Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój Kochany lubi mnie w każdym kolorze, jestem naturalną szatynką :)

sa gusta i gusciki ;) np marilyn manson zazyczyl sobie kiedys przed koncertem <jesli mnie pamiec nie myli> bezębną, łysą afroamerykanke xd

ważne, żeby była ładna i miała ładne włosy, niekoniecznie zależy od koloru;)

Sonda uliczna... Na pytanie " Czy mężczyźni wolą brunetki czy blondynki?" jeden z ankietowanych odpowiedział: W życiu każdego prawdziwego mężczyzny najważniejsze są 2 rzeczy... cycki!

Też zawsze myslslałam, że kolor włosów nie ma znaczenia ale... W sobote przyciemniłam włosy. Długo nosiłam sie z tym zamiarem. Jednak efekt... powiedzmy, że nie był powalający. Tego samego dnia wybralam sie do pubu. I szczerze powiem, że chyba nie wygladalam zbyt atrakcyjnie. We wtorek znów wrociłam do blondu i kolokwialnie mówiąc "mam wieksze wziecie". Może to tez kwestia tego, że po prostu jestem stworzona do jasnych wlosów. Mysle, że kolor włosow jest w stanie wydobyc "to coś":)

moj facet marzył o brunetce z zielonymi oczkami czyli o mnie heh. I wprost nienawidzi blondynek, ani naturalnych, a tymbardziej tlenionych:) Więc są gusta i guściki:)

moj maz kocha blondynke o zielonych oczach :)

Mój mi mówił, że zawsze wolał blondynki o niebieskich oczach i tak się składa, że akurat ja taka jestem :)Ale myślę, że to nie zależy od koloru oczu czy włosów tylko od wszystkiego, czy dziewczyna ma ładną buzie :)

kobieta nie musi być wcale piękna by mieć miliony wielbicieli. wystarczy pewność siebie i poczucie własnej wartości. no i oczywiscie schludny i zadbany wygląd.

Sama zrobilam sie blondynka i nie lubie blondynek;)Taka ironia losu;)A najlepsze zarty sa o blondynkach i sama sie smieje:)a w blondzie mi lepiej;)Mam adhd i malo ktory facet ze mna wytrzyma ale wziecie mam spore;P

kazdy jest inny :) to tak jakby bylo pytanie na jakich my facetow lecimy..nie da sie okreslic kazda woli innego, jedne kochaja się w wyglądzie Brada Pitt'a a drugie twierdzą ze jest okropny, to tak jak jedni faceci ogladają non stop rozbierane fotki dody i innych seks dupeczek, a inni twierdza ze to jest wstrętne (znam takich ;D )

Musi byc ladna i koniec kropka. Bo koles moze sobie gadac ze lubi blondynki ale jak zobaczy ladna brunetke to co ? Gorsza bedzie bo jest brunetka? Nie. Jak dziewczyna jest ladna to niewazne czy jest blond, ruda itd ;) Tak samo jesli chodzi o piersi, niby na nie leca ale jesli przejdzie seksi dziewczyna z mniejszym biustem albo bardzo malym, ladna itd to i tak sie odwroca.

Reszta dla ktorych wazne są tylko cycki a reszta jest nie wazna (zarciki typu worek na glowe i jazda) są cofnieci w rozwoju

nie ma na to reguły... faceci wolą kobiety z którymi potrafia sie dogadać, poprostu musi mieć w sobie to "coś"..blondynka czy ruda jakie to ma znaczenie każda jest kobietą każda ma ciało kobiece ,ważna jest inteligencja kobiety ,no i poczucie własnej moralnej wartości ... to się dla nich liczy ;)

Cytat
mskas
sa gusta i gusciki ;) np marilyn manson zazyczyl sobie kiedys przed koncertem <jesli mnie pamiec nie myli> bezębną, łysą afroamerykanke xd

Łysą, bezzębną prostytutkę :P haha

Cytat
Hoshi
Też zawsze myslslałam, że kolor włosów nie ma znaczenia ale... W sobote przyciemniłam włosy. Długo nosiłam sie z tym zamiarem. Jednak efekt... powiedzmy, że nie był powalający. Tego samego dnia wybralam sie do pubu. I szczerze powiem, że chyba nie wygladalam zbyt atrakcyjnie. We wtorek znów wrociłam do blondu i kolokwialnie mówiąc "mam wieksze wziecie". Może to tez kwestia tego, że po prostu jestem stworzona do jasnych wlosów. Mysle, że kolor włosow jest w stanie wydobyc "to coś":)
Ja cale zycie czarna(naturalnie),dlugie wlosy az w tamtym roku postanowilam sie rozjasnic(pasemka blond)u mnie efekt rowniez nie byl powalajacy,choc kolezanki mowily ze ladnie mi.Ale szczerego zachwytu w wiekszosci oczu nie widzialam:P kiedys rowniez na imprezie kolega powiedzial mi ze w czarnym lepiej,ogolnie faceci "woleli' mnie w ciemnym kolorku.I tak sie stalo:)ale nie dlatego ze ktos mi powiedzial sama czulam ze" cos jest nie tak::p


co jak co ale o niej kazdy marzy:DD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 16:32 przez czarnulla.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie macie sposoby??