Obecnie rozmawiamy o:

dieta wskazówki

gorący temat

Budowa domu

11 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

17 minut temu

wakacje last minute

25 minut temu

Treningi i dieta keto

32 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

wstydzę się go

27 sty 2010 - 19:13:10

Cześć dziewczyny wiem że mój problem jest głupi..zdaje sobie z tego sprawę ale mi jednak to bardzo przeszkadza przy spotkaniach ze swoim facetem....Jesteśmy ze sobą 5 miesiący.....Nie wiem czy Wy też tak miałyście czy też nie...ale ja się czasem wstydze przy nim coś robić...niewiem jakoś mi tak głupio...;/ Np. on daje mi prezent i jakos glupio mi przy nim go rozpakować, głupio mi mówić o moich uczuciach ale to nie znaczy ze jest mi obojetny bo tak nei jest bardzo go kocham , nie lubie jak on jest jakos w kuchni grzebać itp;/ To normalne? Coraz bardziej myśle że jest coś ze mna nie tak....:(

wstydzę się go

27 sty 2010 - 19:14:11

tez tak mialam, a juz stara jestem:D dziwne:) to chyba wynika z niesialosc

wstydzę się go

27 sty 2010 - 19:15:09

tez tak miałam na początku ale to minie

wstydzę się go

27 sty 2010 - 19:17:09

ja nawet wstydziłam sie przy moim chłopaku a obecnym mezu zjeść coś itp, ale z czasem tak jak pisza dziewczyny ten wstyd minie....

wstydzę się go

27 sty 2010 - 19:18:02

Cytat
butik30
Cześć dziewczyny wiem że mój problem jest głupi..zdaje sobie z tego sprawę ale mi jednak to bardzo przeszkadza przy spotkaniach ze swoim facetem....Jesteśmy ze sobą 5 miesiący.....Nie wiem czy Wy też tak miałyście czy też nie...ale ja się czasem wstydze przy nim coś robić...niewiem jakoś mi tak głupio...;/ Np. on daje mi prezent i jakos glupio mi przy nim go rozpakować, głupio mi mówić o moich uczuciach ale to nie znaczy ze jest mi obojetny bo tak nei jest bardzo go kocham , nie lubie jak on jest jakos w kuchni grzebać itp;/ To normalne? Coraz bardziej myśle że jest coś ze mna nie tak....:(



Bardzo mi to przeszkadza i czasami on chyba to widzi i jest spieta atmosfera...aż czasami się zastanawiam żeby to zakonczyc bo nie ma sensu jak tak ma być przez cały czas:( a bardzo bym tego nie chciała...
Cytat
aneta2210
ja nawet wstydziłam sie przy moim chłopaku a obecnym mezu zjeść coś itp, ale z czasem tak jak pisza dziewczyny ten wstyd minie....


No to też swoja stronę..też to mam...;/Jakaś porażka...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-27 19:19 przez butik30.

wstydzę się go

27 sty 2010 - 19:19:24

ja nie jadłam przy moim jakoś 2 lata :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

wstydzę się go

27 sty 2010 - 19:20:33

Ja wstydziłam się przy swoim np. jeść :):) A teraz aż wstyd pisać czego przy sobie nie robimy :)
chyba większość z nas tak ma na początku więc nie przejmuj się, to minie :)

wstydzę się go

27 sty 2010 - 19:20:37

tez tak mialam xD hehehe, to chyba normalne... jak sobie to przypominam ;) eeh, teraz to prawie wszystko mogę ;)

wstydzę się go

27 sty 2010 - 19:20:49

Cytat
kasiabasia07
ja nie jadłam przy moim jakoś 2 lata :D


No chyba żąrtujesz.....? A jak jednak przełamałaś lody....?

wstydzę się go

27 sty 2010 - 19:21:10

a ile masz lat?

wstydzę się go

27 sty 2010 - 19:23:05

Ja przez pierwszy rok prawie się nie odzywałam :)

wstydzę się go

27 sty 2010 - 19:23:09

Cytat
kazcangi
a ile masz lat?

19

wstydzę się go

27 sty 2010 - 19:24:05

to normalne :) ja tez tak mialam. Wsydzilam sie robic niektóre rzeczy przy nim mimo ze to byly normalne zachowania. Tak naprawde jak zamieszkalismy ze soba to przez kilka miesiecy tez niektóre rzeczy nie robilismy w swojej obecnosci. Teraz po roku mieszkania ze soba zadne jego zachowanie nie jest mi obce, dosłownie zadne :D nie byloby rzeczy której nie moglabym przy nim zrobic :)

wstydzę się go

27 sty 2010 - 19:24:42

to przejdzie :)

wstydzę się go

27 sty 2010 - 19:24:43

ja po trzech latach juz w miare umiem mówić o uczuciach itp :-) ale na poczatku tez ciezka masakra :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

samotna... ! ileż można... ?