Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czasem mam wrażenie ze faceci "boją" się brunetek.

no ale nie każda taka może być a szkoda skóry na solarium ,każda z nas jest nie powtarzalna i dlatego powiłyśmy dbać i podkreślać własną urodę ;) ale tez sądze, ze jest szał na brunetki albo szatynki....duzo moich znajomych robi sie z blondu na szatyn...;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 13:18 przez lostchild.

Cytat
kasiula2
kayus22 z prostego powodu, ja własnie taka jestem.

spokojnie, taki mały żartasek;)


Jeżeli to "prawda'' to czuje się wyróżniona:):)Chociaz nie wiem czy się zaliczam,poniewaz jestem wyższa od Ciebie o 1cm:(:( hihi

zainspirowała Cie sonda na wp :)?

Cytat
kayus22
Cytat
kasiula2
kayus22 z prostego powodu, ja własnie taka jestem.

spokojnie, taki mały żartasek;)


Jeżeli to "prawda'' to czuje się wyróżniona:):)Chociaz nie wiem czy się zaliczam,poniewaz jestem wyższa od Ciebie o 1cm:(:( hihi
hehe zaledwie o 0,5cm nie chciałam byc az tak dokładna mam wzrostu 174,5cm:) dobra niech będzie. Jeszcze Cię zaliczę do kobiet najbardziej pożądanych przez męzczyzn ale więcej wyjątków już nie zrobię! :D

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

Mimo wszytsko moje zdanie jest niezmienne; z tym kolorem włosów sprawa bardzo płytka i w dzisiejszych czasach powinno się zaniechać takich sondaży gdyż zmiana koloru włosów to kwestia godzinnej posiadówy u fryzjera;p Dziękuje za uwagę, bez odbioru.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 13:38 przez monicca.

Moj woli czarnule ;/ to jest jego typ

chyba nie ma na to reguły każdy facet ma inny gust i ciężko by było dogodzić każdemu facetowi

Mój chłopak tylko brunetki i szatynki ;d
mówi ,że blondynki wszystkie mu barbie przypominają a jak juz nie barbie to są taki ... rozmyte.

Cytat
jst19
Na jakie kobiety, waszym zdaniem, lecą faceci?

Na mnie zły/b]PPPPPPPPPPP



heh a mi się wydaje, że facet lubi to czego nie ma. Ma laskę o długich blond włosach, marzy o brunetce z krótkimi włoskami z pazurem. To zapewne tez zwykła ciekawosc:) ale i tak nas kochają:D
malaeczarna
na te oczka to nawet ja bym poleciała:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 13:44 przez kasiula2.

Cytat
kayus22
Cytat
kasiula2
No chyba oczywiste jest że na brunetki o piwnych oczach. Do tego te o wzroście 174cm obwodzie w biodrach 96... myslałam że każdy o tym wie.


A skąd wiesz ze na takie brunetki??

bo chyba o sobie napisała.

Moim zdaniem BLONDYNKI... chociaż tak jak większość z Was pisze że to zależy od dziewczyny. Bynajmniej każdy mój znajomy woli jasno włose :)))
Lecz nie powinno się zwracać uwagę tylko na wygląd, liczy się wnętrze, wykształcenie, poglądy na życie.... bo samym wyglądem człowiek nie przeżyje :P

tu się zgodze i każdy ma inny gust i nie ma co się przerabiać...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie macie sposoby??