Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
jst19
Cytat
naomi1
trudno powiedzieć,są gusta i guściki ;)

to prawda, aczkolwiek, twierdzę, że facetów od zawsze podniecały najbardziej delikatne blondynki i tak chyba pozostało do dziś ;)

pierwszy raz słyszę o teorii delikatnych blondynkach,trochę mnie rozśmieszyła:)

no oczywiście ,że wysokie blondyny z duzym biustem nogami do samego nieba ,wąskie w taki ,szerokie w biodrach :)

ja myśle tak faceci lubią kobiety które się wyróżniają ............z takimi pewnie umówili by sie na raz może dwa ........ale na życie takie wspólne wybierają kobitki przeciętne ........boja sie ..........to moje zdanie ,troszkę przeżyłam i wiem to ze swojego doświadczenia .........
zgadzam sie z TOBĄ ..........



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 13:58 przez marzenaka.

oj dziewczyny dziewczyny... faceci chca kobiete, która patrząc w lustro potrafi powiedzieć sobie "jestem piękną kobietą" bo kobiety ktore znaja swoja wartosc sa przez mezczyzn uznawane za najbardziej atrakcyjne. zmiana koloru wlosow, oczu... wszystko mozna zrobic, a samoakceptacji nie zdobedzie sie kupujac karnet na solarke.

Cytat
BonbonGirl
oj dziewczyny dziewczyny... faceci chca kobiete, która patrząc w lustro potrafi powiedzieć sobie "jestem piękną kobietą" bo kobiety ktore znaja swoja wartosc sa przez mezczyzn uznawane za najbardziej atrakcyjne. zmiana koloru wlosow, oczu... wszystko mozna zrobic, a samoakceptacji nie zdobedzie sie kupujac karnet na solarke.


no cóż, święta prawda:)

Cytat
BonbonGirl
oj dziewczyny dziewczyny... faceci chca kobiete, która patrząc w lustro potrafi powiedzieć sobie "jestem piękną kobietą" bo kobiety ktore znaja swoja wartosc sa przez mezczyzn uznawane za najbardziej atrakcyjne. zmiana koloru wlosow, oczu... wszystko mozna zrobic, a samoakceptacji nie zdobedzie sie kupujac karnet na solarke.
staram się... ale jest cholernie cięzko...:/

Jak to jakie - wszystkie, przecież każda potwora znajdzie swego amatora :D

Cytat
marzenaka
ja myśle tak faceci lubią kobiety które się wyróżniają ............z takimi pewnie umówili by sie na raz może dwa ........ale na życie takie wspólne wybierają kobitki przeciętne ........boja sie ..........to moje zdanie ,troszkę przeżyłam i wiem to ze swojego doświadczenia .........
zgadzam sie z TOBĄ ..........


masz racje ;) boja sie zycia w ciaglym stresie ze ktos odbije mu babke i musi miec oczy na okolo glowy i wie ze jak ja zostawi np to jest tak atrakcyjna ze w mgnieniu oka moze znalezc sobie kogos innego hehe :Pa zycie z przecietna kobieta jest o wiele prostsze , nie musza sie martwic o swoja babe jak pojdzie z koelzankami na jakas impreze ze ktos mu bedzie probowal wyrwac kobiete :P a wiaodmo ze jak kobieta jest nieprzecietnie atrakcyjna to kazdy zwraca na nia uwage a facetow to wkurza :) tak mi sie wydaje ze to etz jest powod ze faceci boja sie zwiaazkow z kobietami o nieprzecietnej urodzie :)

Patrzą raczej na całość, jeśli dziewczyna jest ładna to im się podoba i tyle. Ale częściej podobają im się (tak samo jak i nam) osoby w jakimś stopniu podobne, czyli np. o tym samym kolorze oczu.

mojemu zdecydowanie brunetki,czasami wspomnę ,że chociaż trochę rozjaśnię włosy to idzie ze mną po farbę żebym tylko nie kupiła jaśniejszej niż ciemny brąz ,zresztą'' widac za jakimi się ogląda''ha ha

Cytat
kayus22
Cytat
kasiula2
No chyba oczywiste jest że na brunetki o piwnych oczach. Do tego te o wzroście 174cm obwodzie w biodrach 96... myslałam że każdy o tym wie.


A skąd wiesz ze na takie brunetki??

mam wrazenie jakby siebie opisala

dziwne pytanie ..... nie każdy lubi blondynki jak i nie kazdy lubi szatynki,proste :D

u mnie to sie wogule nie sprawdza hehe mam ciemne oczy wlosy brazowe(przed farbowaniem) i jestem niska i drobna a podobaja mi sie faceci z niebieskimi oczami duzzziiii i napakowani a wlosy ciemne prawie an zero :P wiec calkowite przeciwienstwo mnie :P

Cytat
dorin777
Cytat
kayus22
Cytat
kasiula2
No chyba oczywiste jest że na brunetki o piwnych oczach. Do tego te o wzroście 174cm obwodzie w biodrach 96... myslałam że każdy o tym wie. (ironia)


A skąd wiesz ze na takie brunetki??

mam wrazenie jakby siebie opisala
oj dziewczyny czy naprawde nie widzicie w tym ironii? Juz poprawiłam lepiej:)

Cytat
dorin777
Cytat
kayus22
Cytat
kasiula2
No chyba oczywiste jest że na brunetki o piwnych oczach. Do tego te o wzroście 174cm obwodzie w biodrach 96... myslałam że każdy o tym wie.


A skąd wiesz ze na takie brunetki??

mam wrazenie jakby siebie opisala
dziewczyna ma poczucie humoru a wy zaraz na nią, a jeśli taka jest to na pewno sie za nią oglądają i mają rację

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie macie sposoby??