Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

sms od byłej

30 kwi 2010 - 08:58:30

Pisze tego posta bo juz nie mogę wytrzymac z tych nerwów...
dzis rano mój narzeczony dostał smsa od byłej w którym to mu sie żaliła ze płacze dzis od rana, nie wie co robic itp itd ( wiem ze ma jakies problemy finansowe) wiem ze czesto do niego pisze , dzwoni żali sie. . wkurzyłam sie, poniosło mnie bo nie trawie tej panny i wygarnełam mu wiele rzeczy.. ze nie ma dla mnie czasu, ze pisze z innymi pannami (mam na mysli ta byłą Ps. ma meza i dzieci) i ze woli zajmowac sie problemami innych niz moimi. dodam ze napisałam mu to wsystko w smsie jak juz pojechał do pracy, zadzwonił i powiedział ze on nigdzie nie pisze i zebym mu nie psuła dnia odpowiedziałam ze on juz mi go popsuł, a ja jego dzien najwyrazniej psuje tym ze jestem ale moze kto inny mu go poprawi.
nie wiem juz na kogo mam byc zla na niego czy na nia, co maja znaczyc takie smsy o 7 rano? czy nie ma sie komu zalic tylko mojemy facetowi, i na co liczyła ze przyjedzie i ja przytuli?? nie wiem co myslec, emocje mi troche opadły i jak teraz mysle ze tyle mu powiedziałam to wydaje mi sie ze zachowałam sie ja k kaprysna gówniara i nie było powodu. co Wy o tym myślicie , czy nie przeszkadzało by Wam gdyby była cały czas pisała do waszego chłopaka ?? juz nie wiem czy mam go przeprosi czy wogóle mam powód do złosci...

sms od byłej

30 kwi 2010 - 08:59:57

PRZESADZASZ

sms od byłej

30 kwi 2010 - 09:07:29

jak mialam 18lat to sie zachowywalam identycznie,co do smsmow czasami lepiej sie wyzalic komus kto nas zna i patrzy na problem obiektywnie,wiec skoro ona ma rodzine i dzieci powinnas wrzucic na luz.A takimi chorymi jazdami mozesz zniszczyc wasz zwiazek...czego nie zycze

sms od byłej

30 kwi 2010 - 09:07:59

mnie by wkurzyło i wkurzało z moim ostatnim ex ;| co chwile jakaś do niego pisała już nie tyle jego była ale przypadkowe, prze*ebanie ciężko być w związku z chłopakiem na którego leci powoła dziewczyn w szkole, fakt faktem zaufanie, miałabym je gdyby to było parę dziewczyn na miesiąc a nie pare na dzień i gdyby odp a nie pisał non stop. Także nie widzę powodu byś miała się obwiniać. powiedziałaś co czujesz i jak odbierasz jego zachowanie, nic w tym dziwnego, też wiele razy tak mu mówiłam na co dostałam odpowiedź że się żale, że jestem chora psychicznie itp ;/ wytłumacz mu dokładnie o co chodzi, faceci trochę inaczej rozumują .. Zapytaj czy chciałby by rano budził Cię sms od Twojego byłego. Zależy jakie on ma jeszcze stosunki ze swoją ex, czy się 'przyjaźnią' czy jest tak że ona pisze tylko by się wyżalić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-30 09:05 przez MoniqueJulie.

sms od byłej

30 kwi 2010 - 09:11:54

No troche cie ponisło, a teraz po prostu mu to powiedz i porozmawiajcie. Może dopytaj sie jakie to problemy ma ta jego była i dlaczego to on jest dla niej takim wsparciem. Powiedz ze nie czujesz sie z tym dobrze i razem coś z tym zróbcie.

niezweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

sms od byłej

30 kwi 2010 - 09:13:46

Cytat
MoniqueJulie
mnie by wkurzyło i wkurzało z moim ostatnim ex ;| co chwile jakaś do niego pisała już nie tyle jego była ale przypadkowe, prze*ebanie ciężko być w związku z chłopakiem na którego leci powoła dziewczyn w szkole, fakt faktem zaufanie, miałabym je gdyby to było parę dziewczyn na miesiąc a nie pare na dzień i gdyby odp a nie pisał non stop. Także nie widzę powodu byś miała się obwiniać. powiedziałaś co czujesz i jak odbierasz jego zachowanie, nic w tym dziwnego, też wiele razy tak mu mówiłam na co dostałam odpowiedź że się żale, że jestem chora psychicznie itp ;/ wytłumacz mu dokładnie o co chodzi, faceci trochę inaczej rozumują .. Zapytaj czy chciałby by rano budził Cię sms od Twojego byłego. Zależy jakie on ma jeszcze stosunki ze swoją ex, czy się 'przyjaźnią' czy jest tak że ona pisze tylko by się wyżalić.

