cze 2010 - 21:57:05

spokojnie, ja pierwszego (i jedynego) chłopaka, z którym jestem nadal miałam w wieku 19 lat ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zazdrość o przeszłość