Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tchórzliwy facet

26 sty 2010 - 22:34:09

witam , mam taki mały problem z moim mężem. Jak tylko pojawia się problem który mu się nie podoba , wychodzi trzaskając drzwiami. Dzisiaj wyszedł po 16 i do tej pory go niema. Wyłączył telefon, martwie się... pomocy...doradźcie co robić bo nie mam już sił

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 1/5

tchórzliwy facet

26 sty 2010 - 22:36:40

a o co sie poklociliscie?

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

tchórzliwy facet

26 sty 2010 - 22:39:19

może warto porozmawiać na spokojnie o Twoich uczuciach, powiedz mu że potzrebujesz czuć oparcie w nim

tchórzliwy facet

29 sty 2010 - 15:42:24

tu nic nie da, bo właśnie zaczęłam mu mówić o uczuciach i on wyszedł ... spotkał się z kolegami, nagadali mu i od tamtej pory jest dziwny w stosunku do mnie... mimo że z jego kolegami żyłam bardzo dobrze, na żadnego nigdy nic nie powiedziałam złego. Pozatym zawsze jak chcieli nas odwiedzić zgadzałam się bez zastanowienia i generalnie dbałam o to ,żeby było miło. Nie dość że we wtorek wyszedł i nie było go ponad 8 godzin, to wczoraj wieczorem mi powiedział że w sobote wychodzi a jak poprosiłam go żeby został z nami że będzie miło itp... to powiedział że zaproponował już koledze wyjście i idzie kropka. zmienił się i to bardzo... dziewczyny co ja mam robić...

tchórzliwy facet

29 sty 2010 - 15:45:11

a ile macie lat? Jak długo jsteście małżeństwem?

tchórzliwy facet

29 sty 2010 - 15:46:18

ja mam 22 lata a mąż 28
jesteśmy ze sobą a raczej mieszkamy razem 2 lata , ślub wzięliśmy dopiero 3 miesiace temu .. myslelismy wczesniej ale zaszłam w ciąże i chciałam dopiero po rozwiązaniu
Po ślubie się wszystko zmieniło



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-29 15:49 przez AnetkaS.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chrapanie :/