przyjaznią się, nieraz mielismy od niej zaproszenie a to na grilla a to na jakas impreze, dzwoni do niego radzi sie w róznych sprawach wiec kontakt mają bardzo dobry. co wiecej kiedyś zaproponowała mu (bylismy juz 2 lata razem) zeby poszedł z jej siostra na wesele) -żal...
Cytat
asiek0106
jak mialam 18lat to sie zachowywalam identycznie,co do smsmow czasami lepiej sie wyzalic komus kto nas zna i patrzy na problem obiektywnie,wiec skoro ona ma rodzine i dzieci powinnas wrzucic na luz.A takimi chorymi jazdami mozesz zniszczyc wasz zwiazek...czego nie zycze

właśnie, teraz kiedy emocje opadają inaczej patrzy se na to wszystko, dlatego chciałam pozna Wasze zdanie na ten temat, ale juz sama widze ze chyba przesadziłam troche.
tak jak mówisz- czasami takie jazdy zle koncza sie dla zwiazku, dlatego wydaje mi sie ze powinnam Go przeprosic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-30 09:11 przez LOLLL.

sms od byłej

30 kwi 2010 - 09:09:45

takich rzeczy nie zalatwia sie przez sms tylko przez rozmowe!!!!! a to ze jego byla kontaktuje sie z twoim facetem no coz ... czasem latwiej wyzalic sie osobie ktora jest porzyjacielem i wyslucha a niekoniecznie bedzie dawala rady , moze twoj facet wlasnie sie do takich zalicza . nie zachowuj sie despotycznie bo ci facet ucieknie !!!!!! nie kazdy kontaks z inna dziewczyna czy nawet z eks musi byc zdrada , czasem ludzie kotrzy byli kiedys ze soba sa dla siebie przyjaciolmi i nalezy to uszanowac i mniec wiecej zufania do swojej drugiej polowy. zanim cokoliwek zrobisz zastanow sie jak ty bys sie czula gdyby to twoj facet tak zrobil jak ty

sms od byłej

30 kwi 2010 - 09:16:21

po prostu jej nie lubisz i co by nie zrobila bedziesz sie wkurzala
ja pisze z moim eksem on jest wolny a ja mam meza i dziecko nie widze w tym nic zlego
moj eks wlasnie kiedys mi wypomnial juz po latach,ze najbardziej wkurzaly go moje"chore jazdy",jak sobie cos ubzduralam to nic nie bylo w stanie mnie przekonac ze jest inaczej
Dlatego z mezem mam zupelnie inaczej,jestem zazdrosna i sie wkurzam ale jemu bardzo malo okazuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-30 09:15 przez asiek0106.

niezweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

sms od byłej

30 kwi 2010 - 09:15:25

Cytat
agata74
takich rzeczy nie zalatwia sie przez sms tylko przez rozmowe!!!!! a to ze jego byla kontaktuje sie z twoim facetem no coz ... czasem latwiej wyzalic sie osobie ktora jest porzyjacielem i wyslucha a niekoniecznie bedzie dawala rady , moze twoj facet wlasnie sie do takich zalicza . nie zachowuj sie despotycznie bo ci facet ucieknie !!!!!! nie kazdy kontaks z inna dziewczyna czy nawet z eks musi byc zdrada , czasem ludzie kotrzy byli kiedys ze soba sa dla siebie przyjaciolmi i nalezy to uszanowac i mniec wiecej zufania do swojej drugiej polowy. zanim cokoliwek zrobisz zastanow sie jak ty bys sie czula gdyby to twoj facet tak zrobil jak ty

tak wiem, ale nie mogłam z tym dłużej wytrzymac bo pojechal do pracy a ja musiałam jakos to z siebie wyrzucic,
Ps. Moj facet jak zobaczył smsa od kolegi z którym nie widziałam sie jakies 2 lata i ten napisał ze fajnie było by sie spotkac na jakies piwo, to tak rzucił tel o podłoge ze niemało co si rozpadl.

sms od byłej

30 kwi 2010 - 09:23:20

ja zareagowałabym tak samo. Nie ma przyjacioki zadnej czy jak? moze to jakies podchody na litosc do niego? haaaloo, on jest zajety niech sie odczepi, albo on od Ciebie jak woli ją.

