Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam dziewczyny :)

Jakie macie pomysły na prezent walentynkowy dla swojego mężczyzny ??? :)))))))

Był już taki temat, poszukaj w nim odpowiedzi....

i to nie jeden wątek tego typu był.

ja mam rocznice 2 latka 8 i walentynki wiec kupuje 2 prezenty za 7 bryloczek i cos jeszcze ale nie wiem

był taki wątek - wyszukiwarka :D - i dziewczyny fajne pomysły podawały :D

ramka z waszym zdjęciem jak się całujecie:) jesli macie takowe..:)

Ja mam świetny;p polecam gaciorka- ocieplacz na penisa!!! na allegro jest ich pełno:) uważam, że to oryginalny pomysł. dołączam fotkę cuckonosza;p



ja stwierdziłam,że w tym roku nich on coś wymyśli jak nie wymyśli to nic nie dostanie;p w sensie np. mnie:)a prezentów sobie nie kupujemy bo mamy siebie:)

A ja wywołam kilka fajnych fotek, powklejam do fajnego albumu, a wolne miejsca w albumie będziemy systematycznie wspólnie zapełniac. Do tego coś jeszcze np majtki w serduszka:) coś smiesznego i sentymentalnego. Chce jeszcze zrobic pokaz slajdów z naszymi zdjęciami i mu wręczyc bo 2 lutego mieliśmy druga rocznicę. Nie wiem sama... po prostu chcę zrobic coś sama bo to nie problem kupic prezent. Ciekawe co on wymysli.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Pewnie dużo z was ma ten sam problem, nie wiem co kupić na prezent dla chłopaka na walentynki, chciałabym, żeby był to wyjątkowy prezent, a nie jakieś oklepane ramki albo miśki, mojego chłopaka interesuje motoryzacja i zastanawiam się nad wykupieniem vouchera na przejazd szybkimi, ekskluzywnymi samochodami,egzotycznymi samochodami przeglądałam oferty i najbardziej wpadła mi w oko DEVIL-CARs jak myślicie który samochód wybrać ?


Masakra:/ znowu to samo:/.... NIC NIE ROBIĘ, BO DO DUPY ŚWIĘTO.

pewnie będziemy robić projekt na zaliczenia:D
prezentów 0 :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-28 15:38 przez truskawka_ang.

Kupie sobie wino i czekoladki♡

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przewrotne czasy....olezankami zacze