sms od byłej

30 kwi 2010 - 09:24:22

Cytat
asiek0106
po prostu jej nie lubisz i co by nie zrobila bedziesz sie wkurzala
ja pisze z moim eksem on jest wolny a ja mam meza i dziecko nie widze w tym nic zlego
nie lubi jeje bo nie czuje sie pewnie w zwiazku lub pzrezyla kiedys jakis podobny zawod . ale nie wolno w zwiazku nikogo ograniczac i zamykac w zlotej klatce. on nie jest jej wlasnoscia i jak bedzie sie tak zachowywac to czmychnie i to szybko . zreszta nikt nawet po slubie nie jest dla nikogo czyjas wlasnoscia , czego niestety ludzie nie widza a potem dochodzi do rozpadu . w zwiazku trzeba byc dyplomata i duzo rozmawiac a nie sie wsciekac o byle co
Cytat
LOLLL
Cytat
agata74
takich rzeczy nie zalatwia sie przez sms tylko przez rozmowe!!!!! a to ze jego byla kontaktuje sie z twoim facetem no coz ... czasem latwiej wyzalic sie osobie ktora jest porzyjacielem i wyslucha a niekoniecznie bedzie dawala rady , moze twoj facet wlasnie sie do takich zalicza . nie zachowuj sie despotycznie bo ci facet ucieknie !!!!!! nie kazdy kontaks z inna dziewczyna czy nawet z eks musi byc zdrada , czasem ludzie kotrzy byli kiedys ze soba sa dla siebie przyjaciolmi i nalezy to uszanowac i mniec wiecej zufania do swojej drugiej polowy. zanim cokoliwek zrobisz zastanow sie jak ty bys sie czula gdyby to twoj facet tak zrobil jak ty

tak wiem, ale nie mogłam z tym dłużej wytrzymac bo pojechal do pracy a ja musiałam jakos to z siebie wyrzucic,
Ps. Moj facet jak zobaczył smsa od kolegi z którym nie widziałam sie jakies 2 lata i ten napisał ze fajnie było by sie spotkac na jakies piwo, to tak rzucił tel o podłoge ze niemało co si rozpadl.
czasem trzeba wytrzymywac , zycie nie jest uslane rozami , polega na kompromisach i dyplomacji . a zwiazek opiera sie na wzajemnym szacunku ,zaufaniu , rozmowach a jesli wy oboje sie tak zachowujecie to coz nie wroze wam dlugiego bycia razem :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-30 09:27 przez agata74.

sms od byłej

30 kwi 2010 - 09:27:27

ja nie wiem ile autorka ma lat ale z wiekiem na wszytsko sie patrzy troche inaczej,no moze nie kazdy ale jednak

sms od byłej

30 kwi 2010 - 09:30:29

Cytat
agata74
Cytat
asiek0106
po prostu jej nie lubisz i co by nie zrobila bedziesz sie wkurzala
ja pisze z moim eksem on jest wolny a ja mam meza i dziecko nie widze w tym nic zlego
nie lubi jeje bo nie czuje sie pewnie w zwiazku lub pzrezyla kiedys jakis podobny zawod . ale nie wolno w zwiazku nikogo ograniczac i zamykac w zlotej klatce. on nie jest jej wlasnoscia i jak bedzie sie tak zachowywac to czmychnie i to szybko . zreszta nikt nawet po slubie nie jest dla nikogo czyjas wlasnoscia , czego niestety ludzie nie widza a potem dochodzi do rozpadu . w zwiazku trzeba byc dyplomata i duzo rozmawiac a nie sie wsciekac o byle co
Cytat
LOLLL
Cytat
agata74
takich rzeczy nie zalatwia sie przez sms tylko przez rozmowe!!!!! a to ze jego byla kontaktuje sie z twoim facetem no coz ... czasem latwiej wyzalic sie osobie ktora jest porzyjacielem i wyslucha a niekoniecznie bedzie dawala rady , moze twoj facet wlasnie sie do takich zalicza . nie zachowuj sie despotycznie bo ci facet ucieknie !!!!!! nie kazdy kontaks z inna dziewczyna czy nawet z eks musi byc zdrada , czasem ludzie kotrzy byli kiedys ze soba sa dla siebie przyjaciolmi i nalezy to uszanowac i mniec wiecej zufania do swojej drugiej polowy. zanim cokoliwek zrobisz zastanow sie jak ty bys sie czula gdyby to twoj facet tak zrobil jak ty

tak wiem, ale nie mogłam z tym dłużej wytrzymac bo pojechal do pracy a ja musiałam jakos to z siebie wyrzucic,
Ps. Moj facet jak zobaczył smsa od kolegi z którym nie widziałam sie jakies 2 lata i ten napisał ze fajnie było by sie spotkac na jakies piwo, to tak rzucił tel o podłoge ze niemało co si rozpadl.
czasem trzeba wytrzymywac , zycie nie jest uslane rozami , polega na kompromisach i dyplomacji . a zwiazek opiera sie na wzajemnym szacunku ,zaufaniu , rozmowach a jesli wy oboje sie tak zachowujecie to coz nie wroze wam dlugiego bycia razem :(

hymm a jak On by sie czuł gdyby to Ona dostawała o 7rano sms-y od byłego chlopaka...

sms od byłej

30 kwi 2010 - 09:31:03

Cytat
ninjaska16
ja zareagowałabym tak samo. Nie ma przyjacioki zadnej czy jak? moze to jakies podchody na litosc do niego? haaaloo, on jest zajety niech sie odczepi, albo on od Ciebie jak woli ją.
widze ze masz podejcie takie ze moj facet i zamkne go w klatce bo to moja wlasnosc , i ze kazda kobiete uwazasz za rywalke a to chore . a teraz spojz na to z drugiej strony masz faceta i on cie zamyka w takiej klatce nie pozwala z zadnym kolegom rozmawiac jak sie czujesz ??
Cytat
pauleta1
Cytat
agata74
Cytat
asiek0106
po prostu jej nie lubisz i co by nie zrobila bedziesz sie wkurzala
ja pisze z moim eksem on jest wolny a ja mam meza i dziecko nie widze w tym nic zlego
nie lubi jeje bo nie czuje sie pewnie w zwiazku lub pzrezyla kiedys jakis podobny zawod . ale nie wolno w zwiazku nikogo ograniczac i zamykac w zlotej klatce. on nie jest jej wlasnoscia i jak bedzie sie tak zachowywac to czmychnie i to szybko . zreszta nikt nawet po slubie nie jest dla nikogo czyjas wlasnoscia , czego niestety ludzie nie widza a potem dochodzi do rozpadu . w zwiazku trzeba byc dyplomata i duzo rozmawiac a nie sie wsciekac o byle co
Cytat
LOLLL
Cytat
agata74
takich rzeczy nie zalatwia sie przez sms tylko przez rozmowe!!!!! a to ze jego byla kontaktuje sie z twoim facetem no coz ... czasem latwiej wyzalic sie osobie ktora jest porzyjacielem i wyslucha a niekoniecznie bedzie dawala rady , moze twoj facet wlasnie sie do takich zalicza . nie zachowuj sie despotycznie bo ci facet ucieknie !!!!!! nie kazdy kontaks z inna dziewczyna czy nawet z eks musi byc zdrada , czasem ludzie kotrzy byli kiedys ze soba sa dla siebie przyjaciolmi i nalezy to uszanowac i mniec wiecej zufania do swojej drugiej polowy. zanim cokoliwek zrobisz zastanow sie jak ty bys sie czula gdyby to twoj facet tak zrobil jak ty

tak wiem, ale nie mogłam z tym dłużej wytrzymac bo pojechal do pracy a ja musiałam jakos to z siebie wyrzucic,
Ps. Moj facet jak zobaczył smsa od kolegi z którym nie widziałam sie jakies 2 lata i ten napisał ze fajnie było by sie spotkac na jakies piwo, to tak rzucił tel o podłoge ze niemało co si rozpadl.
czasem trzeba wytrzymywac , zycie nie jest uslane rozami , polega na kompromisach i dyplomacji . a zwiazek opiera sie na wzajemnym szacunku ,zaufaniu , rozmowach a jesli wy oboje sie tak zachowujecie to coz nie wroze wam dlugiego bycia razem :(

hymm a jak On by sie czuł gdyby to Ona dostawała o 7rano sms-y od byłego chlopaka...
oni sie przyjaznia!!!! a wy juz tworzycie wielki romans , nie ladnie tak oceniac kogos tylko po tym ze ma kontakt ze swoimi bylymi .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-30 09:32 przez agata74.

sms od byłej

30 kwi 2010 - 09:32:00

Uważam,tak jak inne dziewczyny,że powinaś go przeprosić i przede wszystkim porozmawiać szczerze,że cię to boli,jak tamta żali się twojemu facetowi,tak jakby nie miała żadej przyjaciólki,mamy,kogokolwiek,kto mógłby jej pomóc w rozwiązaniu problemów.Przykro mi jest to pisać,ale ta dziewczyna coś jeszcze czuje do twojego faceta.Bo po co by z nim tak pisała?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile pieniędzy dać dziecku na komunię ?